18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Lisek i Orzełek.
DoubleTapMaster • 2017-03-07, 7:26
Najwidoczniej Lisek trafił na kogoś znacznie silniejszego, Orzełka.
A jak to w naturze bywa, jak inaczej miało się to skończyć?
(Spokojnie, wiem że ten Lis miał być przekąską dla Orła.)

Ahh, te "krzyki" Liska!



Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-03-07, 7:57 2
Już widzę ból dupy ekologów, gdyby myśliwi odłożyli strzelby i hodowali sobie orły do regulacji liczby lisów
Zgłoś
Avatar
mlekozklasa 2017-03-07, 9:22 35
Przyroda...

...ale w tym wypadku ten jastrząb na pewno sobie tego lisa nie upolował. Ptaki żyjące w naturze doskonale wiedzą jak sobie z takim lisem poradzić. Ten najwyraźniej dostał żywą przekąskę i nie ma bladego pojęcia co z nią zrobić. Przykre. ale to nie wina zwierząt, tylko ludzi, którzy zamiast mózgu mają ameby.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-03-07, 12:58 9
nie wiem czemu ale oczami wyobraźni widziałem przegraną walkę tomasz z newsweeka
Zgłoś
Avatar
r................4 2017-03-07, 13:23
Już nie taki chytrusek rudy chujek
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-03-07, 14:38
pewnie sobie z kurnikiem pomylił
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-03-07, 19:42
Dlaczego ten orzeł pieje jak jebany kogut?
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-03-08, 0:24 13
Po chuj ptakowi żyjącemu w niewoli (łańcuch na nodze, jakby ktoś nie widział) dawać żywy pokarm? Jak się wychował w niewoli, a skoro nie boi się ludzi to tak było, to i tak polować nie będzie potrafił.

Jakiś super wrażliwy nie jestem, ale zwyczajnie wkurwiają mnie filmy które nagrywa się tylko po to, żeby zobaczyć jak cierpi inne zwierze. W naturze to co innego, bo tam najczęsciej ofiarą pada osobnik chory, słabszy albo mniej sprytniejszy. Tu nie ma tego mechanizmu a umiera ten którego wybrał człowiek.
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2017-03-08, 0:28
Zgłoś
Avatar
natking 2017-03-08, 0:28 3
Wielki bociani chuj w dupę temu orełowi
Zgłoś
Avatar
S................e 2017-03-08, 0:37
Chodzi lisek koło drogi nie ma ręki ani nogi
Zgłoś
Avatar
Taz 2017-03-08, 1:55 7
Najbardziej w takich filmikach śmieszy mnie ten głosik nagrywających/widzów. Taki piskliwy, dziewiczy, dziewczęcy choć chłopięcy Najlepsze jest też to, że na ulicy tacy najgłośniej krzyczą i się sapią, a w bezpośredniej konfrontacji kurczą sie do rozmiarów pryszcza na nosie 15latka
Niestety takie pizdeczki są mocne tylko wtedy, gdy mają niezaprzeczalną przewagę (czyli np. w tej sytuacji - chłopiec homo sapiens vs młody lisek, który nie ma raczej żadnych szans). Kiedy sytuacja się odwraca, już nie raz słyszałem "mamoooo " Bo jak to mówią... sebixy szczekają, póki nie przyjadą psy i to się sprawdza
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2017-03-08, 10:55
@rosolsky
a jakby cię nocą wciągneli do bramy i pomachali kosą to byś się rozpłakał i zesrał więc skończ pierdolić fajfusie
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-03-08, 11:08
dopsze tak ródemó fujarofi.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2017-03-08, 11:28
Natura to natura. Ale obserwowanie tego na żywo z bliska i te śmiechy wskazują na zwykłego psychopatę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie