18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Awokado 2013-11-18, 0:46 1
Żałosna kopia gościa z USA który poprosił o milion $ i go dostał... tutaj link:

youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=46Wqp1r_F0I

A tutaj link do artykułu:

internet.gadzetomania.pl/2011/01/20/niewiarygodne-poprosil-na-youtube-...
Zgłoś
Avatar
marcinpx 2013-11-18, 0:54
słownik moge mu kupic, moze bardziej sie przyda
Zgłoś
Avatar
Malilopov 2013-11-18, 1:02
Jebany leniwy debil. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie
Zgłoś
Avatar
Invisibe 2013-11-18, 1:10
Skoro jest pewien, że dostanie ten milion i że wszystko jest możliwe niech mu to udowodnią całując go serdecznie w dupę
Zgłoś
Avatar
grzeczysławkolano 2013-11-18, 1:25
A oto komentarz tego gościa do jakiegoś filmiku na tubie:

Cytat:

Witam.Prawo przyciąganie pojawiło się w moim życiu ponad rok temu, obecnie dobrze wychodzi mi kreowanie swojej przyszłości. Jedną rzeczą która irytuje w tym wszystkim to to że zasada sama w sobie jest prosta ale ciężka do zrozumienia/przyjęcia, przynajmniej dla mego otoczenia. Wymyśliłem nawet dobitny sposób na przekonanie znajomych do uwierzenia, zachciałem dostać milion złotych. Nagrałem 2 filmy o tym które są na youtube, zapraszam do oglądania. Cieszę się że "jesteś" i pomagasz rozumieć.



Zabawny jest fakt, że człowiek może być aż tak naiwny. Te cudowne książki o prawie przyciągania... Jak można w to tak ślepo wierzyć?!
Zgłoś
Avatar
willove 2013-11-18, 1:41 2
Najśmieszniejszy jest fakt, że mamy tutaj dużą liczbę komentarzy z dosyć wyraźnym bólem dupy. Zamiast zignorować to, wy jeszcze bardziej się nakręcacie. Z tego wynika że wy SAMI W TO WIERZYCIE i widać że załączyła się typowo narodowa cecha zazdrości wśród komentujących: "- Kurwa, a co jeśli mu się uda? Lewak, cwel, gimbus pierdolony!".
Zgłoś
Avatar
A................2 2013-11-18, 2:10 2
grzeczysławkolano napisał/a:



Zabawny jest fakt, że człowiek może być aż tak naiwny. Te cudowne książki o prawie przyciągania... Jak można w to tak ślepo wierzyć?!



Wygląda na to, że ten prostak naoglądał się wypocin jakiegoś guru motywacji i naprawdę wierzy, że sama wola będzie siłą sprawczą w jego życiu. Jest dużo książek o motywacji i sukcesie, ale są napisane przez ludzi, którzy naprawdę coś w życiu osiągnęli. Mam na myśli ludzi takich jak Napoleon Hill czy Jim Rohn, a nie jakiegoś łysola nagrywającego na kanapie. Te wartościowe książki namawiają do codziennej pracy nad własnym charakterem, dobrych nawykach, pozytywnym, ale realistycznym nastawieniu i ciężkiej pracy.
Zgłoś
Avatar
GeneFuhrer 2013-11-18, 2:39
Ciekawe czy on jest taki głupi sam z siebie, czy ktoś mu za to płaci
Zgłoś
Avatar
cinu314 2013-11-18, 3:05
no kurwa czy on nie wie ,że pierwszy milion trzeba ukraść ?!
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-11-18, 6:47
już był taki amerykaniec to tak samo gadał aż wreszcie ktoś mu dał. Ale on był pierwszym takim co to zrobił.
Zgłoś
Avatar
niwet 2013-11-18, 9:55 1
milona nie dostanie ale świetnie mu wyszło wywoływanie publicznego bólu dupy nawet na sadolu
chcialbym zeby go dostal i chcialbym zobaczyć wtedy wasze smutne miny i erupcje bólu dupy
Zgłoś
Avatar
L0rd 2013-11-18, 10:08 2
1000K GOLD PLIX!!111
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-11-18, 11:07
niwet nie zesraj się.

Jak mnie kiedyś moje dziecko zapyta co to znaczy" debil", to puszcze mu ten filmik...
Zgłoś
Avatar
markross 2013-11-18, 14:04
Obejrzałem film o tym żebraku ze stanów, widać kolega nie widział końcówki ewentualnie też planuje taki show. Na końcu hamburger odbiera fałszywy czek i go pali, wszytko to była tylko akcja dla nakręcenia oglądalności i kasy, może nie ma miliona ale para ładnych tysięcy na pewno wpadło
youtube.com/watch?v=Q_8NXeaxh3E
Zgłoś
Avatar
coreq 2013-11-18, 14:58
Mogl sie chociaz bardziej wysilic, gdyby mi z nieba spadł milion złotych to bym zainwestował żeby całe życie z tego wyżyć, za czesc z tego miliona otworzysz kilka knajp = kilka nowych miejsc pracy = uszczesliwienie innych ludzi + własny dochód z działalnosci, czesc wbijasz na lokate i masz jakis tam dodatkowy zysk. a on chce tak o po prostu zeby rozpierdolic
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie