18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:54
🔥 Czasem lepiej iść schodami - teraz popularne
Avatar
Manolito666 2023-01-12, 19:29 20
Chyba po raz pierwszy w życiu cieszy mnie jak psy kogoś pałują
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2023-01-12, 19:39 18
Żydy Żydom zgotowały ten los.
Zgłoś
Avatar
TENERE 2023-01-12, 19:39 1
ojoj co tam się stało się
Zgłoś
Avatar
edgar_89 2023-01-12, 19:40 4
Nie pamiętają jak do pieca wędrowali to teraz robią to samo i to jeszcze w swoim domu. Podludzie to debile.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2023-01-12, 19:41 30
Kurwa, kogo bym nie popierał w tym sporze to i tak nazwą mnie antysemitą.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-01-12, 19:47 9
Dałbym ci piwo, ale nie wiem, czy mi się to opłaca. Co ja będę z tego miał?

Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2023-01-12, 19:51 14
Gdyby polska polcja tak napiedalala, to juz mielibysmy ogloszony przez jakis gowno trybunal europejski stan wojenny w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2023-01-12, 20:05 6
hahahaha i jeb pejsiastego przez japę pala cóż za cudowny widok
Zgłoś
Avatar
Kulabambula 2023-01-12, 20:11 17
Zgłoś
Avatar
JohnMadafaka 2023-01-12, 20:17 93
To coś jak podczas 2WŚ. Żydzi z Ameryki vs. żydzi z Europy. Jedni sponsorowali nazistów, drudzy byli przez nich zabijani, potem pierwsi wracali po wojnie po spadki tych drugich.

Izrael nie ma nic wspólnego z wiarą juadaistyczną. Cynicznie wykorzystują tylko kartę antysemityzmu do robienia interesów, a sami tworzą państwo faszystowskie. najgorszego sortu.

Nie jestem antysemitą, bo semici to arabowie, a tymm życzę żeby kiedyś w końcu zniszczyli Izrael. Jestem antysyjonistą.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-01-12, 21:11 2
JohnMadafaka napisał/a:

To coś jak podczas 2WŚ. Żydzi z Ameryki vs. żydzi z Europy. Jedni sponsorowali nazistów, drudzy byli przez nich zabijani, potem pierwsi wracali po wojnie po spadki tych drugich.
Izrael nie ma nic wspólnego z wiarą juadaistyczną. Cynicznie wykorzystują tylko kartę antysemityzmu do robienia interesów, a sami tworzą państwo faszystowskie. najgorszego sortu.
Nie jestem antysemitą, bo semici to arabowie, a tymm życzę żeby kiedyś w końcu zniszczyli Izrael. Jestem antysyjonistą.



Żaden tam z ciebie antysyjonista zwykły świr schizofrenik

Zgłoś
Avatar
panar3 2023-01-12, 21:22 29
JohnMadafaka napisał/a:

To coś jak podczas 2WŚ. Żydzi z Ameryki vs. żydzi z Europy. Jedni sponsorowali nazistów, drudzy byli przez nich zabijani, potem pierwsi wracali po wojnie po spadki tych drugich.
Izrael nie ma nic wspólnego z wiarą juadaistyczną. Cynicznie wykorzystują tylko kartę antysemityzmu do robienia interesów, a sami tworzą państwo faszystowskie. najgorszego sortu.
Nie jestem antysemitą, bo semici to arabowie, a tymm życzę żeby kiedyś w końcu zniszczyli Izrael. Jestem antysyjonistą.



Bardzo słusznie. Na filmie faszystowska izraelska policja napierdala ostatnich przedstawicieli semickiej linii żydów - mordowanych bestialsko przed i w czasie II WŚ. Ta hołota jest wściekła za to, że safardyjczycy protestują przeciwko zabijaniu Palestyny. Przypominam: obecni okupanci prawie wszystkich krajów świata to podszywani żydzi, ich język to jidisz nie starosemicki hebrajski, ich wiara to kabała. Na miejscu komentujących powyżej zacząłbym się napierdalać drewnianym chodakiem po łbie żeby beton z gównem upieczony promieniowaniem z telewizora odłupać. Może jeszcze przejrzycie na oczy, albo zobaczycie jak polińska policja będzie was napierdalać... nosz kurwa!
Zgłoś
Avatar
mengele 2023-01-12, 21:23 9
Kurła, konie na sygnale!
Zgłoś
Avatar
stach_mysliwy 2023-01-12, 21:25
super jak szyt szytowi szytem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie