18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Leżysz w rowie mój kolego...
~DMT • 2018-05-14, 13:09
Bo mam Opla zardzewiałego...



EDIT:

Cytat:

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę pod Mikołajkami. Kierowca samochodu osobowego nie zachował ostrożności i podczas manewru wyprzedzania uderzył w motocykl.

Wczoraj o godzinie 17:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku na krajowej szesnastce, 2 km od Mikołajek. Kierowca auta Opel Vectra jadąc w stronę Orzysza nie upewnił się czy może wyprzedzać. Podczas wykonywania manewru uderzył w wyprzedzający go motor. Motocyklista wpadł do przydrożnego rowu. Miał dużo szczęścia, ponieważ po przewiezieniu do szpitala stwierdzono tylko ogólne potłuczenia. Kierowcę samochodu ukarano mandatem w wysokości 500 zł. Ruch odbywał się wahadłowo.

Zgłoś
Avatar
Halman 2018-05-14, 13:10 12
skurwysyn wyrwał przydrożny słupek...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-05-14, 13:18 44
W mojej ocenie to wygląda jak usiłowanie zabójstwa motocyklisty przed kierowcę opla.
Coś takiego dla mnie nie kwalifikuje się jako kolizja.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-05-14, 13:30 12
@Abraxus

w mojej ocenie pierdolisz głupoty jak zwykle. Motopizda powinien jeszcze dostac mandat za zanieczyszczanie srodowiska.
Zgłoś
Avatar
bydarzigol 2018-05-14, 13:32
Tej ekipy zasady ruchu drogowego nie obowiązują. Więc taki skutek.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-05-14, 13:42 25
Zepchnij motocykliste z drogi to grozi ci tylko 500zł mandatu i brawa od sadoli.

Powiedz że rowerzyści mają za dużo uprawnień, sadolowi pedalarze cie wyzwią od najgorszych.

Zgłoś
Avatar
Przyczajonykangur 2018-05-14, 13:47 52
Przecież gość zbiegł z miejsca wypadku... powinien dostać znacznie więcej o ile nie powinno się to zakończyć wyrokiem.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-05-14, 13:51 1


pewnie się jebaniec tłumaczył, że nie zauważył.

co do akcji gość w oplu dość nieźle popierdzielał (120-130?), więc ten motor miał pewnie na liczniku 250+, kiedy zaczął hamować przed oplem. Nie mówię, że jego wina, ale jak się z wiejskiej drogi tor wyścigowy to trzeba się liczyć z konsekwencjami...
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2018-05-14, 14:55 3
Przyczajonykangur napisał/a:

Przecież gość zbiegł z miejsca wypadku... powinien dostać znacznie więcej o ile nie powinno się to zakończyć wyrokiem.



Jak, geniuszu, zbiegł z miejsca wypadku, skoro dostał mandat za jedno wykroczenie?
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-05-14, 16:05 31
Dzisiaj napisał/a:

@Abraxus

w mojej ocenie pierdolisz głupoty jak zwykle. Motopizda powinien jeszcze dostac mandat za zanieczyszczanie srodowiska.



Się nie zesraj czasem od tej nienawiści do motocyklistów. Już mama ma wystarczająco roboty ze sprzątaniem obspermionych skarpetek z pod łóżka, zasmarkanych poduszek jak do nich łkasz po nocach, moczu z prześcieradeł. Gówna już nie trzeba. Naprawdę.
Zgłoś
Avatar
godfather1982 2018-05-14, 16:23
Ja dostalem 500 zl na swoim routerze ws50 za przepuszczenie slimaka na jezdni
Zgłoś
Avatar
maly-boy 2018-05-14, 18:09
Nr. rejestracyjny: NEL 18471
Tak na wszelki wypadek jakby ktoś szedł gdzieś kiedyś w nocy koło ów zaparkowanego kombiaczka ^^
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-05-14, 18:40 4
maly-boy napisał/a:

Nr. rejestracyjny: NEL 18471
Tak na wszelki wypadek jakby ktoś szedł gdzieś kiedyś w nocy koło ów zaparkowanego kombiaczka ^^



Dzięki za info. Też z miłą chęcią zostawiłbym mu na dachu prawdziwe piwo...
Zgłoś
Avatar
noir 2018-05-14, 18:56
A zs062hn czerwony golf 6 z Koszalina ktory zbiegł z miejsca wypadkubw Szczecinie, ktoś kojarzy? Psiarskie od stycznia nie sa w stanie typa namierzyc. Podobna akcja ale typ uciekl.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2018-05-14, 19:15 13
nowynick napisał/a:


co do akcji gość w oplu dość nieźle popierdzielał (120-130?), więc ten motor miał pewnie na liczniku 250+, kiedy zaczął hamować przed oplem. Nie mówię, że jego wina, ale jak się z wiejskiej drogi tor wyścigowy to trzeba się liczyć z konsekwencjami...


Kocham takich kretynów jak ten. Najwięcej mają do powiedzenia o prędkości ludzie, którzy takie liczby na liczniku widzieli tylko na eurosporcie. Gwarantuję ci baranie, że nie jechał 250+, a na potwierdzenie i ucięcie dyskusji z kretynami dodam, że jeśli się mylę, przepiszę na ciebie swoje mieszkanie w centrum. Spytaj mamusi jeśli się nie domyślasz, chodzi o dużo pieniążków i bardzo dużo biletów miesięcznych, które możesz sobie za to kupić.
Jebać sadolowe spierdoliny umysłowe, eksperci od rowerów kurwa ich mać. Nie masz pojęcia co pierdolisz - to się kurwa zamknij!
Co do filmu, za próbę zabójstwa, nawet z czystej głupoty, pięć stów to żart.
Dzisiaj napisał/a:


w mojej ocenie pierdolisz głupoty jak zwykle. Motopizda powinien jeszcze dostac mandat za zanieczyszczanie srodowiska.


No i o czym z takim cwelem rozmawiać? Lekcje odrobione?
Zgłoś