18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
wyrwiszmat88 2012-09-30, 16:31 35
za antylewackie materiały zawsze browarek
Zgłoś
Avatar
booore 2012-10-02, 22:12 11
Czy antylewackie, czy antyprawicowe - gówno jest gówno - piwka nie będzie.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-10-02, 22:18 17
"Aż 60% Internautów Wirtualnej Polski chciałoby, żeby prof. Piotr Gliński zastąpił Donalda Tuska na stanowisku premiera"

wiadomosci.wp.pl/kat,89914,title,Politycy-o-prof-Piotrze-Glinskim-To-k...

jeśli chodzi o poparcie tej kandydatury to przeciw są byli pzprowcy, narkomani i zboczeńcy, wiejskie dziwki polityczne oraz oczywiście wermachtowscy słudzy kremla

w podobnej sytuacji 5 lat temu pewien człowiek miał honor i podał swój rząd do dymisji

niestety będziemy zakładnikami Przestępczej Organizacji przez następne 3 lata wzrostów cen, podatków i bezrobocia

Dziękujemy, lemingi, to żeście nas ujebali
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-10-02, 22:27
Cosik w tle charczy permanentnie. Jarek z Tadkiem toruńskim? Z jakiego powodu? Czyżby geotermia, tudzież uczelnia, za circa about 2500 zł semestrowo?
Zgłoś
Avatar
d................o 2012-10-02, 22:33
Nie umiem śpiewać-nie śpiewam.
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2012-10-02, 22:38
@radysh

co charczy? twoja stara
Zgłoś
Avatar
vass 2012-10-02, 22:45 2
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

"Aż 60% Internautów Wirtualnej Polski chciałoby, żeby prof. Piotr Gliński zastąpił Donalda Tuska na stanowisku premiera"

wiadomosci.wp.pl/kat,89914,title,Politycy-o-prof-Piotrze-Glinskim-To-k...

jeśli chodzi o poparcie tej kandydatury to przeciw są byli pzprowcy, narkomani i zboczeńcy, wiejskie dziwki polityczne oraz oczywiście wermachtowscy słudzy kremla

w podobnej sytuacji 5 lat temu pewien człowiek miał honor i podał swój rząd do dymisji

niestety będziemy zakładnikami Przestępczej Organizacji przez następne 3 lata wzrostów cen, podatków i bezrobocia

Dziękujemy, lemingi, to żeście nas ujebali


Po tych 3 latach, gwarantuje Ci następne 4 rządów PO.
Więc nie masz na co czekać oszołomie.
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2012-10-02, 22:56
Tia, bo jak tylko zmienimy partię u steru, to ceny tak się przestraszą, że aż się same skurczą...
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-10-02, 23:03 5
Radysh napisał/a:

Cosik w tle charczy permanentnie. Jarek z Tadkiem toruńskim? Z jakiego powodu? Czyżby geotermia, tudzież uczelnia, za circa about 2500 zł semestrowo?



pewien volksdeutsch płacił 4500 za semestr studiów córki katariny

vass napisał/a:

Po tych 3 latach, gwarantuje Ci następne 4 rządów PO.
Więc nie masz na co czekać oszołomie.



leming się zapluł ojojojoj a do następnych faktów jeszcze 20h zostało, gdzie on teraz znajdzie ukojenie bez dostępu do telewizyjnego świata zielonej wyspy
Zgłoś
Avatar
vass 2012-10-02, 23:12
up
Wieśniaku, mam TVN 24
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-10-02, 23:38 6
vass napisał/a:

up
Wieśniaku, mam TVN 24



to wszystko wyjaśnia
Zgłoś
Avatar
M.ChObi 2012-10-03, 9:55
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

".............

w podobnej sytuacji 5 lat temu pewien człowiek miał honor i podał swój rząd do dymisji

..............................
Dziękujemy, lemingi, to żeście nas ujebali



A ja myślałem że Piś na czele z jedynym prawdziwym wodzem zrobili to dla tego że nie dostali kasy ( naszej ) za kampanie i byli by w plecy kilkanaście Baniek ale dzięki tobie wiem że Jarek ( jak każdy polityk z prawicy i lewicy ) jest uczciwy i zrobił to dla dobra narodu , a ten niewdzięczny naród tak mu się odpłacił .

Co do tego disko polo Rydzyka to piwa nie dam , lepsze piosenki słyszałem w remizie na weselu u szwagra
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2012-10-03, 11:49 1
PiS, PO, PSL i SLD to jedna banda. Socjaliści czyli złodzieje. Kto twierdzi inaczej jest jednym z nich.
Zgłoś
Avatar
fazzie 2012-10-03, 19:24
wyrwiszmat88 napisał/a:

za antylewackie materiały zawsze browarek



88 to pewnie Twoj rok urodzenia?

a na drzewach zamiast lisci...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie