18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
dawkeo0 2024-09-06, 16:21 1
Wiadomo skąd czerpią inspiracje.

Zgłoś
Avatar
fabkwi 2024-09-06, 16:26 1
Allah miał ośmiolatkę i się z nią ożenił i jeszcze go teraz pół świata jak nie więcej wychwala i morduje w jego imię . I wszystko jest w porządku. Rumunki w tym wieku juz też dzieci rodzą i nikt się tym nie przejmuje.
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-09-06, 16:36
Wpierdol słuszny i zasłużony , niestety trzeba bardzo uważać gdzie się biję i kopie delikwenta , bo kopnięcie w wątrobę i jej pęknięcie to śmierć natychmiastowa , tak samo dotyczy uderzenia podstawą czaszki lub kopania w brzuch. Należy walić w mordę i w barki , nogi, ręce . Zabijesz ścierwo a pójdziesz siedzieć jak za człowieka....
Zgłoś
Avatar
outsidre 2024-09-06, 16:36 3
czekam na akcje gdzie powstanie grupa polująca na takie grupy.
Zgłoś
Avatar
ByGryzzli 2024-09-06, 16:42
Montana1 napisał/a:

Szkoda, że u nas ECPU tak nie działa



ECPU Polska chyba już się rozjechało.
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-09-06, 16:43 3
yellow87 napisał/a:

Dokładnie mam to samo zdanie. Tak samo jak u nas ci cali "łowcy pedofilii", po mojemu to sami są jakimiś krypto-pedo skoro udają małe dziewczynki na czatach...



za podpuszczanie kara powinna być na filmiku też koleś młody może chory huj wie ale powinni go przekazać a nie napierdalać wkońcu jeszcze nikomu nic chyba nie zrobił
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-09-06, 16:43 2
Subhuti napisał/a:

Specjalnie podaja sie za 14 stki bo wiedza ze część tych chlopców którzy nie mogą sobie nikogo znaleźć i są zdesperowani może się skusić. W końcu to już w pełni wykształcona biologicznie istota a do legalu czyli 15 lat brakuje pare msc.
Możecie mnie zjebać koło chuja mi to lata.



Chłopców? kurwa co ty pierdolisz! , 60 letnie kurwy samcze ślinią się, pocą na widok 14 , pewnie by zerżneli i 6 latke tylko rodzice bardziej pilnują , kutasy tasakiem obcinać ścierwu!!
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-09-06, 16:53 2
janusz_biznesu napisał/a:

Mam wątpliwości co do intencji tych gości. Czy robią to wyłącznie z przekonania co do niecności czynów pedofilskich, czy znaleźli pretekst do wyładowania sadystycznych zapędów. Może jedno i drugie? Na wszelki wypadek czarny chuj im wszystkim w dupę.



Przyjemne z pożytecznym?
Zgłoś
Avatar
Antyrion 2024-09-06, 16:59
kurde ten jeden typ to serio furiat. Z takim video to jeszcze ten obity ich do więzienia powsadza
Zgłoś
Avatar
Jebaniuutki 2024-09-06, 17:09
Piecu88 napisał/a:

Przecież te ecpu to gówno do wyłudzenia ludzi od takich frajerów jak ty. Gdybyś znał odrobinę temat prawa byś wiedział że dawno by ci wyłudzacze siedzieli.na zk
Można prosić o link do tych statystyk?



Nie zesraj się napinaczu
Zgłoś
Avatar
killua 2024-09-06, 17:26 2
berhol napisał/a:

Chłopców? kurwa co ty pierdolisz! , 60 letnie kurwy samcze ślinią się, pocą na widok 14 , pewnie by zerżneli i 6 latke tylko rodzice bardziej pilnują , kutasy tasakiem obcinać ścierwu!!



widziałem kilka tych filmików od nas i zawsze byli to młodzi mężczyźni, najczesciej wyglądajacy na lekko niepełnosprawnych umysłowo.

PS2: 14 lat to nie pedofilia. w wielu krajach nawet rozwiniętych jest to normalny wiek zgody.
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-09-06, 17:39
Montana1 napisał/a:

Szkoda, że u nas ECPU tak nie działa



Bo nie może, już internetowi obrońcy pedofili się nie raz srali o to że wgl publikują ich wizerunek.

[ Dodano: 2024-09-06, 17:44 ]
JanDis23 napisał/a:

z tego co wiem powstaje grupa PHP czyli pedo hunting poland



Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-09-06, 18:00
ataraxia napisał/a:

Nie ma.



Bo to jest dźwięk widmo.
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-09-06, 18:02
Co oznacza ten gest kciukiem?
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-09-06, 18:26 4
Kurwa łapią jakiś głupków wiejskich a nie "pedofili" kurwa no i to jest zwykły pretekst by wpierdolić randomowi..... 🙄
Chuja tam nie łowcy zwykłe seby ćwierćmózgi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie