18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
xcvbn 2009-08-26, 12:46
no cóż tez mi teraz robią lazienke wiec trza uważać na terminy;D
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2009-08-26, 13:03
jak nie zapłacił to dobrze mu tak.
słyszałem o oszukanej ekipie budowlanej z polski, która w ciągu kilku godzin rozpieprzyła dom wybudowany przez siebie wcześniej :p
Zgłoś
Avatar
Blackdevil 2009-08-26, 13:15 1
To moze to sa oni:D Ale sam bym sie wkurwil, a kolesia bym zapierdolil tego ktory by mial mi zaplacic!!

______________

Lepsza władza w piekle niż służba w raju
Zgłoś
Avatar
Felas 2009-08-26, 13:46
Polaczki
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2009-08-26, 15:00 6
Dlaczego polaczki? Jak nie płaci to niech spierdala, jak chłopaki zrobili robotę swoją a szwab nie chce płacić to dobrze mu tak.
Nawet Konopnicka o tym pisała! "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz"

______________

“Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma większego znaczenia” — George Orwell
Zgłoś
Avatar
i................e 2009-08-26, 15:25
Ja jestem za tym zeby robic w chuja polskich roboli. Banda pierdolonych meneli i tak wszstko przepije ... po skończonej robocie powinni umierać na raka
Zgłoś
Avatar
s................2 2009-08-26, 16:02 3
intrance a ty może jakiś lepszy jesteś?
Zgłoś
Avatar
P................A 2009-08-26, 17:12 18
intrance wlasnie takim zjebanym polaczkom jak ty powinni pepowina przy porodzie owijac szyje i dusic.
zadna praca nie hanbi i jesli ktos sobie lubi wypic to co ci do tego?
Zgłoś
Avatar
cronoseek 2009-08-26, 17:23 25
intrance napisał/a:

Ja jestem za tym zeby robic w chuja polskich roboli. Banda pierdolonych meneli i tak wszstko przepije ... po skończonej robocie powinni umierać na raka



Pewnie Twój stary jest doktorkiem co bierze w łapę przy każdej okazji (a i bez okazji weźmie) więc pewnie nigdy nie zhańbiłeś swoich rączek pracą fizyczną, kaskę dostajesz za dobre stopnie w szkole (nawet jeśli już się nie uczysz to tak było a aktualną posadkę załatwił Ci tatuś) i życzysz ludziom śmierci na raka... aż szkoda słów
Zgłoś
Avatar
qrowy 2009-08-26, 18:18
hehe widac ze ustawione chlopaki przyjechali na rozbiorke i postanowili nakrecic filmik hehe
Zgłoś
Avatar
t................e 2009-08-26, 18:30
'' gdzie sa pieniadze za las !?? ''
Zgłoś
Avatar
i................e 2009-08-26, 19:18
ParanoiA- WIEM że bronisz starego

Ty cronoseek też! Macie razem kilka piw z sadistica możecie oddac starym(menelom)
Zgłoś
Avatar
P................A 2009-08-26, 20:46
hmmmm czy bronie starego? no coz moze nie do konca moj stary w dupe dostal od wlasnego kraju i garba sie dorobil.
nie musial za granica zapierdalac.
Zgłoś
Avatar
AdiX 2009-08-26, 22:56
Offtop kURWA...
A co do tego filmiku, to kotś nademną miał rację. Przyjechali na rozbiórkę i dla beki filmik nakręcil, że niby niemcowi łazienkę rozwalają.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie