18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mieszał 2024-07-18, 22:57
Dzięki.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-19, 0:35 2
Wyjeb to. Na kursie było masę niedojebanych ludzi. Jestem przerażony tym, że trafiają na niego w większości ludzie z problemami psychicznymi. Z 30 osób tylko 3 były normalne.

Proszę, usuńcie ten film.
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2024-07-19, 0:35 2
no ja akurat ścieżka sportowca, ale lubię jeździć na IPSC więc nie ma problemu, brakujące kategorie dostrzelę sobie pod koniec roku (2 starty ze strzelby głównie bo na nią już nie mam czasu, a szkoda bo też świetna zabawa jest )

strzelać, robić kwity, szkolić się, co to za sadol co by zastrzelić nie umiał (wiem , wiem cześć ma problem wyjść z piwnicy, ale chuj z nimi, to nie grupa wsparcia dla spierdolin)
Zgłoś
Przez takich dziadów będzie coraz trudniejszy dostęp do broni bo nie ma co ukrywać że większość społeczeństwa to zjeby
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-07-19, 11:02 3
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Przez takich dziadów będzie coraz trudniejszy dostęp do broni bo nie ma co ukrywać że większość społeczeństwa to zjeby



jak juz ty naczelny zjebie nie zrobisz pozwolenia to swiat bedzie lepszy
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-07-19, 11:10 3
co wy pierdolicie dobry film, chyba te badania są po to by weryfikować pojebów
Zgłoś
JenkinsPerkins napisał/a:

jak juz ty naczelny zjebie nie zrobisz pozwolenia to swiat bedzie lepszy



No widzisz idioto mam i to kilkanaście lat
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-07-19, 14:32 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

No widzisz idioto mam i to kilkanaście lat



to takiej popierdolonej bolszewickiej kurwie jak ty powinno sie odebrac w pierwszej kolejności
Zgłoś
JenkinsPerkins napisał/a:

to takiej popierdolonej bolszewickiej kurwie jak ty powinno sie odebrac w pierwszej kolejności


Polecam jechać na urlop do Choroszczy skoro jedyną twoją opcją frustracie na dowartościowanie się jest wyzywanie tych, których w twoim przekonaniu nie są w stanie cię dosięgnąć😉
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-07-19, 17:45 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Polecam jechać na urlop do Choroszczy skoro jedyną twoją opcją frustracie na dowartościowanie się jest wyzywanie tych, których w twoim przekonaniu nie są w stanie cię dosięgnąć😉



co ty tam sie jeszcze faflunisz chora psychicznie spierdolino ? chcesz ludziom zakazywac posiadania broni to tobie pierwszemu komunistyczny gnoju powinni zakazac
Zgłoś
JenkinsPerkins napisał/a:

co ty tam sie jeszcze faflunisz chora psychicznie spierdolino ? chcesz ludziom zakazywac posiadania broni to tobie pierwszemu komunistyczny gnoju powinni zakazac



Uuu czytanie ze zrozumieniem też leży także na cito👇🏻

Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-07-19, 18:44 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Uuu czytanie ze zrozumieniem też leży także na cito👇🏻



Napisales ze wiekszosc spoleczenstwa to zjeby i chcesz im zakazywac mozliwosci przejscia legalnej sciezki ubiegania sie o bron. Teraz odwracasz kota ogonem piszac mi ze powinienem udac sie do Choroszczy na badania. Jestes jebanym smieciem o naturze bolszewickiej, ktora ocenia ludzi przez pryzmat tego jaki sam jestes zjebany. Natomiast to ze dali ci pozwolenie na bron tylko swiadczy o tym ze system kuleje. Co do twojego straszenia , że mnie znajdziesz ? dzieciaku to znajdz zapraszam , razem z tą bronią którą rzekomo posiadasz ...
Zgłoś
JenkinsPerkins napisał/a:

Napisales ze wiekszosc spoleczenstwa to zjeby i chcesz im zakazywac mozliwosci przejscia legalnej sciezki ubiegania sie o bron. Teraz odwracasz kota ogonem piszac mi ze powinienem udac sie do Choroszczy na badania. Jestes jebanym smieciem o naturze bolszewickiej, ktora ocenia ludzi przez pryzmat tego jaki sam jestes zjebany. Natomiast to ze dali ci pozwolenie na bron tylko swiadczy o tym ze system kuleje. Co do twojego straszenia , że mnie znajdziesz ? dzieciaku to znajdz zapraszam , razem z tą bronią którą rzekomo posiadasz ...



No po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem i tyle, a w dodatku coś nie do końca akuku z tobą więc nie wiem po co brniesz w ten temat skoro nie masz szans byś przeszedł badania z wynikiem pozytywnym. Podsumowując-system w kraju działa dobrze, bo tacy ludzie jak ty nie dostaną legalną ścieżką broni palnej.
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-07-19, 19:36 1
hahahah lamusie jebany juz sie wycofales zeby mnie znalezc ??
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie