18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~_Yarko_ 2022-08-25, 14:21 48
Za tę wrzutę Flodzi się należy to:


Zgłoś
Avatar
Halman 2022-08-25, 14:27 3
_Yarko_ napisał/a:

Za tę wrzutę Flodzi się należy to:



jak sie najspokojniejszy user sadola czyli Yarko wkurwił to już grubo...
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-08-25, 14:58 5
Halman napisał/a:

jak sie najspokojniejszy user sadola czyli Yarko wkurwił to już grubo...



Po ostatnich jego komentarzach.Wnioskuję że dawno nie poruchał.
Ale Cśśśśśśśś .Żeby nie usłyszał.Bo zjeby dostanę.
Zgłoś
Avatar
ratford 2022-08-25, 15:20 4
~_Yarko_ napisał/a:

Za tę wrzutę Flodzi się należy to:



Nigdy jeszcze nie pisałem, że ktoś wrzuca gówno na sadola, bo sam nie wrzucałem nic oprócz swojego rozjebanego łba, ALE...

Ale ten filmik krąży po sieci jako viral od dawien dawna, serio musimy oglądać takie coś jeszcze na sadolu?
Flodzia, dobrze, że tworzysz ruch i na głównej i na hardzie, ale czasem mogłabyś się zastanowić czy na pewno filmik tutaj pasuje.
Zgłoś
Avatar
homorek 2022-08-25, 16:07 2
ratford napisał/a:

Nigdy jeszcze nie pisałem, że ktoś wrzuca gówno na sadola, bo sam nie wrzucałem nic oprócz swojego rozjebanego łba, ALE...
Ale ten filmik krąży po sieci jako viral od dawien dawna, serio musimy oglądać takie coś jeszcze na sadolu?
Flodzia, dobrze, że tworzysz ruch i na głównej i na hardzie, ale czasem mogłabyś się zastanowić czy na pewno filmik tutaj pasuje.



Wstrzymaj oddech na chwilę, szkoła zaraz się zaczyna i będzie spokojniej.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2022-08-25, 20:30
ratford napisał/a:

Nigdy jeszcze nie pisałem, że ktoś wrzuca gówno na sadola, bo sam nie wrzucałem nic oprócz swojego rozjebanego łba, ALE...
Ale ten filmik krąży po sieci jako viral od dawien dawna, serio musimy oglądać takie coś jeszcze na sadolu?
Flodzia, dobrze, że tworzysz ruch i na głównej i na hardzie, ale czasem mogłabyś się zastanowić czy na pewno filmik tutaj pasuje.



Widzisz kto to wrzuca, wiesz co on/ona zazwyczaj wrzuca i gdzie to wrzucił/a, TO PO PROSTU SCROLUJESZ DALEJ! Aż tak trudno to zrozumieć?
Zgłoś