18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Lily i Maddison
bartos925 • 2012-11-08, 19:54
Mimo że to strona sadystów mnie trochę ruszył ten artykuł i mam nadziej ze wam też się spodoba.

Schronisko dla zwierząt w Anglii szuka właściciela dla nietypowej pary psów - Lily i Maddisona. Jeden z piesków jest niewidomy, drugi jest jego psem przewodnikiem

Oczy Lily zostały usunięte zanim psina dostała się do schroniska. Do tego miejsca nie trafiła jednak sama.

Oddano ją wraz z Maddisonem - jej psem przewodnikiem. Suczka nie ma oczu, zostały usunięte ze względu na chorobę zwaną entropium. Schorzenie to polega na tym, że powieki wrastają w gałki oczne.

Teraz właściciele schroniska wystosowali dramatyczny apel - Lily może być adoptowana, ale tylko z Maddisonem. Tylko on potrafi poprowadzić ją przez życie. Psy są nierozłączne.

A tu kilka fotek :













artykuł zerżnięty z fakt.pl
Zgłoś
Avatar
BitNight 2012-11-08, 21:21 22
Jak ja kurwa nienawidzę takich artykułów. Już, już człowiek myśli, że jest draniem bez uczuć patrzącym na zmasakrowane zwłoki, okaleczonych ludzi, zdeformowane dzieci, któremu nawet powieka nie drgnie na widok wypadków czy zabójstw a tu dwa psy i człowieka ściska za gardło...
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-11-08, 21:25 1
Staryyy rozjebałeś mnie tym niż największy hard!

Lily:

Nie ma domu, nie ma super auta, nie ma zdeponowanych pieniędzy w banku, nie m bogatego wujka, nie jest sławna, podsumowując nie ma nic po za sobą a jednak ma swojego przewodnika a u ludzi...

Są niby przypadki - ostatnio ten żołnierz amerykański z afganu co wrócił bez nóg i rąk, takie sliczne fotki z żoną, ta go nawet na plecach nosiła ale jak się zobaczy jaką gośc teraz dostanie rentę to nie dziwi, że ta mała kobiecina znalazła siłe na to by go nosić na plecach.

I chuj, że sadistic czasem może być smutno

Co do usypania, pytanie czy psy wygladają na smutne? Fakt z pewnością ten co nie widzi ma problem i jego zycie nie jet takie jak u psa być powinno ale chyba jest mu mimo wszystko dobrze.
Zgłoś
Avatar
P................3 2012-11-08, 21:25
Trochę odmiany Bardzo trafny artykuł, dziękujemy
Zgłoś
Avatar
sebeks 2012-11-08, 21:25
fakt.pl
ostatnio więcej tam hardkoru niż na sadisticu
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-11-08, 21:28
@ Vindigo

W dużej mierze się z Tobą zgadzam. Kiedyś Cesar Milan wyjaśniał jak działa psia psychika. Jak dla mnie, ten gościu jest absolutnie bezkonkurencyjny. Jeśli ktoś ma psa, lub zamierza miec, MUSI zaznajomic się z jego teoriami na różne "psie" tematy. Zarówno wszystkie odcinki "Zaklinacza psów" jak i jego ostatnia książka ( a tą polecam szczególnie ) powinny miec status " Psiej Biblii "
Zgłoś
Avatar
bartunialke 2012-11-08, 21:28 15
IjonTichy napisał/a:

i niech jakiś kretyn powie że koty są mądrzejsze!


Koty są mądrzejsze.
Zgłoś
Avatar
demobil 2012-11-08, 21:34
Fake. Przecież to artykuł z fakt wymyślony przez jakiegoś dziennikarza.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-11-08, 21:36 6
Fejkiem to była prezerwatywa która założył twoj stary i mamy po 20 latach efekt.

Minuta googlowania by potwierdzić że to nie fake.
Zgłoś
Avatar
auliszek 2012-11-08, 21:38
bartos925 napisał/a:

mam nadziej ze wam też się spodoba.



"Nadziej" to jest taki paty zaostrzony na ognisko? Ten co się na nim kiełbaski nadzieja?
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-11-08, 21:44 4
IjonTichy napisał/a:

i niech jakiś kretyn powie że koty są mądrzejsze!



Pewnie że tak, po prostu mają wyjebane.

A tak poza tym twój argument jest inwalidą:
sadistic.pl/kotka-i-jej-martwy-kolega-vt150660.htm1548126
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-11-08, 22:00
są a widziałeś kota na smyczy??
Zgłoś
Avatar
Malix 2012-11-08, 22:01
Koty są mądrzejsze bo one sobie tresują ludzi żeby dawali im jeść i miziali po brzuszku kiedy koty tego chcą
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-11-08, 22:05
I nie drą pizdy, jak pojebane, ilekroć się koło furtki przechodzi.

Ale tak na poważnie, rozkminy pokroju "które zwierzątko fajniejsze i bardziej udomowione" są z lekka daremne.
Zgłoś
Avatar
D................2 2012-11-08, 22:20
Ale żal mi psiaków
Zgłoś
Avatar
SzpaneRR 2012-11-08, 22:37
Znajomy miał kiedyś podobna sytuacje.

Dwa psy, jeden ślepy (chyba ze starości), a drugi się nim opiekował. Prowadził go, pokazywał gdzie miska, gdzie drzewo do oszczania itd...

Prawdziwy dramat wydarzył się dopiero, kiedy jeden z psów - przewodnik - umarł. Facet już kompletnie nie wiedział co zrobić, bo został z psem który ledwo sobie radził ze znalezieniem miski czy odlaniem się..

Psy okazują bardziej ludzkie postawy od większości naczelnych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie