18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
teken 2012-10-05, 19:19 11
nie ogarniam co za debil pakuje się na przód auta. Przecież bez problemu by go wyminął, odbijając w lewo. Chyba, że to jebany wymuszacz odszkodowań
Zgłoś
Avatar
Gnoyek1990 2012-10-05, 20:51 4
@up

No patrz akurat jak masz taką sytuację to nie spanikujesz... Ot masz wytłumaczenie gotowe od razu. Oceniać filmik to jest każdy Ciekawe jak byś ty się tutaj zachował...

Edit

Sorry Ty miało być z dużej
Zgłoś
Avatar
teken 2012-10-05, 22:02 2
omg, na zdrowy rozum, raczej chcąc ratować swoje życie, skręcił bym w lewo a nie prawo.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-10-05, 22:17 1
@UP

Pierwsze co ja bym zrobił w takim przypadku byłoby hamowanie nie "próbując" ominąć pojazdu 100 m jak on wyjeżdżać zaczynał. Ten materiał z kamery świadczy przeciwko "właścicielowi" akurat, bo gdyby nie zjeżdżał nic by się nie stało.

Ekspert pozdrawia!
Zgłoś
Avatar
gelynder1 2012-10-06, 0:34 6
dudeczek, gdyby babcia miała chuja - to by była dziadkiem, pozdrawiam expercie od 7 bolesci
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-10-06, 3:58 13
Lubie pierdolenie ,że byś skręcił w lewo.

Pierwsza reakcja to próba ominięcia (pierdolić ,że powinien gość hamować najpierw) więc skoro ma go po swojej lewej i na wprost to gość skręca w prawo aby ominąć to co jest po lewej... kurwa eksperty z was. Gość w zielonym też chcąc uniknąć kolizji jedzie dalej do przodu przed siebie. Kierowca kamery jest w punkcie gdzie chuj może zrobić bo nie zaczął hamować i leci bezpośrednio na zielonego ,który jest na obu pasach już więc nadal nie może odbić w lewo. Widzi (nie wiem jak to nazwać bo u nas tego nie ma) tą zatoczke do zawracania i chce tam uciec.

No kurwa. To sie naprodukowałem.
Jak mi ktoś da piwo za ten gówno warty mój post jebne w łeb.
Zgłoś
Avatar
matiyo007 2012-10-06, 7:56
ludzie ogarnijcie filmik .dudeczek ma racje ze by sie wyrobil lekko hamujac ,a pojazd nawet nie hamowal tylko trąbił i jeszcze sie zjechal na prawy pas.Wiec wszystkim co pisza te komentarze jeszcze nie maja prawka pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-10-06, 7:58
Wina zielonego, to on się wpierdolił przed nagrywającego, który jechał swoim pasem. Jeżeli była to tak nazywana zatoczka do zawracania, to zawracający pewnie ma obowiązek zachować ostrożność i się nie wpierdalać przed nikim.
Tak myślę, ja!
Zgłoś
Avatar
astaldi 2012-10-06, 10:29
Rosja, a przejeżdżający kierowca grzecznie zatrzymał się i od razu zadzwonił po służby, ludzie nie panikują, wreszcie, choć to może dla niektórych oczywiste kierowca z wypadku zachowuje spokój i od razu wychodzi obejrzeć sytuację. Znajomy jeździ w karetce u nas i jak ktoś zatrzyma się, żeby pomóc, to jest święto, częściej dzwonią podczas jazdy i nie potrafią nawet podać kilometra na którym doszło do zdarzenia, kierowców, którzy uciekają z miejsca wypadku, pomimo zwiększonej karalności jest ciągle na pęczki. Co z nami nie tak?

A do wszystkich mistrzów kierownicy powyżej- chuja byście zrobili.
Zgłoś
Avatar
szczotkadokibla 2012-10-06, 10:34 3
Jasne, że wina zielonego, jasne, że trudno nie spanikować. Oglądając filmik z wygodnego fotela, można jednak obiektywnie stwierdzić, iż kolizji dało się uniknąć i że kierowca z kamerą popełnił błąd. Pewnie nie łatwo było wyczuć czy zielony będzie jechał dalej czy zatrzyma się jak pipa na środku i tym bym usprawiedliwiał dużego.
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-10-06, 10:39
Wy te wrzuty specjalnie tak tytułujecie by wzbudzić ciekawość ludzką? Cały filmik wypatrywałem leminga za kierownicą i ni chuja.
Piwo za jebnięcie.
Zgłoś
Avatar
Wojo002 2012-10-06, 11:30 2
gadacie, że się pcha na przód auta, ciekawe co Wy byście zrobili, a zapewne większość z Was nie ma jeszcze prawa jazdy tylko gracie w nfs itd. Koleś omijając zrobił dobrze, kierowca zielonego auta przyspiesza w momencie gdy tamten omija co wyraźnie widać. Widząc, że tamten go wymija mógł wyhamować a nie przyspieszyć myśląc, że zdąży. Zresztą jak autor filmiku może mieć winę skoro miał pierwszeństwo na drodze.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-10-06, 11:47 1
Taka mała sugestia odnośnie tytułu - leming, lewak, PiS-owiec, katoprawica, gimbus. Kilka określeń, które w żaden sposób nie oddają cech osoby, która została tymi epitetami obdarzona (chociaż publika na to leci), za to doskonale obrazują poziom tego, kto takowych haseł używa. Fe, nieładnie.

A zielona maszynka jak na swoje gabaryty miała podejrzanie duży promień skrętu.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Witkens 2012-10-06, 13:51
Kurwa ale "polaczki" nadużywają określenia "lemingi" aż się rzygać chce...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie