18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ratford 2023-06-29, 7:26 1
Ja pierdole, a ja myślałem, że to ja jestem pizdą

łahahaha co za kurwy leszcze się kręcą po nocy w 2023 roku, nie do wiary
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-06-29, 7:28 15
Ten w bluzie FILA, musi mieć starszego brata albo przebywał ze starszymi. Widać, że postawa obecnych 35-45 latków. My też robiliśmy w chuj szumu, ale potrafiliśmy się zachować kiedy wymagała tego sytuacja. Obecne pokolenie tych nagrywających to zwykłe roszczeniowe kurwy co oprócz tego, że są kretynami to nie potrafią się zachować. Ten strzał w zęby może i zbyt szybko, ale resocjalizacja pierwsza klasa. Streamer będzie to pamiętał dłuugo.
Zgłoś
Avatar
Wojtek76 2023-06-29, 7:43 1
szczerze, to na miejscu typa zgłosiłbym pobicie, bo jeśli ktoś powinien dostać w cymbał to on ostatni
Zgłoś
Avatar
Payan 2023-06-29, 7:49
Niech się za robotę normalną wezmą a nie latają z kamerką po mieście, chuj wie czego szukają, żerują na hajsach "widowni".
Zgłoś
Avatar
Brackibrat 2023-06-29, 8:10 4
to są koledzy ? Trzy jebane pizdy. Koleżka dostał od jednego frajera na dziurę a oni w trzech stoją i się patrzą. Powinni tą rurę wyjebać od razu i przekopa aż by mu przesunęli szczękę do tyłu to by przestał kozaczyć frajer. Ja na takich zawsze mam kastet w kieszeni i motylka. Nieskromnie powiem, ze każdy ultra kozak jak zobaczy motyla to spierdala szybciej niż umie, jeden nie spierdolił i został z dziurą w brzuchu. Śmierć frajerom. Wolność Ludziom
Zgłoś
Avatar
jacek44 2023-06-29, 8:22 7
LB...........BZ napisał/a:

Mógł nie cwaniakować, zamknąć mordę i by się rozeszli. Trochę pokory bo czemu to miało służyć. Najebanemu Sebie nie wytłumaczy. Z drugiej strony pewnie następnym razem się zastanowi gdy będzie miał taką akcje. Chyba nie często wychodzą na miasto.



Obojętnie czego by nie zrobił, to i tak by dostał. Jakby uległ i pokazał, że się boi, to dostałby wcześniej. Widać, że frajer podszedł do nich tylko w jednym celu i nie była to chęć zaprowadzenia porządku na ulicy.
Zgłoś
Avatar
TurboKaczka 2023-06-29, 8:29 1
Antypolak666 napisał/a:

Polska szarańcza, narkusy i menele, gorzej od ruskich.



ale to tylko twoja rodzina sie zalicza do tego grona. wiec ułamek promila spoleczenstwa.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-06-29, 8:32
siaradudson19 napisał/a:

ten gościu w kapturze spoko czlowiek chcial troche uspokoic sytuacje a ten pojeb w bluzie fila wyczul okazje i wyjebal lepe temu streamerowi,wiedzial ze gosciu jest najebany i ledwo chodzi i nic mu nie zrobi



Nie streamerowi a jakiemuś pedałowi. Przecież śpiewał że dziurę po burdelach będzie wystawiał.
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2023-06-29, 8:33
Cała czwórka siebie warta . Narobili hałasu i syfu w okolicy . Finał będzie w porannych wiadomościach pod tytułem : zwrócił uwagę na śmiecenie , został pobity . Finał będzie na sali rozpraw , materiał dowodowy się nakręcił .

Potem rano idziesz do pracy i się zastanawiasz skąd tyle syfu wokoło leży i czemu znów przystanek szyb nie ma . Przez taką pijacką patologię .
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2023-06-29, 9:24 1
Dobry blur taki z lidla, dwa jak bym spotkał tego rosomaka prawilnego, to dał bym mu kratę browara, nic tak nie wkurwia jak najebane gówniaki.
Zgłoś
Avatar
squach 2023-06-29, 11:38 1
Brawo, brawo. Wyjaśnił tiktokerka. EoT!

Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Ten w bluzie FILA, musi mieć starszego brata albo przebywał ze starszymi. Widać, że postawa obecnych 35-45 latków. My też robiliśmy w chuj szumu, ale potrafiliśmy się zachować kiedy wymagała tego sytuacja. Obecne pokolenie tych nagrywających to zwykłe roszczeniowe kurwy co oprócz tego, że są kretynami to nie potrafią się zachować. Ten strzał w zęby może i zbyt szybko, ale resocjalizacja pierwsza klasa. Streamer będzie to pamiętał dłuugo.



Potwierdzam, 34.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-06-29, 11:39
dało się wyczuć gejowskie napięcie w powietrzu, myślałem że zaraz się przeliżom
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-06-29, 12:06 1
Brackibrat napisał/a:

Śmierć frajerom. Wolność Ludziom



Only Good Can Jude Me

Zgłoś
Avatar
MiszMasz 2023-06-29, 16:19
ustawa patostremersko - irlowska, czego nie rozumiesz.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2023-06-29, 16:42 1
modified1 napisał/a:

Pajace to są ludzie co mają kosz kilka metrów od siebie a i tak wypierdolą to na ziemie, przecież to zajebiste i niech każdy tak robi to będziemy mieli takie piękne widoki jak w brudasowych indiach czy afryce :]



Nigdzie nie napisałem, że chłopaczek, który naśmiecił jest supermanem. Zwracam tu uwagę na sam fakt słuchania poleceń jakiegoś leszcza i jeszcze te piździane tłumaczenia "mordo ja nie rzucałem". Dramat i poniżenie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie