18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
BLACK_RAVEN 2019-10-05, 19:09 5
EvilDog napisał/a:

Uwielbiam takich "prawdziwych facetów" jak ty , którzy zapierdalają wyłącznie w dresie i muszą używać wyłącznie Huawei , ponieważ jeśli by odstąpili by od któryś z tych rzeczy całą męskość poszła by się jebać


Przystopuj, bo Ci rurki pękną.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-10-05, 19:46 3
Właściciel firmy

Zgłoś
Avatar
S................n 2019-10-05, 20:41 4
EvilDog napisał/a:

Uwielbiam takich "prawdziwych facetów" jak ty , którzy zapierdalają wyłącznie w dresie i muszą używać wyłącznie Huawei , ponieważ jeśli by odstąpili by od któryś z tych rzeczy całą męskość poszła by się jebać



A więc uważasz , że chodzenie w babskich legginsach jest męskie? Dresy, jeansy , sztruksy jeden chuj, tylko niech nie obściskują mu dupy bo przez pomyłkę może zostać wyruchany. śmiejecie się z pedałów a sami się na nich kreujecie ubiorem, banda hipokrtów. Co do iShita i Hujweja są drozsze teleony z dużo większą listą opcji.
Zgłoś
Avatar
mloncur 2019-10-05, 21:25 1
EvilDog napisał/a:

Uwielbiam takich "prawdziwych facetów" jak ty , którzy zapierdalają wyłącznie w dresie i muszą używać wyłącznie Huawei , ponieważ jeśli by odstąpili by od któryś z tych rzeczy całą męskość poszła by się jebać



a co do tego ma huawei?
Zgłoś
Avatar
labro69 2019-10-05, 21:58
nie obnos sie ze swoim uwielbieniem bo cie zglawco - specjalnie blad
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2019-10-05, 22:25 4
HAL9000/2 napisał/a:

napisał diabelski pies z podrobionego Iphona , poprawiając cisnące rurki...



alexandrus napisał/a:

A więc uważasz , że chodzenie w babskich legginsach jest męskie? Dresy, jeansy , sztruksy jeden chuj, tylko niech nie obściskują mu dupy bo przez pomyłkę może zostać wyruchany. śmiejecie się z pedałów a sami się na nich kreujecie ubiorem, banda hipokrtów. Co do iShita i Hujweja są drozsze teleony z dużo większą listą opcji.



Używałem Iphona przez rok i uważam że są przereklamowane , w w rurkach nigdy też nie chodziłem bo prawdopodobnie bym się do nich nie zmieścił .

Ale wiem że oceniania kogoś przez to jak ktoś się ubiera i jakiego używa sprzętu charakteryzuje ludzi zakompleksionych , zazdrosnych i przede wszystkim ze wsi (chociaż nie twierdze, że wszyscy mieszkańcy wsi tacy są), którzy gówno w życiu widzieli i na wszystko co różni się od ich światopoglądu reagują jak standardowe buraki :

Ktoś ma drogie auto ? - Pewnie złodziej, bo sąd ma na to pieniądze jeśli ja nie mam!
Używasz iPhona ?- Jebany Hipster ! Mam telefon o wiele tańszy i lepszy, a ten idiota przepłaca za chuj wie co!
Nosisz rurki ? - Pewnie pedał , bo ja bym takiego nie założył bo co by koledzy w remizie powiedzieli.
Zgłoś
Avatar
Mrrm 2019-10-05, 22:26
Kurwa, zobaczyłem to na ajfonie, muszę go teraz wyrzucić.
Zgłoś
Avatar
noir 2019-10-05, 23:29 2
W Szczecinie budujemy maszty do takich, a także dla kirow, ALE, mammoet, sarens. Często bardzo ciekawe rzeczy, jak np specjalne konstrukcje to transportu reaktorow atomowych, czy jednorazowy dźwig unoszacy kilka tysięcy ton.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-10-06, 0:45 1
HAL9000/2 napisał/a:

Masz rozdwojenie jażni że piszesz z innego konta o swojej osobie? Po za tym jakieś przejścia homoseksualne z dzieciństwa (wujek, tatuś?) siedzą ci w podświadomości i nie masz na to wpływu?



Nie, zaznaczam Ci jedynie, żebyś i mnie takich samych bzdur nie pierdolił jak Evildogowi, po stwierdzeniu, że twoje kryptopedalstwo zaczyna być męczące. Reszty nie skomentuję bo cienka jak dupa węża.
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-10-06, 1:31 3
EvilDog napisał/a:

Używałem Iphona przez rok i uważam że są przereklamowane , w w rurkach nigdy też nie chodziłem bo prawdopodobnie bym się do nich nie zmieścił .
Ale wiem że oceniania kogoś przez to jak ktoś się ubiera i jakiego używa sprzętu charakteryzuje ludzi zakompleksionych , zazdrosnych i przede wszystkim ze wsi (chociaż nie twierdze, że wszyscy mieszkańcy wsi tacy są), którzy gówno w życiu widzieli i na wszystko co różni się od ich światopoglądu reagują jak standardowe buraki :
Ktoś ma drogie auto ? - Pewnie złodziej, bo sąd ma na to pieniądze jeśli ja nie mam!
Używasz iPhona ?- Jebany Hipster ! Mam telefon o wiele tańszy i lepszy, a ten idiota przepłaca za chuj wie co!
Nosisz rurki ? - Pewnie pedał , bo ja bym takiego nie założył bo co by koledzy w remizie powiedzieli.



To mało wiesz w takim razie, tu jest podłoże psychologiczne, poczytaj sobie o chłopcach ubierających się w obcisłe ciuchy, balsamujących swoje ciała, kładących pomadkę na usta itd itd.
Poczytaj o zniewieściałych chłopcach, a potem obejrzyj sobie pewien eksperyment Calhouna i wyciągnij wnioski- to już się zaczęło! Samice przejmują rolę samców (nie chodzi tu o równouprawnienie i inne bzdety) tylko o funkcje.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2019-10-06, 1:45 2
alexandrus napisał/a:

To mało wiesz w takim razie, tu jest podłoże psychologiczne, poczytaj sobie o chłopcach ubierających się w obcisłe ciuchy, balsamujących swoje ciała, kładących pomadkę na usta itd itd.
Poczytaj o zniewieściałych chłopcach, a potem obejrzyj sobie pewien eksperyment Calhouna i wyciągnij wnioski- to już się zaczęło! Samice przejmują rolę samców (nie chodzi tu o równouprawnienie i inne bzdety) tylko o funkcje.



Chodzi o utopię myszy? Ciekawy eksperyment, tyle że chuj wie czy da się to podciągnąć pod ludzi, jak by nie patrzył mamy o wiele bardziej złożone relacje, czy psychikę niż gryzonie. Obyś nie miał racji kolego, bo jeśli tak to jesteśmy w ciemnej ďupie. Z drugiej strony cos w tym jest.
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-10-06, 5:06 2
Dobrze ze jszcze weszłem w ten temat...

EvilDog napisał/a:

Uwielbiam takich "prawdziwych facetów" jak ty , którzy zapierdalają wyłącznie w dresie i muszą używać wyłącznie Huawei , ponieważ jeśli by odstąpili by od któryś z tych rzeczy całą męskość poszła by się jebać



EvilDog napisał/a:


wiem że oceniania kogoś przez to jak ktoś się ubiera i jakiego używa sprzętu charakteryzuje ludzi zakompleksionych , zazdrosnych i przede wszystkim ze wsi



Brawo, strzał w stopę jak u debila dyskwalifikuje cię z jakiejkolwiek dyskusji...

Mors_Nigra napisał/a:

... a twoje kryptopedalstwo zaczyna robić się mocno irytujące.



Mors_Nigra napisał/a:

...po stwierdzeniu, że twoje kryptopedalstwo zaczyna być męczące.



Kryptopedalstwo to najwyraźniej z ciebie wyłazi w każdym komentarzu bo jesteś traumatycznym pedałem do leczenia i odpierdol sie od mnie bo jeśli debile jak evildog mnie śmieszą to już pedały mnie zwyczajnie brzydzą.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-10-06, 10:37 1
HAL9000/2 napisał/a:

Dobrze ze jszcze weszłem w ten temat...
Brawo, strzał w stopę jak u debila dyskwalifikuje cię z jakiejkolwiek dyskusji...
Kryptopedalstwo to najwyraźniej z ciebie wyłazi w każdym komentarzu bo jesteś traumatycznym pedałem do leczenia i odpierdol sie od mnie bo jeśli debile jak evildog mnie śmieszą to już pedały mnie zwyczajnie brzydzą.



Tak sobie wmawiajcie, to wy inicjujecie ten temat pod niemal każdym postem. Stąd mowa o zmęczeniu tymże.
Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-10-06, 11:34
Jak by TO jebło to już koniec nie wiem jak by to posprzątali
Zgłoś
Avatar
sadisdick 2019-10-06, 15:42
Nie ogladac, nie jebnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie