18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Lily i Maddison
bartos925 • 2012-11-08, 19:54
Mimo że to strona sadystów mnie trochę ruszył ten artykuł i mam nadziej ze wam też się spodoba.

Schronisko dla zwierząt w Anglii szuka właściciela dla nietypowej pary psów - Lily i Maddisona. Jeden z piesków jest niewidomy, drugi jest jego psem przewodnikiem

Oczy Lily zostały usunięte zanim psina dostała się do schroniska. Do tego miejsca nie trafiła jednak sama.

Oddano ją wraz z Maddisonem - jej psem przewodnikiem. Suczka nie ma oczu, zostały usunięte ze względu na chorobę zwaną entropium. Schorzenie to polega na tym, że powieki wrastają w gałki oczne.

Teraz właściciele schroniska wystosowali dramatyczny apel - Lily może być adoptowana, ale tylko z Maddisonem. Tylko on potrafi poprowadzić ją przez życie. Psy są nierozłączne.

A tu kilka fotek :













artykuł zerżnięty z fakt.pl
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2012-11-08, 22:39 1
Kogo obchodzi ślepy pies gdzieś w Anglii? Niech ludzie lepiej się zajmą swoimi zwierzętami, a nie pieprzą trzy po trzy jak im szkoda pieska! Prawda jest taka że taki pies nadaje się tylko do uśpienia. Każdy kto miał ślepego psa na pewno wie jak takie zwierzę się męczy.
Zgłoś
Avatar
901 2012-11-08, 22:49
Lichy wet musiał się tym zajmować, bo entropia jest w miarę łatwa do wyleczenia i nie do końca polega na wrastaniu powiek w gałki oczne, tylko na drażnieniu. Tak czy siak dogi zajebiste!
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-11-08, 22:51
sanctusdiavolos napisał/a:



Pewnie że tak, po prostu mają wyjebane.

A tak poza tym twój argument jest inwalidą:
sadistic.pl/kotka-i-jej-martwy-kolega-vt150660.htm1548126


Kurwa, ona czeka żeby go wpierdolić, ale niestety ktoś robi zdjęcia.
Zgłoś
Avatar
michal_macieja 2012-11-08, 23:17
Ja bym adoptował ale mam już Babę w domu więc się nie dogadają..
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-11-08, 23:54 1
IjonTichy napisał/a:

i niech jakiś kretyn powie że koty są mądrzejsze!


U mnie po osiedlu biegał kiedyś niewidomy kot. Nie przypominam sobie żeby chodził z nim kot-przewodnik...
Zgłoś
Avatar
mik777pl 2012-11-09, 1:06
up.
ile pochodził? ok odpowiem sobie sam do zimy... kot wgryzł by Ci gardło na śnie jak by był głodny:P
Zgłoś
Avatar
NeumatoQ 2012-11-09, 2:53
IjonTichy napisał/a:

i niech jakiś kretyn powie że koty są mądrzejsze!



Bo podobno są (tylko jak to sprawdzili? Test na iQ? Jakoś średnio to widzę ), ale są jebanymi egoistami. Mają wszystko w dupie. Jak przyjdzie taki do Ciebie na kolana, to nie do Ciebie, tylko by zajebać Tobie ciepło, bo te ćwoki z Egiptu się wywodzą bodajże i lubią jak im ciepło. Tak czy owak z psa jest na pewno więcej pożytku.

Nigdy bym się nie spodziewał takiego zachowania po zwierzętach. Fajno

krzysiek0909 napisał/a:

Kogo obchodzi ślepy pies gdzieś w Anglii? Niech ludzie lepiej się zajmą swoimi zwierzętami, a nie pieprzą trzy po trzy jak im szkoda pieska! Prawda jest taka że taki pies nadaje się tylko do uśpienia. Każdy kto miał ślepego psa na pewno wie jak takie zwierzę się męczy.



Mnie obchodzi. Po za tym hasa ta psina po tej polance jakby jej wcale smutno nie było...

elwiz napisał/a:

są a widziałeś kota na smyczy??


A no Ale to głupota raczej.
Widziałeś żeby ktoś szedł z kotem obok nogi na mieście? Gdziekolwiek? Zajebisty argument.

"Koty są mądrzejsze". Taa....

sadistic.pl/assassin-i-kot-vt150228,15.htm
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-11-09, 8:23
Każdy się rozczula jakie to słodkie, jak zwierzęta potrafią się cieszyć pomimo swej niesprawności, tylko człowiek myśli i wie dobrze co go omija poprzez swoją niepełnosprawność ( teraz widzę, a gdy stracę wzrok to wiem ile mnie omija i jak jestem postrzegany przez innych ) Jednym słowem niemożna porównać zwierzaków do ludzi bo ludzie myślą a zwierzęta niekoniecznie. Wystarczy że człowiek jest troszkę inny i już przez otoczenie jest okazją do pośmiewiska itp. Często przez swój wygląd czy niepełnosprawność staje się mniej wartościowy, gorszy i z góry jest skazany na gorsze i cięższe życie, a u zwierząt tak nie jest, a czemu tak jest to chyba każdy wie wystarczy, że się człowiek zastanowi, a odpowiedź sama się nasuwa.
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2012-11-09, 8:49
Oddali do schroniska bo na co komu ślepy wyżeł to są psy myśliwskie jak on będzie polował i poruszał się po terenie łowieckim.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-11-09, 8:57
IjonTichy napisał/a:

i niech jakiś kretyn powie że koty są mądrzejsze!



KOTY SĄ MĄDRZEJSZE

a dla tych piesków mam fajne rozwiązanie:


to najmądżejsze zwierze nawet sekunde przed śmiertelnym strzałem w głowe edzie miało przedorgazmowy stan, że ktoś sie chce z nim bawić
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-11-09, 11:31
mik777pl napisał/a:

up.
ile pochodził? ok odpowiem sobie sam do zimy... kot wgryzł by Ci gardło na śnie jak by był głodny:P



Boże, skąd się biorą takie bzdurne przekonania... To bzdura wielkości tej o nietoperzach wkręcających się we włosy.
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-11-09, 11:32 1
IjonTichy napisał/a:

i niech jakiś kretyn powie że koty są mądrzejsze!



Kotek stracił partnerkę życia. Jebnął ją samochód. Trwa reanimacja.

Zgłoś
Avatar
T................r 2012-11-09, 15:05 1
IjonTichy napisał/a:

i niech jakiś kretyn powie że koty są mądrzejsze!



mialem i psy i koty i oba zwierzaki maja swoje wady i zalety. pies potrafil ujebac w reke zlodzieja ktory chcial mnie okrasc szybciej niz ten noz wyciagnal za moimi plecami... zawsze mnie sluchal uwielbial do mnei sie przytulic, czuwal nademna...

a kot tez ma zalete.. cokolwiek mnie boli chwila moment i juz kot lezy tam i mnei grzeje. pozatym korzysta z kuwety nie trzeba chodzic na spacery mzoe zyc w domu...

a wady: pies: trzeba go wytresowac, chodzic na spacery, pokazac ewidentnie kto rzadzi

kot: nigdy nad nim nie zapanujesz bo jest indywidualnista
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-11-10, 9:28
świnie są mądrzejsze!
Zgłoś