18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Antypolak666 2023-06-29, 17:03
Brudy ludzkie w dresach pozdychaliby na sraczkę jakby sprzątnęli po sobie, ale z drugiej strony, kto normalny nie uprawiając sportu chodzi w dresach (oprócz ruskich i polskich brudów)
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-06-29, 17:13 2
Nie wiem próbujecie to analizować jak jakieś zawody NFL, taktyki, strategie, % przejęcia i inne pierdoły, a to po prostu spotkanie debili. Jeden debil.... no wpierw miał dużo racji, zwrócił uwagę trzem debilom, że śmiecą. Posprzątali po sobie i sobie poszli, jeden coś tam sobie śpiewa, nie wydaje mi się by robił to aż tak głośno, tak samo nie krzyczy jakichś przekleństw, widziałem znacznie gorsze zachowania, no popili i trochę pajacują, ale nic groźnego. Łysy jednak oczekiwał, że na zwrócenie uwagi o śmieci ci mu powiedzą coś w stylu "wypierdalaj", a gość chciał po prostu wdać się w bójkę z pijanymi w sztok dzieciakami bo żona mu nie daje albo daje komuś innemu, w domu awantury, dziecko n-ty raz wzywane bo nie ma książek i ćwiczeń, a stary przepił kasę na wyprawki szkolne i wakacje+ [co widać po piwnym bebzonie]. Łysy ma w sobie takie ciśnienie, że nie wytrzymuje i szuka przygód w nocy na mieście. Nie udało się tak, to podszedł i zaczął sam coś bełkotać, powiedział by byli ciszej, nie usłyszał, że ma spierdalać, tylko, że no ok, jasne, trochę wypili. To powtarza "nie, nie bo, nie bo ten bo bla bla bla", no chciał zajebać, ale wynik równania dalej mu się nie zgadzał, aż w końcu 3, 4 raz powtarza te swoje smęty i dalej nie słyszy wyzwisk, to i tak jebnął - na chuj drążyć temat
Zgłoś
Avatar
raistpol 2023-06-29, 18:21 1
ja pierdolę
dyskusje
eseje
wyzwiska
a prawda jest taka, że jak łysy podbił, to gdyby wyszekany raz powiedział przepraszam ALBO może wystarczyło by proste "sorry", to by do plombienia nie doszło
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-06-29, 20:05
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-06-29, 23:55 2
Policeman napisał/a:

Nie wiem próbujecie to analizować jak jakieś zawody NFL, taktyki, strategie, % przejęcia i inne pierdoły, a to po prostu spotkanie debili. Jeden debil.... no wpierw miał dużo racji, zwrócił uwagę trzem debilom, że śmiecą. Posprzątali po sobie i sobie poszli, jeden coś tam sobie śpiewa, nie wydaje mi się by robił to aż tak głośno, tak samo nie krzyczy jakichś przekleństw, widziałem znacznie gorsze zachowania, no popili i trochę pajacują, ale nic groźnego. Łysy jednak oczekiwał, że na zwrócenie uwagi o śmieci ci mu powiedzą coś w stylu "wypierdalaj", a gość chciał po prostu wdać się w bójkę z pijanymi w sztok dzieciakami bo żona mu nie daje albo daje komuś innemu, w domu awantury, dziecko n-ty raz wzywane bo nie ma książek i ćwiczeń, a stary przepił kasę na wyprawki szkolne i wakacje+ [co widać po piwnym bebzonie]. Łysy ma w sobie takie ciśnienie, że nie wytrzymuje i szuka przygód w nocy na mieście. Nie udało się tak, to podszedł i zaczął sam coś bełkotać, powiedział by byli ciszej, nie usłyszał, że ma spierdalać, tylko, że no ok, jasne, trochę wypili. To powtarza "nie, nie bo, nie bo ten bo bla bla bla", no chciał zajebać, ale wynik równania dalej mu się nie zgadzał, aż w końcu 3, 4 raz powtarza te swoje smęty i dalej nie słyszy wyzwisk, to i tak jebnął - na chuj drążyć temat



Kurwa, dłużej się to czyta, niż trwała cała ta akcja.
Chłopie, jesteś na sadolu, tu maximum 3 linijki tekstu ogarniamy

Zgłoś
Avatar
Grubasnik 2023-06-30, 0:26 1
Jak by mi ktoś tak zrobił jak bym był w stanie nietrzeźwości, to jak bym spotkał tego grubasa trzeźwy to ja bym zeby wyjebał, trzeba zrozumieć że jest się pijany to nie do końca wie się co robi
Zgłoś
Avatar
Adae 2023-06-30, 1:03 2
To chyba jedna z moich ulubionych sekcji komentarzy. Zapisuje!

Wylalo sie stado internetowych ciot, ktore natychmiastowo utozsamily sie z plombowanym frajerem.

Tak lamusy, to jest Polska. Jesli bedziecie robili gnoj na osiedlu, a na zwrocona uwage bedziecie reagowali pyskowka, to zostaniecie bardzo szybko wyjasnieni.

Po to policja ochrania wasze parady, zebyscie mogli sie wyszalec raz w roku.
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2023-06-30, 19:17
Adae napisał/a:

To chyba jedna z moich ulubionych sekcji komentarzy. Zapisuje!
Wylalo sie stado internetowych ciot, ktore natychmiastowo utozsamily sie z plombowanym frajerem.
Tak lamusy, to jest Polska. Jesli bedziecie robili gnoj na osiedlu, a na zwrocona uwage bedziecie reagowali pyskowka, to zostaniecie bardzo szybko wyjasnieni.
Po to policja ochrania wasze parady, zebyscie mogli sie wyszalec raz w roku.



nie zesraj sie
Zgłoś
Avatar
gressive 2023-07-01, 11:27
No co Wy, na żartach się nie znacie? Aha, zapomniałem, że to polska Mnie inaczej uciszyli, we trzech na nocnym przystanku do mnie wpadli. Bardzo szybko bo chcieli telefon pożyczyć, ja najebany i grzeczny bo sam na trzech nie dam rady. Telefon pożyczyłem i jeszcze mnie pomasowali bo jednemu z nich gładziłem prawą stronę prawilnej mordki.
Zgłoś
Avatar
GerardBacher 2023-07-01, 23:50
Adae napisał/a:

To chyba jedna z moich ulubionych sekcji komentarzy. Zapisuje!
Wylalo sie stado internetowych ciot, ktore natychmiastowo utozsamily sie z plombowanym frajerem.
Tak lamusy, to jest Polska. Jesli bedziecie robili gnoj na osiedlu, a na zwrocona uwage bedziecie reagowali pyskowka, to zostaniecie bardzo szybko wyjasnieni.
Po to policja ochrania wasze parady, zebyscie mogli sie wyszalec raz w roku.



Tak tak, walić tych spedalonych małolatów na łeb albo opierdalać, wystraszone pokolenie ciot

Zgłoś
Avatar
Davezz 2023-07-03, 0:27
Uwaga! Karuzela spierdolenia w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
sokar444 2023-07-09, 22:00
Zajebał (tfu!) strimerowi, co drze ryja w nocy na ulicy, piwko!!
Zgłoś