18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Lewactwo zgłasza
Inwigilacja • 2014-08-27, 21:07
Twórca profilu 'Nie dla islamizacji Europy' Damian K.:
dostał prokuratorski nakaz wydania 'przedmiotów, publikacji, notatek, pism, filmów, korespondencji, w tym również w formie elektronicznej, wskazujących na jego stosunek do wyznawców islamu”. Okazało się, że prokuratura wszczęła śledztwo, w którym Damian K. podejrzany jest o przestępstwa z art. 256 Kodeksu karnego, który mówi o nawoływaniu do nienawiści na tle różnic wyznaniowych.

Potem do drzwi jego domu zapukali policjanci. Zabezpieczyli i zarekwirowali komputer stacjonarny, telefon komórkowy oraz kartę SIM.

Informację opublikował
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
który zasłynął zgłoszeniem użytkowników portalu sadistic

Zgłoszenia na sadoli za temat spalenia meczetu w Gdańsku z października 2013 r. sadistic.pl/kto-mieczem-wojuje-vt238811.htm?highlight=meczet+gda%C5%84sk

cała moja rodzina zostanie przesłuchana w tej sprawie bo dałem piwo i post pod tym tematem.
Zgłoś
Avatar
wytrzeszcz5 2014-08-27, 21:23 4
może my pozgłaszajmy jak obraża się nasze wartości to sie zgubią
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2014-08-27, 21:23 1
Jestem lewakiem i donoszę, że... jesteś multikontem?
Zgłoś
Avatar
Inwigilacja 2014-08-27, 21:25
@up Tak jest.
Zgłoś
Avatar
Marllix 2014-08-27, 21:40
Wygląda na to że będą całego sadola od początku przeszukiwać,strzeżcie się sadole
Zgłoś
Avatar
Davidofs 2014-08-27, 21:47 38


PS

Dlaczego jesteśmy tacy nietolerancyjni ?
Bo nas kurwa za często jebano w dupe.
Zgłoś
Avatar
cola1111 2014-08-27, 21:48 2
Poczekajmy jeszcze trochę...jak tym całym tolerancyjnym debilom jakiś capek utnie łeb, to pierwsi będą zapierdalać z medalem dla Pana Damiana K.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-08-27, 22:01 43
Ściganie kogokolwiek za jakiekolwiek poglądy to właśnie jest jedna z oznak faszyzmu.
Zgłoś
Avatar
kapfryd 2014-08-27, 22:13 25
@up
Pierdolisz głupoty, przecież poglądy takie jak faszyzm czy rasizm istnieją tylko w wykonaniu białych heteroseksualnych ludzi, w przeciwnym wypadku jest to jedynie poprawność polityczna i walka z zaściankowością
Zgłoś
Avatar
kamuha 2014-08-27, 23:52
Inwigilacja napisał/a:



Informację opublikował
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych



No proszę czyli jednak mamy myśleć zgodnie z linią władzy bo inaczej ośrodek monitorowania zareaguje.

Niedługo za piard z kleksem będzie się szło pierdla za zachowania rasistowskie. Jeżeli wcześniej zjecie cebulę z czosnkiem to dołożą paragraf za zachowania antysemickie. To samo będzie się tyczyło jedzenia kiełbasy.
Zgłoś