18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
SirMajkel 2018-06-22, 9:44
a skąd wiesz, że baba? Bo na pełnym nagraniu widać kierowcę i jest to łysy gruby facet..... albo feministka.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-22, 9:54 1
SirMajkel napisał/a:

a skąd wiesz, że baba? Bo na pełnym nagraniu widać kierowcę i jest to łysy gruby facet..... albo feministka.


Taki był opis pod filmem.
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-06-22, 12:33 17
@up Jeden chuj czy to baba czy gruby chłop. Jebło to jebło na chuj drążyć temat
Zgłoś
Avatar
Biancaaaa 2018-06-22, 15:24 3
tak to je gdy się za późno wyjmie
Zgłoś
Avatar
O................n 2018-06-22, 15:46 3
Biancaaaa napisał/a:

tak to je gdy się za późno wyjmie



A Ty swojego zawsze w porę wyjmujesz?
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-06-22, 21:24 3
W opisie widzę, że wina baby w odtwarzaczu na początki widzę stację i już wiem co będzie się działo. Na egzaminie na prawo jazdy powinno być obowiązkowo tankowanie jak sie okazuje.
P.S. nigdy nie rozumiałem sensu pracy tych ludzi co chodzą przy dystrybutorach i oferują pomoc, nawet prz -15°C. Teraz wiem, że ma to sens.
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-06-22, 21:32
up. Oni po prostu chcą żyć to instynkt samozachowawczy. A baby myślą, że to tacy gentelmeni.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2018-06-22, 21:45 2
Zajebiste zabezpieczenia stacja ma, a w Polsce jak w dżungli, jedynie pęka wąż i lekko uszkadza auto
Zgłoś
Avatar
mp0011 2018-06-22, 22:58 4


Wyjątkowo szpetna ta baba
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2018-06-22, 23:40 1
Dziwne, że samochód nawet nie drgnął, gdy ten kloc usiadł...
Zgłoś
Avatar
O................n 2018-06-23, 0:03
Ale jak???
Zbiorniki z paliwem na dachu trzymali???
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-06-23, 0:17
Tak teraz sobie myślę, że ja zawsze trzymam pieczę nad tankowaniem, i nie wyobrażam sobie zablokować tym gównem i niech odbije samo. Tankuję, odkładam i idę płacić. Już nie mówiąc, żeby komuś pozwolić. Jak sobie sam upierdolę paliwem lakoer to chociaż wiem, żeby jakoś to wyczyścić - ogólnie nie ma do kogo mieć pretensji. Pozwolić komuś, żeby coś spierdolił, a później się irytować i wypominać sobie, że można było samemu zrobić.

Może ponurak, komuch i nie mam zaufania do ludzi, ale wolę mieć do siebie samego pretensje i pamiętać na przyszłość.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2018-06-23, 18:25
DoubleBorger napisał/a:

Tak teraz sobie myślę, że ja zawsze trzymam pieczę nad tankowaniem, i nie wyobrażam sobie zablokować tym gównem i niech odbije samo. Tankuję, odkładam i idę płacić. Już nie mówiąc, żeby komuś pozwolić. Jak sobie sam upierdolę paliwem lakoer to chociaż wiem, żeby jakoś to wyczyścić - ogólnie nie ma do kogo mieć pretensji. Pozwolić komuś, żeby coś spierdolił, a później się irytować i wypominać sobie, że można było samemu zrobić.

Może ponurak, komuch i nie mam zaufania do ludzi, ale wolę mieć do siebie samego pretensje i pamiętać na przyszłość.



Kiedyś pracowałem na stacji, też nigdy nie mogłem uwierzyć jak ludzie mogą pozwalać komuś tankować a sami iść sobie do kasy, a mało kto pytany o pomoc odmawiał. Mógłbym sobie litr odlać do kanistra czy zalać cały wlew i nadkole, on nawet by tego nie widział.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-23, 18:34
r0773n napisał/a:



Kiedyś pracowałem na stacji, też nigdy nie mogłem uwierzyć jak ludzie mogą pozwalać komuś tankować a sami iść sobie do kasy, a mało kto pytany o pomoc odmawiał. Mógłbym sobie litr odlać do kanistra czy zalać cały wlew i nadkole, on nawet by tego nie widział.


Hehe aż przypomniałeś mi filmik tutaj dany kiedyś jak gość na stacji tankował komuś auto i sobie zalał cały kanister
Zgłoś