18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
abadon 2023-01-12, 21:35 3
żyd żydowi żydem
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-12, 21:36
Pan panar3 dobrze mówi, warto znać historię...
Zgłoś
Avatar
lajka 2023-01-12, 22:16 2
Niewiem czemu ale tak cieplutko się na serduszku zrobiło
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-01-12, 22:20 1
tfuuuu.... polacy to cholerni antysemici
Zgłoś
Avatar
gumofilec 2023-01-12, 22:33 1
Ortodoksyjni żydzi nie lubią Izraela czy coś tam, nie pamiętam
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2023-01-12, 22:34 2
Manolito666 napisał/a:

Chyba po raz pierwszy w życiu cieszy mnie jak psy kogoś pałują



Żyd żydowi nie równy. Jest wiele odłamów żydów. Ci pejsaci akurat szkalują Izrael za zamordyzm wobec Palestyńczyków.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-01-12, 22:38 2
co na to izrael? toć to żyduf bijom!
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-01-12, 23:01 8
skywalker75 napisał/a:

Żaden tam z ciebie antysyjonista zwykły świr schizofrenik



Bandera taki jak ty tego nie zrozumie, aj waj upadlina.

Syn_Milionera napisał/a:

Żyd żydowi nie równy. Jest wiele odłamów żydów. Ci pejsaci akurat szkalują Izrael za zamordyzm wobec Palestyńczyków.



I słusznie, bo izrael sobie na zbyt wiele pozwala. Z jednej strony leci na współczuciu za niemieckie holokausty, a z drugiej traktują jak podludzi Palestyńczyków na ich własnej ziemi. I od razu dopisze że jebać geopolitykę.
Zgłoś
Avatar
coolfilip2 2023-01-12, 23:01 1
żyd żydowi żydem xD
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-01-13, 3:00 1
0_rafiks_0 napisał/a:

Gdyby polska polcja tak napiedalala, to juz mielibysmy ogloszony przez jakis gowno trybunal europejski stan wojenny w Polsce.



Polska Policja od ośmiu lat jest bezradna. Hołota łazi po ulicach bezkarna. W łunii się tak nie pierdolą.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2023-01-13, 5:23 3
Żyd żydowi nazistą.
Zgłoś
Avatar
TurboKaczka 2023-01-13, 8:40 1
AJ WAJ! AJ WAJ! Ale śmiesznie te Icki podskakują. a z tymi pejsikami to jak dziewczyneczki wyglądają. Tylko ubrać w sukienusie, morde wymalować szminą i podziwiać albo... co kto lubi.
Zgłoś
Avatar
rulas 2023-01-13, 11:47 1
panar3 napisał/a:

Bardzo słusznie. Na filmie faszystowska izraelska policja napierdala ostatnich przedstawicieli semickiej linii żydów - mordowanych bestialsko przed i w czasie II WŚ. Ta hołota jest wściekła za to, że safardyjczycy protestują przeciwko zabijaniu Palestyny. Przypominam: obecni okupanci prawie wszystkich krajów świata to podszywani żydzi, ich język to jidisz nie starosemicki hebrajski, ich wiara to kabała. Na miejscu komentujących powyżej zacząłbym się napierdalać drewnianym chodakiem po łbie żeby beton z gównem upieczony promieniowaniem z telewizora odłupać. Może jeszcze przejrzycie na oczy, albo zobaczycie jak polińska policja będzie was napierdalać... nosz kurwa!



Po prostu Chazarowie pokazują swoją prawdziwą twarz
Zgłoś
Avatar
konrad2k7 2023-01-13, 14:11
JohnMadafaka napisał/a:

To coś jak podczas 2WŚ. Żydzi z Ameryki vs. żydzi z Europy. Jedni sponsorowali nazistów, drudzy byli przez nich zabijani, potem pierwsi wracali po wojnie po spadki tych drugich.
Izrael nie ma nic wspólnego z wiarą juadaistyczną. Cynicznie wykorzystują tylko kartę antysemityzmu do robienia interesów, a sami tworzą państwo faszystowskie. najgorszego sortu.
Nie jestem antysemitą, bo semici to arabowie, a tymm życzę żeby kiedyś w końcu zniszczyli Izrael. Jestem antysyjonistą.



wolisz zeby swiatem rzadzili muzułmanie? gratuluje debilizmu po śmierci trafisz do takiego świata badz pewien
Zgłoś
Avatar
Alkoeko 2023-01-13, 16:52
JohnMadafaka napisał/a:

To coś jak podczas 2WŚ. Żydzi z Ameryki vs. żydzi z Europy. Jedni sponsorowali nazistów, drudzy byli przez nich zabijani, potem pierwsi wracali po wojnie po spadki tych drugich.
Izrael nie ma nic wspólnego z wiarą juadaistyczną. Cynicznie wykorzystują tylko kartę antysemityzmu do robienia interesów, a sami tworzą państwo faszystowskie. najgorszego sortu.
Nie jestem antysemitą, bo semici to arabowie, a tymm życzę żeby kiedyś w końcu zniszczyli Izrael. Jestem antysyjonistą.



Zalogowałem się, żeby dać Ci piwo. Polać temu Panu!

konrad2k7 napisał/a:

wolisz zeby swiatem rzadzili muzułmanie? gratuluje debilizmu po śmierci trafisz do takiego świata badz pewien



a wolałbyś żyć w takim Państwie jak żyją Palestyńczycy pod butem Izraela?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie