18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
Kici-Kici 2024-09-06, 18:31
Jarazz napisał/a:

Co oznacza ten gest kciukiem?



Oznacza to, że widział to wideo:
sadistic.pl/monkey-vt567638.htm6330917
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-09-06, 18:33 1
A na nielegalnych murzynów też polują czy się boją?
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2024-09-06, 18:38
janusz_biznesu napisał/a:

Mam wątpliwości co do intencji tych gości. Czy robią to wyłącznie z przekonania co do niecności czynów pedofilskich, czy znaleźli pretekst do wyładowania sadystycznych zapędów. Może jedno i drugie? Na wszelki wypadek czarny chuj im wszystkim w dupę.



Zwykłe białorycerskie cwele. Tak samo jak te którzy chwalą mordowanie pedofili w więzieniach przez innych degeneratów którzy dzieci osierocili lub doprowadzili bo bankructwa ich rodziców. Wszystkich zlikwidować.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-09-06, 18:47 4
berhol napisał/a:

Kurwa niepełno...sprawny to ty jesteś umysłowo!, żeby bronić predatorów dziecięcych i pierdolić, że w innych krajach....pewnie lubisz małe dziewczynki co cwelu!? 14 lat to nie pedofilia!!! , kurwa trzymajcie mnie bo mu wpieprdole!!!! ci w pierdlu zrobią 3 otwór cwelu i kutasem do mózgu dotrą to może coś tam się naleje!!


Nie sraj się tak, bo na razie gościu nie popełnił żadnego przewinienia i wyszedłby z komisariatu jeszcze tego samego dnia. Te całe akcje prowokacyjne to jest jedna wielka szopka dla przygłupów twojego pokroju. Facet mógłby powiedzieć panom policjantom, że od początku wiedział, że to jest podpucha, ale ma fetysz przyjmowania oklepu od starych byków podających się w internecie za małe dziewczynki i chuja by mu zrobili.
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-09-06, 18:53 1
Kici-Kici napisał/a:

Nie sraj się tak, bo na razie gościu nie popełnił żadnego przewinienia i wyszedłby z komisariatu jeszcze tego samego dnia. Te całe akcje prowokacyjne to jest jedna wielka szopka dla przygłupów twojego pokroju. Facet mógłby powiedzieć panom policjantom, że od początku wiedział, że to jest podpucha, ale ma fetysz przyjmowania oklepu od starych byków podających się w internecie za małe dziewczynki i chuja by mu zrobili.



Właśnie przygłupy TWOJEGO POKROJU tak myślą i sobie tak tłumaczą , kurwa wgle po co ja rozmawiam z debilami , bo debil najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem zabije doświadczeniem. Idź w huj ty i reszta tobie podobnych matołów
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-09-06, 18:53 4
Piecu88 napisał/a:

Przecież te ecpu to gówno do wyłudzenia ludzi od takich frajerów jak ty. Gdybyś znał odrobinę temat prawa byś wiedział że dawno by ci wyłudzacze siedzieli.na zk
Można prosić o link do tych statystyk?



Cóż w sumie taka prawda ci "łowcy pedofili" żerują na ludzkich emocjach nagrywają jak to złapali "pedofila" a banda emocjonalnych pizd wpłaca im hajs za "dobrą" robotę, chuj w to że mogą złapać kompletnie jakiegoś gościa z dupy i zniszczyć mu życie oskarżając o taką zbrodnie jak pedofilia. Czytałem że często jest tak że jak już kogoś złapią i przekażą policji to zwykle ci ludzie są puszczani za zbyt małą liczbę dowodów.

[ Dodano: 2024-09-06, 18:54 ]
Kici-Kici napisał/a:

Nie sraj się tak, bo na razie gościu nie popełnił żadnego przewinienia i wyszedłby z komisariatu jeszcze tego samego dnia. Te całe akcje prowokacyjne to jest jedna wielka szopka dla przygłupów twojego pokroju. Facet mógłby powiedzieć panom policjantom, że od początku wiedział, że to jest podpucha, ale ma fetysz przyjmowania oklepu od starych byków podających się w internecie za małe dziewczynki i chuja by mu zrobili.



Co racja to racja.
Zgłoś
Avatar
Ronek67 2024-09-06, 18:55
Widzę deskoterapię liczyłem na oponę zawiodłem się trochę
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-09-06, 18:57
Kici-Kici napisał/a:

Ninja XXI wieku - pięciu na jednego.


Ja wiem o tym że taki ,,prawilny'' wojownik jak ty wywołał by pedofila na honorowy pojedynek i tak dalej, ale nie każdy jest tak cnotliwy jak jegomość

[ Dodano: 2024-09-06, 18:58 ]
edek_kotek napisał/a:

A na nielegalnych murzynów też polują czy się boją?



Co ty chłopie , zapomnij na ciapatych też nie polują , a lata temu wszyscy byli tacy anty ciapaccy
Zgłoś
Avatar
Saland 2024-09-06, 19:31
janusz_biznesu napisał/a:

Mam wątpliwości co do intencji tych gości. Czy robią to wyłącznie z przekonania co do niecności czynów pedofilskich, czy znaleźli pretekst do wyładowania sadystycznych zapędów. Może jedno i drugie? Na wszelki wypadek czarny chuj im wszystkim w dupę.



A jaka to różnica czy chcieli kogoś rozjebać i wzieli na cel pedofila czy rozjebali go bo był pedofilem?
W pełni pochwalam ich zachowanie a potępiam ciebie i 33 głąbów co ci piwo postawili za hejtowanie tych dzentelmenów.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-06, 19:42
Saland napisał/a:

A jaka to różnica czy chcieli kogoś rozjebać i wzieli na cel pedofila czy rozjebali go bo był pedofilem?
W pełni pochwalam ich zachowanie a potępiam ciebie i 33 głąbów co ci piwo postawili za hejtowanie tych dzentelmenów.



Różnica jest taka, że dziś pedofile, a jutro kto inny. Żywię nadzieje, że następnym celem będą pseudointeligenci i chamy wyzywający od głąbów racjonalnie myślących ludzi.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-09-06, 19:45 3
janusz_biznesu napisał/a:

Mam wątpliwości co do intencji tych gości. Czy robią to wyłącznie z przekonania co do niecności czynów pedofilskich, czy znaleźli pretekst do wyładowania sadystycznych zapędów. Może jedno i drugie? Na wszelki wypadek czarny chuj im wszystkim w dupę.



Te wszystkie organizacje ścigające pedofilów to sami są pedofile. Dziesiątki razy były sytuacje że publicznie najbardziej krytykujący gejów okazywali się potem ukrytymi kryptogejami. To jest ta sama sytuacja
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-06, 19:54
jjzz26 napisał/a:

Zwykłe białorycerskie cwele. Tak samo jak te którzy chwalą mordowanie pedofili w więzieniach przez innych degeneratów którzy dzieci osierocili lub doprowadzili bo bankructwa ich rodziców. Wszystkich zlikwidować.



Wreszcie mądrze prawisz. Od razu widać ze wziąłeś leki. Nie pomijaj więcej zaleconych dawek.🙂
Zgłoś
Avatar
Paprykarz88 2024-09-06, 20:22


Jest dumny
Zgłoś
Avatar
Saland 2024-09-06, 20:26
janusz_biznesu napisał/a:

Różnica jest taka, że dziś pedofile, a jutro kto inny. Żywię nadzieje, że następnym celem będą pseudointeligenci i chamy wyzywający od głąbów racjonalnie myślących ludzi.



wole być chamem niż głąbem, który uważa, że bicie i poniżanie pedofilów w jakichkolwiek okolicznościach jest czymś złym.
Hańbisz się
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-06, 20:35 2
Saland napisał/a:

wole być chamem niż głąbem, który uważa, że bicie i poniżanie pedofilów w jakichkolwiek okolicznościach jest czymś złym.
Hańbisz się



Nie masz wyboru. Jesteś jednym i drugim niestety.
Owszem, powstrzymanie się od bestialstwa i samosądu odróżnia nas od dzikich zwierząt i czarnych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie