18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
el_kadafi 2013-05-11, 23:28 256
A ja tam popieram inicjatywę. Skurwiele w terenówkach i na quadach są jak graficiarze. Jeden raz się zabawią a chujnia pozostaje na długie miesiące a czasem lata. Offroad tak, ale na prywatnej działce lub wyznaczonym terenie.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-05-11, 23:31 75
@UP
Może i tak, ale jakby kto jechał quadem szybciej, to by głowe ucięło... niezafajnie...temu, któremu utnie. Dla nas może materiał by był.
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-05-11, 23:37 80
Nie wiem albo 3/4 z was to cioty albo grubasy nolify! Quad,cross, albo jeep to zajebista zajawka, co wy kurwa spacerujecie po lasach??? że wam to przeszkadza? a poza tym na takie wypady są odpowiednie trasy a las to raczej mało interesująca opcja. Nie rozumiem ludzi których sporty motorowe nie ruszają.
Zgłoś
Avatar
szymon77513 2013-05-11, 23:39 18
czyste sk***y synstwoi tyle...
Zgłoś
Avatar
Miisiek89 2013-05-11, 23:40 142
Sport motorowy na zamkniętym OS, na torze, albo na szwabskiej autostradzie. A śmiganie terenówką po czyimś polu czy lesie to zwyczajne chamstwo.
Zgłoś
Avatar
B................f 2013-05-11, 23:43 3
Polsza i wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
Morning 2013-05-11, 23:45 31
popieram. z tymi crossami czy quadami to na tory czy na teren prywatny. kupić km^2 lasu i jeździć a nie.
Zgłoś
Avatar
zerodwadwa 2013-05-11, 23:50 28
Takie coś powinno być podciągane pod próbę zabójstwa chuje!
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-05-11, 23:53 49
Linka to troche przesada ale te skurwiele na quadach/crossach potrafia tak rozpierdolic droge biegnącą przez las w którym mam działki, ze tylko przyczekac jak jada i kazac im naprawic to co rozjebali.
Jak chca jezdzic to won na tor czy na swoja dzialke. "Gupie chuje" : D
Zgłoś
Avatar
MrGregory 2013-05-11, 23:57 11
@kufel01

A ja nie rozumiem takiego pierdolenia jak Twoje... co Cie kurwa obchodzi co kogo rusza, a co nie. Przyznaje, że sam mam chęć poszaleć trochę na torze crossowym, który jest od niedawna parę metrów ode mnie, ale znam ludzi którzy mają w ten sport wyjebane i nie są ciotami ani grubasami, ale np. "dopieszczają" swojego powiedzmy Golfa w gazie. Niestety duża część z zapaleńców to przykładowi Debile, którzy dopierdalają "ile fabryka i domorosły mechanik dali" poza torem, więc nie pierdol mi tu o "specjalnych trasach" bo nawet jeśli istnieją to ciekawe czy jeździłbyś tą samą trasą 4 razy? Pewnie nie, wolałbyś coś bardziej swobodnego, co jest chyba bardziej interesującą opcją?
Zgłoś
Avatar
t................e 2013-05-12, 0:01 26
Gdyby większość ludzi na quadach i crossach była ogarnięta to spoko. 90% "kierowców" tych pojazdów to zwyczajni debile bez wyobraźni. Jest zakręt? Trzeba zapierdalać! Chuj z tym że jest las i nie widać czy czegoś po drugiej stronie zakrętu nie ma. Zapierdalać trzeba cały czas. Chcą jeździć? To niech zapierdalają po prywatnych torach a nie po lasach.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-12, 0:08 21
rozpierdalają wszystko w koło to się nie dziwię, że ludzie się wkurwiają.
Zgłoś
Avatar
IRONiczny 2013-05-12, 0:36 15
Popieram parę osób które tu pisały. Czasem strzelam się, ot taka zabawa w ASG, mamy las który udostępnił nam leśniczy i strzelnicę. Dwie drogi i na początku każdej jest szlaban. CO NIEDZIELA, zjeżdżają się tam w lecie w liczbie 2-3 crossy i napierdalają przez las że nie można usłyszeć kolego obok chociaż motor 300 metrów dalej w las! Płoszą zwierzęta, przeszkadzają "piknikom" i ludziom na strzelnicy.
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-05-12, 1:15 41
I kurwa elegancko. U nas rozjebali już dwie fajne trasy rowerowo spacerowe. Kurwa koleiny po motorach to jeszcze chuj. Jak kurwa taką terenówką wpierdoli się po deszczu to kurwa koniec.
Zresztą na filmiku widać co po sobie zostawili.
Nie raz tak zapierdalają ze kamienie jak pociski spod kółek lecą. Ludzie z dzieckiem na spacer już po naszych górkach nie chodzą bo strach.
Oby się jakich chuj nadział najlepiej sam i zdychał tak z parę dni. Obowiązkowo z kamerką coby my się mogli tym potem nacieszyć.
Rozwieszać niech giną.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie