18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
anonymousm 2012-06-17, 23:21
Członkowie ONAnizacji kibicowskiej są tak prawdomówni, że ja im wierzę, że taka osba nigdy nie istniała.
Zgłoś
Avatar
mlooodykutax 2012-06-17, 23:28
Albert Einstein napisał artykuł w którym tłumaczył że komunizm nie ma nic wspólnego z socjalizmem który to właśnie popierał. Kolejny to Nikola Tesla. On to na pewno nie gonił za pieniędzmi. A o patriotyzmie wiem że to wrażliwy temat więc napiszę tylko że szanuję pamięć o poległych w różnych wojnach. O religii też mi sporo nawytykaliście że żadna religia nie namawia do zła... A święta wojna? A nawracanie na siłę? A wyprawy krzyżowe? Wiem że dzisiaj z Islamem mało kto się może równać ale żadna religia nie jest niewinna. Jak dla mnie każdy może sobie wierzyć w co chce byle by mnie do tego nie mieszał.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-06-18, 0:31
Mam rodziców którzy urodzili się w latach 60-siątych więc wiem jakie jest ich podejście do tamtych czasów czyt. nie najgorzej je wspominają. Żeby nie było - nie nikt z mojej rodziny nie był partyjny a jednak za ciężka pracę były przydziały na malucha, poloneza.
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2012-06-18, 1:11 1
Ten temat = parada 17 letnich zwolenników Korwina.
Zgłoś
Avatar
toten333 2012-06-18, 1:51
Lewacy, którym wygodnie jest jebać ten kraj, jebią go a od posiedzenia okrągłego stołu ani razu prawica nie była przy władzy. Dlaczego ?! dlatego, że jedynie prawicowe poglądy dążą do rozwoju państwa.
Popatrzcie na Izrael. Gdyby nie Mainstream zwiazany z Holocaustem to nigdy by nie zaistnieli. Jesteśmy coraz bardziej udupiani historycznie, bo "Polskie obozy zagłady" Polacy są uwięzieni w edukacji anty Polskiej , w której są współwinni Niemieckim zbrodniom.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-06-18, 7:36
xqvz napisał/a:

Krytykujesz Gazete Wyborczą - czytasz Gazetę Polską
Krytykujesz PO - jesteś za PiS
Krytykujesz demokrację - jesteś za totalitaryzmem
Krytykujesz Żyda, ciemnoskórego za jego poglądy - jesteś antysemitą bądź rasistą

Ludzie ja jestem prawicowcem, wierzę w wartości konserwatywne i narodowe, wierzę w wolny rynek i gospodarkę kapitalistyczną, ale bardziej od tępienia lewaków skupiam się na tępieniu debili i ignorantów(często jest to tożsame ). Ignorantów którzy niezależnie czy z lewego czy z prawego skrzydła wykrzykują swoje racje nie wiedząc tak na prawde o czym mówią.



pierdolisz glupoty. PO=PIS to samo gowno tylko mordy inne.
krzyczysz jak to dobrze, ze mamy demokracje - nie zdajesz sobie sprawy, ze zyjesz w totalitaryzmie, gdzie wszystko jest w porzadku, poki popierasz to co sie dzieje. a jak juz sie komus nie podoba, ze na przyklad marihuana jest nielegalna i chce cos z tym zrobic, to sie dowie, ze zawsze znajdzie sie na niego jakis kruczek prawny.
co do ostatniego - chuj mnie to boli

@SQT
szkoda slow na ciebie. w polskim rzadzie nie bylo prawicowca od 20 lat(a jak byl to sie zajebiscie schowal).

a wracajac do gazety wyborczej (@anonymous ciebie tez sie to tyczy)

jest cos takiego jak komisja trojstronna gdzie(tak samo jak w grupie bilderberga) pare setek najwazniejszych/wybranych ludzi biznesu na swiecie spotyka sie raz do roku i wybiera polityke na nastepny rok.

jednym z ~10 czlonkow z polski jest:
Wanda Rapaczyńska (od 2002)[6] – współwłaścicielka spółki wydawniczej Agora
spolka wydawnicza agora wydaje, miedzy innymi gazete wyborcza=gazeta wyborcza wciska ci gowno typu bbc(ktorego wlasciciele tez sa czlonkami powyzszych grup). to, ze publikuje reportaze roznych autorow nic nie zmienia, bo niewygodnych tresci i tak nie opublikuja, a jak opublikuja to osmiesza.
i zadne pierdolenie, ze kto nie czyta gazety wyborczej= pisowiec nic wam nie da, bo jestescie tylko marionetkami globalistow-monopolistow. jak wam napisza, ze ten i ten najbardziej sie nadaja na prezydenta/premiera to tak zaglosujecie, jak wam napisza, ze kibole sa bezmogie zwierzeta to tak bedziecie myslec. na tym polega nowoczesna demokracja, albo raczej dyktatura korporacyjna.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-18, 8:39
anonymousm napisał/a:

Członkowie ONAnizacji kibicowskiej są tak prawdomówni, że ja im wierzę, że taka osba nigdy nie istniała.


A jakim cudem wiesz że Gówno Wyborcze nie kłamie tylko ci kibice? Masz jakiś dowód.
Bo ja powiedziałem że prócz kibiców salon Empiku opisany w artykule nie ma danych aby taki ktoś u nich pracował.

mlooodykutax napisał/a:

Albert Einstein napisał artykuł w którym tłumaczył że komunizm nie ma nic wspólnego z socjalizmem który to właśnie popierał.


Einstein był idiotą jeśli chodzi o politykę. Porponuje nie brać na sero tego co mówił spoza dziedzin fizyki.

mlooodykutax napisał/a:

Kolejny to Nikola Tesla. On to na pewno nie gonił za pieniędzmi.


Taaaa... A o patenty np. radia to walczył tylko po to by wszyscy wiedzieli że to jego, broń go panie Boże żeby chodziło o forsę... Nie bądź naiwny.

mlooodykutax napisał/a:

A święta wojna? A nawracanie na siłę? A wyprawy krzyżowe?


Dżihad to po pierwsze nie wojna zbrojna, przynajmniej nie tylko o to w tym chodzi, to zostało spłycone do zasady nawracania ludzi na Islam, walka zbroja to ostateczność, a ludzie sami wybrali od razu ostateczność niż resztę "metod" Dżihadu. Islam potępia nadal mordownie.
Wyprawy Krzyżowe pominę. One nie mają nic wspólnego z wiarą w Boga, były decyzją czysto polityczną.

mlooodykutax napisał/a:

Wiem że dzisiaj z Islamem mało kto się może równać ale żadna religia nie jest niewinna.


Problem polega na ludziach a nie na wierze. Te mają niezłe zasady i prawa moralne.

SQT napisał/a:

Mam rodziców którzy urodzili się w latach 60-siątych więc wiem jakie jest ich podejście do tamtych czasów czyt. nie najgorzej je wspominają.


Szybko licząc daje to czas koło lat 80tych kiedy weszli w wiek młodzieńczy i pamiętają najwięcej, więc jak mówiłem okres erozji komuny. Poza tym. Co wspominają dobrze? Politykę państwa? Zarobki? Działania urzędów? Czy mają mnóstwo wspomnień o tym jak to byli młodzi i szaleli. To jest pewna różnica bo jakbyś nie zauważył nie wspomniają nic o systemie.

SQT napisał/a:

Żeby nie było - nie nikt z mojej rodziny nie był partyjny a jednak za ciężka pracę były przydziały na malucha, poloneza.


No widzisz... Przydziały... A w USA taki sam robotnik który tyle pracował mógł sobie kupić o wiele bardziej zaawansowany samochód, albo jakiś mniej i do tego sporo innych rzeczy.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-06-18, 9:24 4
A teraz te same hasła ale z przeciwnej strony barykady
Lewicowiec = komunista
Historia = Coś czym powinniśmy się zajmować cały czas bo przecież jest najważniejsza.
Tożsamość = religia rzymskokatolicka
Tradycja = marsze z pochodniami i zamawianie pięciu piw
Honor = napierdalanie po ryju każdego kto ma inne poglądy i uważanie Pinocheta za geniusza.
Wiara = To co powie proboszcz na niedzielnej mszy bo przecież czytanie choćby Biblii to za dużo dla nas.
Rodzina = Lanie dzieci , kobieta do garów.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-06-18, 10:34
McMenel, Sam to chciałem zrobić ale brakowało słów po kilku piwach

tylko bym zmienił
Lewicowiec - pedał, komunista, antypolak.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-18, 10:35
McMenel napisał/a:

Lewicowiec = komunista


Powinni się cieszyć. Komunista to facet z jajami który nie wstydzi się swoich idiotycznych i błędnych poglądów i za nie chce walczyć. Reszta lewaków to tchórzliwe, głupie i tępe kłamliwe gnidy mydlące ludziom oczy kłamstwami tylko po to by się nakraść ich pieniędzy.

McMenel napisał/a:

Historia = Coś czym powinniśmy się zajmować cały czas bo przecież jest najważniejsza.


Nie wina ludzi z prawej strony że lewa to historyczni debile którzy uważają że jeśli prawa zna historię to tylko i wyłącznie się nią zajmuje...

McMenel napisał/a:

Tradycja = marsze z pochodniami i zamawianie pięciu piw.


Jeśli według ciebie symbolika hitlerowska jest nasza tradycją to współczuje wiedzy historycznej. Poza tym nazizm to ruch socjalistyczny, więc prawicowcy z jak ognia unikają symboli ruchów socjalistycznych.

McMenel napisał/a:

Honor = napierdalanie po ryju każdego kto ma inne poglądy i uważanie Pinocheta za geniusza.


Przykład 11tego listopada. Jedyną grupą która pojawiła się z chęcią blokowania komuś przejścia były lewe sukinsyny.
Poza tym trudno odmówić Pinochetowi geniuszu skoro w kilkanaście lat wybił Chile na najsilniejszy kraj Ameryki Płd. i kraj który jako jeden z nielicznych do tej pory posiada zmniejszające się długi m.in ten publiczny. Tylko idiota temu zaprzeczy.

McMenel napisał/a:

Wiara = To co powie proboszcz na niedzielnej mszy bo przecież czytanie choćby Biblii to za dużo dla nas.


Wiara = słuchanie się słowa bożego. Nie wiem czy wiesz ale większość prawicy jest i była za oderwaniem się od katolików i stworzeniem jakiegoś państwowego kościoła typu Anglikanizm. Więc nie są za słuchaniem księży.

McMenel napisał/a:

Rodzina = Lanie dzieci , kobieta do garów.


Jak sobie dziecko zasłuży to musi dostać w dupę. Inaczej się nie nauczy że coś jest złe abo zagraża jego życiu...
Ja wiem że szczytem lewizny są matki krzyczące jak pojebane na dzieci na przystankach by się odsunęły się od jezdni, ale to nie działa...
A kobieta w świetle prawa i zwyczajów ma być na pozycji uprzywilejowanej bo to one dają życie i się nim opiekują. Poza tym wolności ma tyle ile sobie wywalczy. Tak samo facet.
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2012-06-18, 12:54
Piszecie o myśleniu samodzielnym a sami myślicie tak jak Wasza opcja polityczna albo ksiądz, Wam mówi.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-18, 13:50
Serio? To jest jakiś argument?
Nie mam prawa uważać to samo co grupa/partia X bo inaczej jestem ich marionetką bez zdania?
Zgłoś
Avatar
Abakan 2012-06-18, 14:57
Oczywiście!!! Przecież wszyscy jesteśmy obywatelami Świata !!! ...rzygać się chce szczególnie jak patrze na swoich rówieśników w gimbazie i większość jest szczerze przekonana do takich poglądów...
Zgłoś
Avatar
SunLee 2012-06-18, 17:51
Michnikl / Szechterl - zmienił nazwisko.
Koleś pozywający publicystów za przekonania. Człowiek z rodziny nkwd-oskich zbrodniarzy. Ojciec skazany przed wojną za zdradę ojczyzny.
Brat - spec od wyrywania paznokci bezbronnym ofiarom. Uciekł do szwecji.

Jako jeden z niewielu zaraz po odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1989 r. miał dostęp do ubeckich archiwów i mógł wyczyścić je z tego co chciał. Nazwał kiszczaka człowiekiem honoru - kiszczak szef bezpieki odpowiedzialny bezpośrednio na mordowanie ludzi opozycji i księży - to za jego czasu bestialsko zamordowano ks. Popiełuszko, związano ręce drutem kolczastym i wrzucono do rzeki. Było jeszcze wiele zbrodni i wielu ludzi zostało zamordowanych ale nigdy nie znaleziono prawdziwych sprawców mordów.
Przejął gazetę wyborczą od nas wszystkich - obywateli , machlojkami z udziałami własnościowymi. Przecież gw zanim stało się szambem którym poją się gimbusy było gazetą wspaniałą - pierwszą wolną gazetą od 1939. Popiera wszystkie wydarzenia które niszczą zdrową tkankę narodu. I ktoś nazywa to indywiduum klawym człowiekiem z zasadami moralnymi???? Winszuje. Polska stracona jak tacy debile nie potrafią odróżnić dobra od zła
Zgłoś
Avatar
mlooodykutax 2012-06-18, 22:04
Cytat:

Serio? To jest jakiś argument?
Nie mam prawa uważać to samo co grupa/partia X bo inaczej jestem ich marionetką bez zdania?



To samo tyczy się drugiej strony, czy nie bierzesz pod uwagę żadnej innej racji bo Twoja jest najTwojsza?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie