18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
~tip.top 2014-03-14, 15:45
JankoMuzykantV napisał/a:

Że co kurwa ? Korwin ma nawet własny kanał i nawet słuchając go tam można sobie wyrobić o nim zdanie.


A jak się ten jego kanał nazywa i gdzie go można obejrzeć?
Zgłoś
Avatar
vassili 2014-03-14, 16:22
Zarammoth napisał/a:

@crystaldragon: LPR to dawniejszy przysiółek chłopców z Młodzieży Weszpolskiej i innych ONRów Jak widać - palanci (choć mądrzejsi tylko od chłopów z PSL i Samo-)



Badanie z 2004 roku. Mamy 2014. ONR jako jedna spójna organizacja powstał bodajże w 2005. Przedtem działało kilka organizacji odwołujących się do przedwojennego ONR. Zarówno wtedy jak i teraz środowisko ONRowskie negatywnie odnosi się do wszelakiego partyjniactwa.

Dodatkowo ONR dopiero od niedawna sympatyzuje z MW. Nie lubili jej ze względu na jej powiązania z LPR właśnie
Zgłoś
Avatar
orwell14 2014-03-14, 16:33
A to głuptasek. Jak mógł nie znać herbu metropolii Goleniów?
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2014-03-14, 17:13 3
ZnudzonyPies napisał/a:



Typowy wyznawca jedynego Janusza. Nie potrafisz podać sensownych argumentów? Walnij w "mordkę". Jesteś głupszy, bo racja moja, I mojej pięści, jest "mojsza niż twojsza"



Skoro już zmuszasz mnie jakże uniwersalnym i uogólniającym epitetem bym się odniósł do JKM, to pan Mikke podaje sensowne argumenty. Może dlatego, że jest matematykiem, a nie doktorem/profesorem ekonomii, prawa, historii, innych bzdur.
I fakt. Jeśli jednostki pomimo podania logicznie spójnych, prawdziwych w rzeczywistości jakiej żyjemy argumentów nadal się nie zgadzają, krzyczą, stawiają opór, to trzeba je walnąć w mordkę, bo z osób objętych dyskusją stają się wrzodem na dupie społeczeństwa.

Naród cechuje JEDYNA słuszna idea. Jeśli każdy ma swoje zdanie i zacznie robić po swojemu, to jest to sprzeczne z definicją.

Twój łeb to kibel, a demokracja to gówno, które w nim pływa
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2014-03-14, 20:00
Miles87 napisał/a:

Jak przeczytałem komentarze wielbicieli srowina śmiecia to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, które już wyraziłem. No ale spoko póki jeszcze jesteście w gimnazjum to zrozumiałem może kiedyś coś przeczytać i zmądrzejecie, ale taki ~tip.top? Oj wstyd wstyd.



No argument o gimnazjum (czemu się go spodziewałem?)... Mam wrażenie że wszyscy którzy nim rzucają, to sami gimnazjum nie ukończyli, bo to nawet nie są argumenty, tylko jakieś hasełka zasłyszane od kolegów w internecie. Sam nie umiesz nic wymyślić, więc się frustrujesz i jeździsz po wszystkim czym się da, to taki sposób na pokolorowanie sobie życia i podwyższenie ego. Przykro mi, ale jesteś typowym frustratem.

I na tym zakończę dyskusję, która i tak nie miała sensu.

Aha, bym zapomniał ja też pierdolę korwina i jego kuców, ale śmieszą mnie internetowi frustraci.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2014-03-15, 1:59
Ale czy gość miał tam ciapaty symbol czy herb Goleniowa.

Ps. Co do herbu to w skrócie:

Byl sobie gość poszedł nad wodę zobaczył odbicie księżyca i gwiazd. Dodał obrazy i wpadł na pomysł herb.

Wiem mam korzeń w Goleniowie
Zgłoś