18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Lisek z Jakucji
T3RMINATOR • 2020-12-24, 3:51
Traktorzyści i zabawa z liskiem.



W Jakucji rodzeństwo przejechało lisa traktorem, po czym kopnęło nieszczęsne zwierzę i udusiło je. Łupieżcy szczęśliwie nagrali to wszystko na wideo, które później szczęśliwie udostępnili wszystkim. Jednak koledzy z Ministerstwa Ekologii, a nawet Ministerstwa Spraw Wewnętrznych również docenili wideo, nie byli pod wrażeniem pomysłu drani i są bardzo zdeterminowani, aby wlutować maksymalną karę dla obu braci.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-12-24, 17:31
Ale wiecie tępaki, ze lisy to szkodniki dla rolników??? Żeby wam się w mieszkaniach szczury i karaluchy zalęgły i niech was ręce wszystkich bogów bronią przed tępieniem ich! Tfu!
Zgłoś
Avatar
rutman 2020-12-25, 1:41
Dajcie mi prace jako utylizator rodzaju ludzkiego. Kazdy wie, ze jest za duzo ludzi na swiecie. Ja z checia pomoge planecie i bede odpierdalal cala patologie w najrozniejszy sposob. Moge torturowac, obdzierac ze skory, za co tylko mi zaplaca. Mam wiekszy sentyment do zwierzat niz do ludzi od zawsze. Kazdy by skorzystal na wprowadzeniu takiego zawodu.
Zgłoś
Avatar
Pandemio-psychoza 2020-12-25, 2:18 2
Mors_Nigra napisał/a:

Ale wiecie tępaki, ze lisy to szkodniki dla rolników??? Żeby wam się w mieszkaniach szczury i karaluchy zalęgły i niech was ręce wszystkich bogów bronią przed tępieniem ich! Tfu!



Nie strachaj się tak.
Nikt tu nie zamierza tępić rolników.
Zgłoś
Avatar
castagir 2020-12-25, 13:05
Mors_Nigra napisał/a:

Ale wiecie tępaki, ze lisy to szkodniki dla rolników??? Żeby wam się w mieszkaniach szczury i karaluchy zalęgły i niech was ręce wszystkich bogów bronią przed tępieniem ich! Tfu!



A wiesz, że rolnicy to szkodniki dla gospodarki i normalnych uczciciwe pracujących obywateli?
Zgłoś
Avatar
Pandemio-psychoza 2020-12-25, 14:40
castagir napisał/a:

A wiesz, że rolnicy to szkodniki dla gospodarki i normalnych uczciciwe pracujących obywateli?



Może pasożyty ale to nie jest ich wina, że wystarczy że płacą 1600 rocznie by mieć 1600 emerytury, gdy inni płacą1300zł miesięcznie aby mieć 800zł emerytury.
Zgłoś