18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Lis żegna
matej47 • 2023-05-14, 12:23

Byłem wczoraj na spacerze w miejscu w którym byłem pierwszy raz. Nie spodziewałem się takiego obrazka. To już mój trzeci taki przypadek w ciągu roku (nie koniecznie lis).
Zamieszczam to wyłącznie jako pamiątka.
Z dniem dzisiejszym zaprzestaję użytkowania tego miejsca w internecie.
Życzę wszystkim abyście byli szczęśliwi.
Pokój.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-05-14, 17:37 2
Jaką cipą trzeba być, żeby zwierzęcia nie dobić...
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2023-05-14, 17:58 2
nie wiem jak trzeba być głupkiem żeby nagrywać konające zwierzę i wrzucać to tutaj na portal myśląc że to ma jakaś wartość dodatnią....
Zgłoś
Avatar
ColinFarelka 2023-05-14, 17:59
Co Emocje
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2023-05-14, 18:09 3
darayavahus napisał/a:

Jaką cipą trzeba być, żeby zwierzęcia nie dobić...



No właśnie.
Ty byś go pewnie zaruchał na śmierć kozaku.
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-05-14, 18:11 2
Kriski napisał/a:

O czy Ty bredzisz, jakie buraczki?



Jeśli wolisz to zjedz z murzyńskim gównem. Skoro twierdzisz ze to jego ofiary są szkodnikami a nie on to coś ci się w mózgu poprzewracało zatem jedz proszę lisy, a ja będę jadła to, co nazywasz "szkodnikami", czyli ofiary lisów w postaci królików (zjadł mi sztuk 2) oraz kur (nie liczyłam, ale na oko pewnie z 15 ostatniego roku). Prócz tego rozszarpał kilka kotow w sąsiedztwie. A to wszystko dlatego, że taki zbambiniały cymbał jak ty dokarmiał lisią rodzinkę u siebie na działce, bo mu się w szopie zagnieździły.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2023-05-14, 18:24 2
matej47 napisał/a:

Z dniem dzisiejszym zaprzestaję użytkowania tego miejsca w internecie.



jest mi z tego powodu naprawde bardzo wszystko jedno, pizdeczko.

ale przynajmniej kleszcz zajebiście się nażarł:

Zgłoś
Avatar
Herhard 2023-05-14, 18:33 2
Podpal tą ambonę.
Zgłoś
Avatar
pol616 2023-05-14, 19:09 7
VeIture napisał/a:

Za "spierdalaj" leci ban z automatu więc nikt ci tego nie napisze wprost



Spierdalaj jebany kuternogo.
Zgłoś
Avatar
Szofer116 2023-05-14, 19:22 1
Lis chory nie wiadomo na co. U mnie też był taki delikwent, bujał się całą noc koło wagi na firmie i [nie bał się ludzi] aż jutro był zimny i go zabrali niby na badania. Wynik niewiadomy.
Zgłoś
Avatar
zubek25 2023-05-14, 20:26 3
No i co lis zdechł ? A jak mi ostatnio 16 kurek z młodymi swoimi wydziobały rude kurwy z kurnika to pewnie zajebiście było łby łopata bym ujebał jak bym trafił
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-05-14, 20:51 1
zubek25 napisał/a:

No i co lis zdechł ? A jak mi ostatnio 16 kurek z młodymi swoimi wydziobały rude kurwy z kurnika to pewnie zajebiście było łby łopata bym ujebał jak bym trafił



Jeśli wprost z kurnika i jeśli miałeś ich tam więcej to się ciesz że tylko 16. U koleżanki w jedną noc poszedł cały kurnik, bo to yebane futro zadusza na miejscu wszystko co dopadnie a dopiero potem wynosi ile mu się uda.
Zgłoś
Avatar
4man 2023-05-14, 20:59 4
~VeIture napisał/a:

Zrobiłaś to dziewczynko bo potrzebowałaś uwagi. Nie potrafiłaś inaczej więc rozlałaś swoją ciotę tutaj w nadziei, że ludzie masowo napiszą abyś została. Nie pykło i teraz starasz się jak możesz aby nie wyjśc na jeszcze większego pajaca. Gratuluję.



Zaczynasz mnie irytowac obywatelu sam lepszy nie jestes
Zgłoś
Avatar
ferbiiii 2023-05-14, 22:03 4
babazwozu napisał/a:

Nie rozumiem. Chwalisz się czy żalisz? Ktoś odstrzelił szkodnika i chwała mu za to.



Szkodnik to właśnie strzela do tych zwierząt. Polecam srać do tych kibli na czterech nogach
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-05-15, 1:35 1
ferbiiii napisał/a:

Szkodnik to właśnie strzela do tych zwierząt. Polecam srać do tych kibli na czterech nogach



U ciebie się sra pewnie do dziury w podłodze to cię fantazja na takie luxusy poniosła, co? Przyjdź mi dupę językiem podetrzeć to nasram
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2023-05-15, 10:50 1
OpenStreetMaps napisał/a:

Chłopak się stara daje materiał własny co prawda cienki ale za to profesjonalnie nagrany w poziomie co w dzisiejszych czasach jest miłym wyjątkiem a na zachętę otrzymuje
"Won z tym gównem" od kogoś co sam nigdy nic nie opublikował.



Bez leadershipu, jest tu gromada odszczepieńców. Z jakimś prowadzeniem może jakaś kultura... natomiast chyba jednak niepisane prawo dżungli tutaj rządzi. Nowoczesność. Im bardziej debilny i kontrowersyjny jesteś tym więcej piw. Prześcigają się jak kogo obrazić.
Proponowałbym jednak wszystkim, wysilić się. Pokazać lewakom jak wygląda zamiłowanie do brutalnej natury świata ale w eleganckiej formie. Chamów dziś jest wszędzie pełno
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie