18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Lewactwo chce jeść dzieci.
poligon6 • 2019-10-04, 15:20
Szokujące słowa aktywistki padły podczas spotkania z członkinią Izby Reprezentantów USA z Partii Demokratycznej Alexandrią Ocasio-Cortez.

– Pozostało nam tylko kilka miesięcy. […] Szwedzki profesor mówi, że możemy jeść zmarłych ludzi, ale to nie jest dostatecznie szybko. Sądzę więc, że kolejny wasz slogan kampanijny powinien brzmieć: "Musimy zacząć jeść dzieci". Nie mamy czasu. Jest za dużo CO2 – mówiła aktywistka. Jak podkreślała, "wszyscy jesteśmy trucicielami".

Kobieta przekonywała, że nawet kiedy uda się "wykurzyć" Rosję wciąż jest zbyt wiele ludzi i zanieczyszczeń. Podkreślała, że jedynym spodobem, aby sobie z tą sytuacją poradzić, jest jedzenie dzieci.



https://pinkosz.dorzeczy.pl/swiat/116136/musimy-pozbyc-sie-dzieci-musimy-jesc-dzieci-szokujace-slowa-klimatycznej-aktywistki.html

2019-10-04, 15:29
napisałeś to tak chaotycznie ze mam podejrzenia że wymyśliłeś tę aktywistkę, kongres i szwedzkiego profesora siedząc z telefonem na klopie...

2019-10-04, 15:30
"Klimatyczna aktywistka" to jakiś eufemizm od "popie**olona idiotka" ?

2019-10-04, 15:34
Ja mam lepszy pomysł, niech głodni zjedzą bezdomnych :)

2019-10-04, 15:35
HAL9000/2 napisał/a:

napisałeś to tak chaotycznie ze mam podejrzenia że wymyśliłeś tę aktywistkę, kongres i szwedzkiego profesora siedząc z telefonem na klopie...



To niestety kopij wklej :-)

2019-10-04, 15:42
To już jest wyższy stopień poj***nia.
Jak ona chce walczyć z przeludnieniem to niech zacznie od krajów gdzie przyrost jest najwyższy a zarazem pokrywa się to z produkcją co2.

2019-10-04, 15:53
Wojna między Indiami a Chinami skutecznie pomogłaby przy problemie przeludnienia.

2019-10-04, 16:06
Coś czuję, że niektórzy jak ta laska, robią to specjalnie, by wyśmiewać sp***olenie umysłowe lewactwa. Albo są do tego wynajęci, by manipulować obydwiema stronami(pro i anty). A Wy to łykacie jak pelikany :lol:

2019-10-04, 16:41
Velture napisał/a:

To już jest wyższy stopień poj***nia.
Jak ona chce walczyć z przeludnieniem to niech zacznie od krajów gdzie przyrost jest najwyższy a zarazem pokrywa się to z produkcją co2.


Ale powiedz, że chcesz ograniczyć reprodukcje murzynów, to się zacznie klangor. A ma to swoje uzasadnienie, bo nie dość, że jebią się jak króliki, to są czarni i przyciągają światło, czyli odpowiadają za wzrost temperatury na świecie :emo:

2019-10-04, 16:59
Zdelegalizować Greenpeace i inne pseudo- zielone organizacje!
wtedy będzie żarcie

SZ...........GU
2019-10-04, 17:54
ja to bym zjadł szesnastoletnią dziewicę. Nie lubię przepieprzonego mięsa

St...........on
2019-10-04, 19:31
TB303 napisał/a:

Coś czuję, że niektórzy jak ta laska, robią to specjalnie, by wyśmiewać sp***olenie umysłowe lewactwa. Albo są do tego wynajęci, by manipulować obydwiema stronami(pro i anty). A Wy to łykacie jak pelikany



Robią to specjalnie, ale nie jako bait, ale jako eksperyment jak daleko mogą się posunąć. Do tego są sponsorowani przez najwieksze kompanie energetyczne. Dla mnie też to robienie z logiki k***ę, ale niech jedzą ludzi :D "Kuru- śmiejąca się śmierć "czeka na takich.

2019-10-04, 20:03
alexandrus napisał/a:

Dla mnie też to robienie z logiki k***ę, ale niech jedzą ludzi "Kuru- śmiejąca się śmierć "czeka na takich.


Raczej choroba wściekłych krów :amused:

2019-10-04, 20:16
Spotkanie z politykiem. Prowadząca spotkanie odczytuje nazwiska osób, które będą zadawać pytania
Nagle wstaje młoda kobieta, nie przedstawia się, nie wiemy kim jest ,
niepytana wygłasza swój manifest, którego tezy podpiera "naszym szwedzkim profesorem". I znowu:
nie wiemy jak nazywa się ten profesor...

W prawicowym medium ta kobieta-noname stała się klimatyczną aktywistką.
Tytuł notatki nie pozostawia już żadnych wątpliwości: to klimatyczna aktywistka a
czytelnik ma być zszokowany.

To tak jakby "do Rzeczy" po zabójstwie Pawła Adamowicza napisał:
"Platforma mnie torturowała". Szokujące wyznanie ofiary Platformy Obywatelskiej


No ale wiadomo o co chodzi: trwa kampania wyborcza



2019-10-04, 20:19
kolosasz napisał/a:

No ale wiadomo o co chodzi: trwa kampania wyborcza



/znamnienny jest brak reakcji Cortez i jej sztabu. Powinni wyj***ć p*zdę na zbity pysk. Nawet jako prowokatora.