18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
Sick_Stick 2014-03-14, 10:58 4
castagir za to typowe dla prawilnych katolickich polaków jest obrażanie wszystkich dookoła. Gratuluję zajętego stanowiska.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-14, 11:02 18
Herb szlachecki Leliwa
Nie dość, że półksiężyc to jeszcze Gwiazda Dawida. O jeju jeju


Tak samo na herbie Tarnowa:


Herb Boreyko
Uuu... Swastyka!


I na koniec Herb Wczele propagujący czarnoskórych


Ech, musiałem, heraldyka to akurat jedno z moich hobby, nie mogłem odpuścić tematu.
Zgłoś
Avatar
Ruli 2014-03-14, 11:18 14
Na te herby należy uważać





Zgłoś
Avatar
Miles87 2014-03-14, 11:32 7
Jak przeczytałem komentarze wielbicieli srowina śmiecia to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, które już wyraziłem. No ale spoko póki jeszcze jesteście w gimnazjum to zrozumiałem może kiedyś coś przeczytać i zmądrzejecie, ale taki ~tip.top? Oj wstyd wstyd.
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2014-03-14, 11:42 11
@up a po polsku?
Zgłoś
Avatar
las84500 2014-03-14, 12:04 2
Miałem się naprodukować i po analizie profilu powytykać parę ideologicznych sprzeczności u Miles'a87. Ale mi się nie chce bo mam dobry humor i dodam go tylko do swojej osobistej listy tutejszych trolli.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2014-03-14, 12:30 9
Miles87 napisał/a:

Jak przeczytałem komentarze wielbicieli srowina śmiecia to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, które już wyraziłem. No ale spoko póki jeszcze jesteście w gimnazjum to zrozumiałem może kiedyś coś przeczytać i zmądrzejecie, ale taki ~tip.top? Oj wstyd wstyd.



Chory, demokratyczny ustrój każe brać pod uwagę Twoje zdanie, jako, że jest z definicji stawiane na równi z poglądami innych ludzi.
W rzeczywistości Twoje zdanie jest gówno warte, a Ty sam jesteś błaznem.
Ciesz się, bo gdyby nie ta cała demokracja, to dawno byś dostał w mordkę i musiałbyś siedzieć cicho, z racji na to, że jesteś po prostu głupszy.
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-03-14, 13:06
@Zarammoth

Nigdy nie nalezalem do specjalnie bystrych umyslowo i spostrzegawczych, ale tej gwiazdy dawida to znalezc nigdzie nie moge, na tym pierwszym herbie. Byc moze kierowales to do osob ktore cierpia na zydofobie paranoidalna, i wszedzie widza spisek zydowski i agentow mossadu, wtedy by to mialo sens.
Zgłoś
Avatar
obiektywny 2014-03-14, 13:09
Cały świat przeciwko dobrym chłopakom
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2014-03-14, 13:13 12
Miles87 napisał/a:

Jak przeczytałem komentarze wielbicieli srowina śmiecia to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, które już wyraziłem. No ale spoko póki jeszcze jesteście w gimnazjum to zrozumiałem może kiedyś coś przeczytać i zmądrzejecie, ale taki ~tip.top? Oj wstyd wstyd.


Szkoda, że Ty już nigdy nie zmądrzejesz Nawciskali Ci do głowy jakiejś lewicowej ideologii i tak tym przesiąknąłeś, że za jedyną słuszną prawdę przyjmujesz to, co podają w obiektywnych i niezależnych mediach jak TVP czy TVN. Więc skoro posiłkujesz się informacjami na temat JKM z tych źródeł to nic dziwnego, że masz takie, a nie inne zdanie na jego temat. Typowy przykład leminga Brak własnego zdania i samodzielnego myślenia... tak trzymaj
Zgłoś
Avatar
ZnudzonyPies 2014-03-14, 13:33 2
Cytat:

Chory, demokratyczny ustrój każe brać pod uwagę Twoje zdanie, jako, że jest z definicji stawiane na równi z poglądami innych ludzi. W rzeczywistości Twoje zdanie jest gówno warte, a Ty sam jesteś błaznem. Ciesz się, bo gdyby nie ta cała demokracja, to dawno byś dostał w mordkę i musiałbyś siedzieć cicho, z racji na to, że jesteś po prostu głupszy.



Typowy wyznawca jedynego Janusza. Nie potrafisz podać sensownych argumentów? Walnij w "mordkę". Jesteś głupszy, bo racja moja, I mojej pięści, jest "mojsza niż twojsza"
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-14, 13:34
simonpeter19 napisał/a:

@Zarammoth
Nigdy nie nalezalem do specjalnie bystrych umyslowo i spostrzegawczych, ale tej gwiazdy dawida to znalezc nigdzie nie moge, na tym pierwszym herbie. Byc moze kierowales to do osob ktore cierpia na zydofobie paranoidalna, i wszedzie widza spisek zydowski i agentow mossadu, wtedy by to mialo sens.


Dokładnie. Przecież cały mój post jest żartem - analiza herbów jest w stylu tego ONRowca z tematu.
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-03-14, 14:00 6
Miles87 napisał/a:

Dobre a do tego takie prawdziwe:) w tym kraju po ONR chyba tylko zwolennicy korwina mają mniejszy wynik w teście inteligencji.



Narodowy Test IQ 2004
Średnie IQ elektoratów:

UPR -100,2 (Unia polityki realnej Janusza Korwina mikke)

PO - 97,5

SdPl - 95,4
PiS - 95,2

nie sympatyzujący - 93,0
SLD - 92,4
LPR - 91,6
PSL - 90,1

Samoobrona - 88,3

Jak mi nie wierzysz poszukaj sobie w necie wyniki testów
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-14, 15:07 1
@crystaldragon: LPR to dawniejszy przysiółek chłopców z Młodzieży Weszpolskiej i innych ONRów Jak widać - palanci (choć mądrzejsi tylko od chłopów z PSL i Samo-)
Zgłoś
Avatar
J................V 2014-03-14, 15:21
tip.top napisał/a:


Szkoda, że Ty już nigdy nie zmądrzejesz Nawciskali Ci do głowy jakiejś lewicowej ideologii i tak tym przesiąknąłeś, że za jedyną słuszną prawdę przyjmujesz to, co podają w obiektywnych i niezależnych mediach jak TVP czy TVN. Więc skoro posiłkujesz się informacjami na temat JKM z tych źródeł to nic dziwnego, że masz takie, a nie inne zdanie na jego temat. Typowy przykład leminga Brak własnego zdania i samodzielnego myślenia... tak trzymaj



Że co kurwa ? Korwin ma nawet własny kanał i nawet słuchając go tam można sobie wyrobić o nim zdanie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie