18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
MihauIC 2013-02-06, 20:55 1
Ja zawsze zapierdalam lewym z tym że nikt nigdy jeszcze mnie nie dogonił. Jeżdżę zawodowo dostawczakiem i nie rozumiem takich pajaców jak ten matoł z filmiku. Jeśli chodzi o tłumaczenie, trzeba spróbować, zawsze coś można ugrać bo jeżdżąc zawodowo nie można sobie pozwolić na jakieś pojebane punkty, kasa jest mniej istotna bo pojeździ się więcej to się odrobi a robić ponownie kurs niema czasu.
Zgłoś
Avatar
Arkadio 2013-02-06, 21:02
Ok, zgadzam się, gość pizda bo jedzie lewym, wpierdala kanapkę i jedzie wolniej niż prędkość dozwolona hamując normalnych ludzi, pan i władca świata kurwa. Ale mam wrażenie, że niektórzy myślą, że jak jadą lewym pasem to mogą napierdalać 120 przez miasto. Człowiek jedzie lewym pasem te 80-85 góra, gdzie jest do 70, wyprzedza tych z prawego pasa i wraz jakiś kurwa debil (bez obrazy, najczęściej na pozamiejskich blachach) siedzi na dupie centymetr za samochodem. "Drafterzy" jebani.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-02-06, 21:46 2
Tak jak uważam że większość mandatów jest po to by wyciągać kasę od kierowców(prędkość) tak tutaj dobrze że mu przyjebali.

Swoją drogą to niektórzy nie wiem jak zdali prawko. Skoro trąbisz na gościa za to że napierdala lewym i musisz brać go z prawej bo nie ma zamiaru zjechać , a on nawet nie wie o co ci chodzi i dlaczego się go czepiasz. Kurwa no. Anglia.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-02-06, 21:58 3
A mnie osobiście tylko strasznie wku**wiają tacy debile, co lecą w mieście na złamanie karku lewym pasem ponad 100-130km/h. Cholernie ciężko ich wyprzedzić.
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2013-02-06, 22:07 2
Ruchałbym tę blondi policjantkę.
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-02-07, 0:06
Hola hola. Hejterzy obszczymurki. Często poruszam się lewym pasem. Znak 50, jadę 50. Znak 70, jadę 70. I jakie to blokowanie ruchu, pytam? Nie zjeżdżam, w dupie to mam, jadę przepisowo, tak? Chuj w to, że mam 1,8 i mogę przyjebać po garach. Ale nie o to chodzi. Jak mi się jakaś pała wysapie o blokowanie ruchu na lewym pasie gdzie jadę 68-69 gdzie można 70, to chuj mnie to boli, nie przyjmę mandatu i do sądu. Chyba że prawnie lewy pas jest do łamania ograniczeń. Co to za obowiązek jazdy prawym pasem? To lewym już ograniczenie nie obowiązuje? Ta paniusia wie o czym w ogóle bredzi? Jak jadę prawie tyle, ile wynosi zakaz, to mam dostać mandat za blokowanie drogi piratom? Komuś coś się z deczka pojebało. No kurwa, ciśnienie mi rośnie. I żeby nie było, sam zapierdalałem i się wkurwiałem na ślimaków jadących przepisowo. Ale mi to przeszło, włączyła mi się wyobraźnia po obejrzeniu sporej dawki filmików made in Russia i nie tylko, gdzie zapierdalacze marnie kończyli. Pieprzę, jadę wolniej i żyję, i nie boję się mandatu, nie boję się, że muszę kawał swojej zaharowanej wypłaty oddać przez moją głupotę. Kurwa, samochód to nie zabawka, to nie GTA.
Zgłoś
Avatar
Gamge 2013-02-07, 8:28 4
@Kaprys
po przeczytaniu Twojego tekstu do głowy przychodzą mi 2 rzeczy

oraz


@dirty_pig
"to trzeba dawac mandaty czy wsadzac ludzi do wiezienia za to ze cos zle zrobia (restrykcje) a nie za to ze jechal zlym pasem bo to gowno a nie wykroczenie nza to trzeba czlowieka pouczyc a nie odrazu karac go tak wysokim mandatem"

Chłopie idź nie wiem do kościoła pomodlić się a nie pierdolisz mi tu taki syf. W Chuj dużo 300 zł ja pierdole koniec świata nie kupi sobie perfum przez miesiąc.
Zgłoś
Avatar
Kaciaj 2013-02-07, 14:24 1
Kaprys, 1.8 .. i po garach ... CZYM ?! Chyba, że mówisz o garach w kuchni. Zresztą widać, że prawa jazdy to Ty jeszcze nie posiadasz.
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2013-02-07, 15:44
Fajna ta policjantka
Zgłoś
Avatar
grzesiek52ws 2013-02-08, 8:35
dirty_pig napisał/a:

milicja jak zwykle sie popisala, kurwa podjechali by mu pod dupe migneli niebieskimi swiatlami koles by zjechal i bylo by ok. ale nie kurwa trzeba 500 wjebac typowi. bohaterzy kurwa z dupy.

Gamge a ty co pokolenie konfidentow czy ubekow ze tak ich bronisz?

jak ja słyszę takie wypowiedzi, to nic tylko iść do auta wziąć pałe w jebać Cię po łbie. Jakbym Cię kiedyś spotkał na drodze, to nie dość, że bym Cię musiał wyprzedzić z prawej strony BURAKU, to na złość bym Ci wjechał przed "pysk" i awaryjnie zahamował. Zwykle nie jestem chamski, ale to co Ty pierdolisz, to o pomstę do nieba wola.
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2013-02-08, 14:52
Jak jedzie 2 i więcej motocyklistów to spróbujcie tak nie zjechać, lusterka będziecie mieć najdłużej do następnych świateł
No nie historia z internetu, tylko od świadka koronnego :*
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-02-10, 21:31
@Kaprys - jak będziesz miał kaprys to przeczytaj kodeks drogowy:

Art. 16.
1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny.
2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.
Zgłoś