18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Lisek z Jakucji
T3RMINATOR • 2020-12-24, 3:51
Traktorzyści i zabawa z liskiem.



W Jakucji rodzeństwo przejechało lisa traktorem, po czym kopnęło nieszczęsne zwierzę i udusiło je. Łupieżcy szczęśliwie nagrali to wszystko na wideo, które później szczęśliwie udostępnili wszystkim. Jednak koledzy z Ministerstwa Ekologii, a nawet Ministerstwa Spraw Wewnętrznych również docenili wideo, nie byli pod wrażeniem pomysłu drani i są bardzo zdeterminowani, aby wlutować maksymalną karę dla obu braci.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-12-24, 4:12 8
Zgłoś
Avatar
~DMT 2020-12-24, 4:21 1
Halman, Pamiętasz, jak próbowawałeś odbić się od sierści liska? Won...
Zgłoś
Avatar
bickle027 2020-12-24, 4:34 73
Ja się w wasze spory nie wpierdalam, ale chciałem powiedzieć, że tylko małe życiowe pizdy/przegrywy znęcają się nad bezbronnymi zwierzętami. Pozdrawiam świątecznie
Zgłoś
Avatar
RadosnyRabarbar 2020-12-24, 4:59 10
Rozumiem męczenie ludzi, ale po cholerę męczyć zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-12-24, 5:18 6
Rozumiem przejechać psa ... ale liska :/ szkoda bo piękne żwirze które nie szcza i nie sra wszędzie... chowa odchody jak kot zasypując luźną glebą ... psy i dziki rozkurwiać!
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2020-12-24, 6:15 13
Lisek ewidentnie ma wściekliznę , pewnie nie uciekał przed traktorem, a teraz nawet połamany atakuje
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2020-12-24, 6:18 17
Debile z was.
Dzikie zwierzęta ze wścieklizną lgną do ludzi, a jak wiadomo to choroba śmiertelna. Lepiej takiego liska, bociana czy innego kunolisa zlikwidować, aby nie rozprzestrzeniał choroby, a truchło dobrze byłoby spalić, żeby inne dzikie zwierzęta nie zaraziły się przy konsumpcji zwłok.
Zgłoś
Avatar
Darkwaterfall 2020-12-24, 6:29 11
SpeedyG napisał/a:

Debile z was.
Dzikie zwierzęta ze wścieklizną lgną do ludzi, a jak wiadomo to choroba śmiertelna. Lepiej takiego liska, bociana czy innego kunolisa zlikwidować, aby nie rozprzestrzeniał choroby, a truchło dobrze byłoby spalić, żeby inne dzikie zwierzęta nie zaraziły się przy konsumpcji zwłok.



Chuj wie czy miał wściekliznę. I nie lgnął do ludzi tylko próbował się bronić poprzez atak.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-12-24, 8:42 7
SpeedyG napisał/a:

Lepiej takiego liska, bociana czy innego kunolisa zlikwidować, aby nie rozprzestrzeniał choroby, a truchło dobrze byłoby spalić, żeby inne dzikie zwierzęta nie zaraziły się przy konsumpcji zwłok.



Zlikwidować, ale nie znęcać się nad nim. Humanitaryzm polega na tym, jak traktuje się słabszych czy bezbronnych. Lis jest raczej słabszy od człowieka.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2020-12-24, 10:07 7
Juzwa napisał/a:

Zlikwidować, ale nie znęcać się nad nim. Humanitaryzm polega na tym, jak traktuje się słabszych czy bezbronnych. Lis jest raczej słabszy od człowieka.



Czyli jak go miał niby zabić tak aby nie dać się ugryźć nie mając broni, ani nawet siekiery czy łopaty?
Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2020-12-24, 10:58 5
SpeedyG napisał/a:

Czyli jak go miał niby zabić tak aby nie dać się ugryźć nie mając broni, ani nawet siekiery czy łopaty?



Wychodzi na to że telepatycznie...
Zgłoś
Avatar
Pandemio-psychoza 2020-12-24, 11:47
Juzwa napisał/a:

Zlikwidować, ale nie znęcać się nad nim.....



Pitolisz.
Wściekły lis i tak nie czuje bólu, choćbyś mu obcinał łapę kawałek po kawałku.
Jestem ekspertem, bo obejrzałem pół odcinka sagi "Zmierzch".
Zgłoś
Avatar
Takafura 2020-12-24, 14:29
SpeedyG napisał/a:

Debile z was.
Dzikie zwierzęta ze wścieklizną lgną do ludzi, a jak wiadomo to choroba śmiertelna. Lepiej takiego liska, bociana czy innego kunolisa zlikwidować, aby nie rozprzestrzeniał choroby, a truchło dobrze byłoby spalić, żeby inne dzikie zwierzęta nie zaraziły się przy konsumpcji zwłok.


Bociana ze wścieklizną ? Serio ?
Zgłoś
Avatar
kruczekw90 2020-12-24, 16:41
Pewnie liska rozjechali jak był schowany pod śniegiem.jak Dla mnie uduszenie zwierzaka w takim stanie to akt łaski
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie