18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Limo - Tłusty Bigos
Resterwers • 2013-02-25, 22:06
"Ostatnio stał się popularny pewien magik, my mamy swojego czarodzieja" - takimi słowami Abelard Giza (to ten ahmed z brodą) zapowiedział tą piosenkę

Zgłoś
Avatar
ratatata 2013-02-26, 18:11 1
monto
Tylko że to parodia kawałka Kalibra Plus i minus
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2013-02-26, 19:57
aż włączyłem po tym oryginał, żeby sobie posłuchać ;d
Zgłoś
Avatar
adm912 2013-02-26, 20:08
Ej fani pfk... Na chuj piszecie, że jesteście fanami pfk, jak to nawet nie jest przeróbka ich utworu, tylko grupy kaliber 44... ale co ja tam mogę wiedzieć...
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2013-02-27, 21:07
Up ma rację, mówicie o fanach PFK chociaż to nie ich piosenka

Osobiście miałem okazję być na ich kabarecie (z programem w którym jest właśnie owa piosenka stąd ją też znałem i postanowiłem tutaj zamieścić) i śmiało mogę polecić. Bardzo fajna integracja z publicznością, nie tak jak inne kabarety, które sztywno trzymają się stałego scenariusza i odgrywają skecze zawsze tak samo. Tutaj każdy wygląda inaczej a artyści świetnie potrafią odnaleźć się w sytuacjach wymyślonych przez publiczność Jeśli ktoś ma okazję zobaczyć ich na żywo to śmiało można kupić bilet za każde pieniądze.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-03-01, 17:30
@up zwykle trolle
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2013-03-12, 12:27
Leniwiec1 napisał/a:

Połowy kurwa nie rozumiem, jakość mogłaby być lepsza...



A ile zrozumiesz z "Plus i Minus"? Przecież tam jest taki sam pomruk i buczenie.
Zgłoś
Avatar
Stiv-O 2013-10-23, 23:41 7
W końcu ktoś rozszyfrował te przesłanie....

Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2013-10-23, 23:46
haha! zajebioza.
Zgłoś
Avatar
KorkyTaczer 2013-10-24, 0:12
Magik Magikiem sa lepsi i gorsi... ale jak widze tepakow zerujacych na czyjejs smierci to mi ich zal, glownej nie bedzie... ciekawe czy biliby brawo gdyby sie nabijal np z M. Dzeksona dzieciojebcy? ale gdziez by toz to wielka gwiazda byla... wiecie kurwa co? tak samo bronili Maga zaraz po tych wydarzeniach. Ogolnie mam wyjebane co kto ruchal i cpal za zycia i dokad trafil po jego zakonczeniu ale jak widze debila ktory nie potrafi wymyslec nic bardziej kreatywnego niz zmienienie kilku slow z oryginalu i jeszcze za to kase bierze i banda niedojebanych debili bije mu brawo to kurwa rece opadaja do kieszeni by noz otworzyc i cisnac nim jak "misiek" w Dino Baggio... w ogole po co ja sie produkuje ten typ bedzie "martwy" za kilka stand upow... a ty "drogi dodajacy" jestes jak ten standupowiec z ta roznica ze ty chcesz wirtualne browary a on namacalny hajs... nie wiem kto bardziej zalosny..
tak kurwa mam raka dupy wiec zluzujcie... masc mi nie pomoze na takie guzy jak ten dodany.
pokoj
Zgłoś