18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Licytacja w ciemno
b................k • 2014-02-24, 13:39
Chyba większość z użytkowników sadistica widziała program "Walka o bagaż" emitowany przez Discovery.



Program ten zapewne oglądali też ludzie, którzy brali udział w licytacji porzuconych walizek organizowanym przez LOT.



Konkretnie zostali wyruchani
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-02-24, 13:44 1
dlaczego wyruchani? Bierzesz udział w licytacji w ciemno, każdy jest "wyruchany". Ja chciałem wziąć udział ale za późno się zgłosiłem. Na pewno chciałbym wylicytować torbę z jakąś plastikową cipką czy z azjatką ale nie oszukujmy się to je polska a nie ameryka. W ameryce można znaleźć cacka bo to jest w chuj duży kraj z w chuj pojebanymi ludźmi wiec wiesz.
Zgłoś
Avatar
b................k 2014-02-24, 13:54 86
@up Po pierwsze walizy były przepyrane po kilka razy i co cenniejsze zostało wyciągnięte, po drugie LOT jest spółka będąca własnością Skarbu Państwa, a ten rucha nas na każdą złotówke.
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2014-02-24, 14:20 34
a w domu:
Zgłoś
Avatar
Płyta_Gnojowa 2014-02-24, 14:23 18
Po pierwsze gdybybyło coś cennego, to właściciel by się zgłosił, a po drugie trzeba być pojebanym, żeby wierzyć, że te torby nie zostały przepierdolone przez pracowników...

najcenniejsze tam są same torby...
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-02-24, 14:38 24
cwaniaczki na lotnisku prześwietliły każdy bagaż i wszystko co cenne dawno zajebane.

Jedyne co pewnie zostało to brudna koszula, dziurawe skarpety, nie do pary.

btw wszystko co leci teraz na discovery nie różni się od mtv. jebana reżyserka.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2014-02-24, 14:48
Licytujący nie wiedzą jak działa biznes
Zgłoś
Avatar
NWC 2014-02-24, 15:11 18
Dokładnie, w Ameryce czy Anglii bagaże są plombowane, w Polsce były pewnie 4 razy przejrzane i na aukcje wystawili jakieś gówno. Po za tym takie aukcje to na świecie normalka, a u nas oczywiście reportaże robią... bez sens.
Zgłoś
Avatar
morderuk 2014-02-24, 15:18 6
Z drugiej strony rozumiem, ze generalnie targetem sa sprzety elektroniczne, ale skoro torby lezaly na lotnisku pare lat, to jakie tam mozna znalezc perelki z 2008 roku..w jakas w chuj droga bizuterie tez bym sie za bardzo nie wkrecal. Generalnie 5 dych dac spoko, wiecej - hajs w bloto.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-02-24, 15:20
Takie akcje u nas nie przejdą, bo pracownicy lotniska i właściciele bagaży nie są leniwymi amerykanami. Tam wszystko jest po najmniejszej linii oporu. Zgubione, czas minął, więc pozbywamy się tego czym prędzej spylając firmie od aukcji. U nas zaś nie ma głupich i wszystko będzie przejrzane nie raz.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-02-24, 16:29
Eee, no jakaś laska za 200 stówy załapała się na laptopa
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-02-24, 16:44 1
pietras_ja napisał/a:

Tam wszystko jest po najmniejszej linii oporu.



Ty - co to jest "najmniejsza lina oporu"???????
Zgłoś
Avatar
saves 2014-02-24, 17:36 5
Jeden laptop musiał być. Z prostego powodu. Kto przyszedłby na kolejne licytacje, gdyby w środku były tylko przepocone koszulki i obsrane gacie?
Zgłoś
Avatar
Maurel88 2014-02-24, 18:06
przecież te walizki zostały przetrzepane przed aukcją i wielką szopke robią z tym
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2014-02-24, 20:02
Ten, kto by zgubił coś wartościowego, to by próbował odebrać. A kto porzucił, lub olał zgubiony musiał zostawić coś mało wartościowego. No i pozostaje kwestia rozgrabienia bagaży przez obsługę. Więc szanse na wylicytowanie czegoś fajnego jest mierna.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie