18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
emilek34 2024-09-06, 23:38
Jaten napisał/a:

cały czas się zastanawiam, może ten arbuz to z jakimś laxigenem był, bo pozbawienie brody muzułmanina to straszna dla nich obraża ( umycie pewnie też 🤪)



Dobry trop. Brakuje tylko wieprzowiny w jego ryju .
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-09-07, 0:35 2
berhol napisał/a:

Właśnie przygłupy TWOJEGO POKROJU tak myślą i sobie tak tłumaczą , kurwa wgle po co ja rozmawiam z debilami , bo debil najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem zabije doświadczeniem. Idź w huj ty i reszta tobie podobnych matołów



No widzisz. Mamy różne zdania na ten temat, ale w jednym się zgadzamy - ja uważam cię za przygłupa, a ty mnie, dlatego śpieszę zakomunikować, że osiągnęliśmy konsensus 😃
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-09-07, 0:39
Jebał go pies 🐕
Zgłoś
Avatar
Jasiek93 2024-09-07, 8:35
Mogli go takiego skutego wypiąć i zasadzić drąga a później jeszcze pełną dupę szyszek napchać
Zgłoś
Avatar
killua 2024-09-07, 9:29 1
berhol napisał/a:

Kurwa niepełno...sprawny to ty jesteś umysłowo!, żeby bronić predatorów dziecięcych i pierdolić, że w innych krajach....pewnie lubisz małe dziewczynki co cwelu!? 14 lat to nie pedofilia!!! , kurwa trzymajcie mnie bo mu wpieprdole!!!! ci w pierdlu zrobią 3 otwór cwelu i kutasem do mózgu dotrą to może coś tam się naleje!!



strasznie cię temat pedofilii kręci, przeglądałem twe posty mnóstwo tam o małych dzieciach. Wydaje mi eiś iż masz z tym konkretny problem i powinien się udać do seksuologa. To nie jest uleczalne ale może ci obniżyć poziom hormonów wtedy nie dojdzie do tragedii.

Buraku, wg klasyfikacji medycznej 14 lat to nie pedofilia. Buraku w połowie krajów świata wiek zgody to 13 lat. Buraku 10 lat temu 12 lat było wiekiem zgody w watykanie (pewnie tam twe uczucia też lądują bo największe patusy to "religijni".

Na nic więc twoja przykrywka "walczącego" bo wszyscy już znamy twe skłonności a i sama biologia nawet nie jest z tobą za pan brat

PS: Gdzie z mojego posta wyciągnąłeś o obronie predatorów dziecięcych? musisz jeszcze wiele poczytać bo widzę że wnioskowanie na podstawie czytanego masz słabe? zrobiłeś ty kiedyś maturę? pewnie nie. Prawda? jesteś niewykształconym burakiem który by ukryć własne popędy rzuca głupimi oskarżeniami na innych.
Zgłoś
Avatar
zn506 2024-09-07, 15:48
Powinni wyłapać tych zboczeńców, połowa sama ma zainteresowania elgiebeckie pod przykrywką walki z literką P, druga połowa to geje, a trzecia - to sadyści.
Zgłoś
Avatar
Kopernik2080 2024-09-07, 20:40
janusz_biznesu napisał/a:

Mam wątpliwości co do intencji tych gości. Czy robią to wyłącznie z przekonania co do niecności czynów pedofilskich, czy znaleźli pretekst do wyładowania sadystycznych zapędów. Może jedno i drugie? Na wszelki wypadek czarny chuj im wszystkim w dupę.



To się widzę na całą Europę wylało. Wszędzie łowcy pedofili. Tylko nie tych prawdziwych pedofili, którzy są bogaci i wpływowi nie szukają dzieci na fejsbukach czy innych portalach. Tak zwani łowcy pedofili sami prowokują takiego życiowego niedojdę - wysyłają zdjęcia, pikantne rozmówki itp. Zachęcają, a potem się umawiają i w kilku spuszczają wpierdol jakiemuś desperatowi. Wiedzą, że nie pójdzie na policję, w rodzinie też się nie pochwali kto go zbił łatwa ofiara. A najśmieszniejsze, że "łowcy pedofili" wysyłający nagie fotki jakiegoś dzieciaka sami w świetle prawa są pedofilami, którzy promują w sieci treści pedofilskie. W sumie to też sami do pedofilii zachęcają prowokując jakiegoś łajzę... W sumie to najlepszy byłby kompromis. Łapią takiego łachydrę, parę plaskaczy i zastraszenie, że jeszcze raz coś takiego zrobi to utną mu końcówkę. Ale oni mają gdzieś walkę z pedofilią chcą się zabawić bijąc jakiegoś lamusa... zaraz pewnie ktoś napisze, że wiem jak to działa bo sam to przeżyłem... huj tam... sam to napiszę

[ Dodano: 2024-09-07, 20:41 ]
To się widzę na całą Europę wylało. Wszędzie łowcy pedofili. Tylko nie tych prawdziwych pedofili, którzy są bogaci i wpływowi nie szukają dzieci na fejsbukach czy innych portalach. Tak zwani łowcy pedofili sami prowokują takiego życiowego niedojdę - wysyłają zdjęcia, pikantne rozmówki itp. Zachęcają, a potem się umawiają i w kilku spuszczają wpierdol jakiemuś desperatowi. Wiedzą, że nie pójdzie na policję, w rodzinie też się nie pochwali kto go zbił łatwa ofiara. A najśmieszniejsze, że "łowcy pedofili" wysyłający nagie fotki jakiegoś dzieciaka sami w świetle prawa są pedofilami, którzy promują w sieci treści pedofilskie. W sumie to też sami do pedofilii zachęcają prowokując jakiegoś łajzę... W sumie to najlepszy byłby kompromis. Łapią takiego łachydrę, parę plaskaczy i zastraszenie, że jeszcze raz coś takiego zrobi to utną mu końcówkę. Ale oni mają gdzieś walkę z pedofilią chcą się zabawić bijąc jakiegoś lamusa... zaraz pewnie ktoś napisze, że wiem jak to działa bo sam to przeżyłem... huj tam... sam to napiszę

A co wiesz z własnego doświadczenia?
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-07, 20:51
zn506 napisał/a:

Powinni wyłapać tych zboczeńców, połowa sama ma zainteresowania elgiebeckie pod przykrywką walki z literką P, druga połowa to geje, a trzecia - to sadyści.



Generalnie słusznie prawisz , ale nieco cię poniosło z tą trzecią połową🤣
Zgłoś
Avatar
Lipiniorz25 2024-09-07, 22:45
yellow87 napisał/a:

Dokładnie mam to samo zdanie. Tak samo jak u nas ci cali "łowcy pedofilii", po mojemu to sami są jakimiś krypto-pedo skoro udają małe dziewczynki na czatach...



A jakie to ma znaczenie?
Najwazniejsze ze pedofil ukarany
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-09-08, 22:30
killua napisał/a:

strasznie cię temat pedofilii kręci, przeglądałem twe posty mnóstwo tam o małych dzieciach. Wydaje mi eiś iż masz z tym konkretny problem i powinien się udać do seksuologa. To nie jest uleczalne ale może ci obniżyć poziom hormonów wtedy nie dojdzie do tragedii.
Buraku, wg klasyfikacji medycznej 14 lat to nie pedofilia. Buraku w połowie krajów świata wiek zgody to 13 lat. Buraku 10 lat temu 12 lat było wiekiem zgody w watykanie (pewnie tam twe uczucia też lądują bo największe patusy to "religijni".
Na nic więc twoja przykrywka "walczącego" bo wszyscy już znamy twe skłonności a i sama biologia nawet nie jest z tobą za pan brat
PS: Gdzie z mojego posta wyciągnąłeś o obronie predatorów dziecięcych? musisz jeszcze wiele poczytać bo widzę że wnioskowanie na podstawie czytanego masz słabe? zrobiłeś ty kiedyś maturę? pewnie nie. Prawda? jesteś niewykształconym burakiem który by ukryć własne popędy rzuca głupimi oskarżeniami na innych.



Burak to cię spłodził i zapomniał dobić , klasyfikacja takich jak ty to gwałciciel pedofil , jeśli z moich postów wywnioskowałeś ,że to ja jestem chory?! i pedofil to wiadomo czym ty jesteś, trollem albo adminem z serwisu tego , bo dostałem jakieś śmieszne ostrzeżenia o wulgaryzmach , pewnie twoich kolegów z tego zjebanego serwisu, mam Was zjebów w dupie , możecie mi zablokować konto w dupie was mam chore skurwysyny!!!
Zgłoś
Avatar
N7 2024-09-11, 19:29
Czyli takie troche nasze ECPU tylko bardziej bezpośrednie
Zgłoś