18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
PsikutaBezS 2024-09-06, 14:32 5
Rzygam już tymi pseudo 14 latkami.
99 % czynów pedofilskich jest w rodzinach !!! I czego nie rozumiesz przygłupie jeden z drugim....
Zgłoś
Avatar
Tibianus1991 2024-09-06, 14:34
nie prościej zabić i zakopać razem z dowodami że jest pedo
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-06, 14:37 2
PsikutaBezS napisał/a:

Rzygam już tymi pseudo 14 latkami.
99 % czynów pedofilskich jest w rodzinach !!! I czego nie rozumiesz przygłupie jeden z drugim....



Chyba w twoim.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-09-06, 14:48
Zgłoś
Avatar
Sioku 2024-09-06, 14:55
Rozgrzeszenie
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-06, 14:57
Zpider napisał/a:

Nie ma głosu, dźwięku, fonii???



Jest.

Zrestartuj komputer bądź telefon.
Zgłoś
Avatar
Jaten 2024-09-06, 15:22
Fajfus155 napisał/a:

Norwegowie mogliby się uczyć od Litwinów. Litwini spuścili zasłużony wpierdol a Norwegowie pedo-murzyna ogolili, nakarmili i umyli...

cały czas się zastanawiam, może ten arbuz to z jakimś laxigenem był, bo pozbawienie brody muzułmanina to straszna dla nich obraża ( umycie pewnie też 🤪)
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-09-06, 15:24 6
Jak zawsze mam mieszane uczucia, bo za każdym jebanym razem łapią kogoś na jakąś 14 latke i zazwyczaj jakiegoś upośledzonego gościa.
Czemu nie próbują złapać np. na 10 latke? Domyślam się czemu, bo Ci najgorsi pedofile raczej nie dadzą się na takie coś złapać i prędzej sobie kupią dzieciaka. Co wcale nie jest takie trudne w niektórych krajach, bo biznes na niewolnikach ma się niestety dobrze..
Ciekawe ile grubych ryb ma zapędy pedofilskie, ale przez swoje wpływy i bogactwo ciężko ich ruszyć.
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-09-06, 15:24 2
Specjalnie podaja sie za 14 stki bo wiedza ze część tych chlopców którzy nie mogą sobie nikogo znaleźć i są zdesperowani może się skusić. W końcu to już w pełni wykształcona biologicznie istota a do legalu czyli 15 lat brakuje pare msc.
Możecie mnie zjebać koło chuja mi to lata.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2024-09-06, 15:25 1
Ale po kiega grzyba tak okładać ? Przywiązać do drzewa i porządna chłosta, nie zabije, nie uszkodzi trwale a efekt ten sam
Zgłoś
Avatar
ataraxia 2024-09-06, 15:31 1
Na jakieś nauczycielki umawiające się z 14 latkiem też zapolują prawda?

[ Dodano: 2024-09-06, 15:32 ]
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jest.
Zrestartuj komputer bądź telefon.



Nie ma.
Zgłoś
Avatar
Jebaniuutki 2024-09-06, 15:37
yellow87 napisał/a:

Dokładnie mam to samo zdanie. Tak samo jak u nas ci cali "łowcy pedofilii", po mojemu to sami są jakimiś krypto-pedo skoro udają małe dziewczynki na czatach...



Cel uświęca środki w tym przypadku.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-06, 15:40 2
Ilu tu fanów biednego pdf-a

Lepiej wklepać niewinnemu podejrzanemu o pedofilię niż puścić zboczeńca wolno. Poza tym jakoś nie widzę aby go do lasu zaciągnęli tylko sam jebany tam czekał.
Raczej nie na tramwaj więc chuj z nim chociaż samosądów u białych nie popieram. Nie po to różnimy się od zwierząt spalanych w oponach aby zachowywać się jak one.
Złapać na gorącym uczynku i przekazać policji wraz z dowodami.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-09-06, 15:41 1
PsikutaBezS napisał/a:

Rzygam już tymi pseudo 14 latkami.
99 % czynów pedofilskich jest w rodzinach !!! I czego nie rozumiesz przygłupie jeden z drugim....

Znaczna część na parafiach. Ale faktycznie sprawy gdzie nieznajomy przygruchał sobie nastolatkę na Gadu Gadu/Ryjbuku/Tik Taku to malutki margines.

To tatuś, wujek czy ksiądz. Nauczyciele stoją w statystykach dziwnie nisko (głównie wuefiści), czasem zdarzy się lekarz, reszty prawie nie ma.
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2024-09-06, 16:00 3
Jebaniuutki napisał/a:

Inaczej byś gadał jakby uratowali przed spotkaniem z pedofilem twoją córkę



Przecież te ecpu to gówno do wyłudzenia ludzi od takich frajerów jak ty. Gdybyś znał odrobinę temat prawa byś wiedział że dawno by ci wyłudzacze siedzieli.na zk

[ Dodano: 2024-09-06, 16:03 ]
majeńka napisał/a:

Znaczna część na parafiach. Ale faktycznie sprawy gdzie nieznajomy przygruchał sobie nastolatkę na Gadu Gadu/Ryjbuku/Tik Taku to malutki margines.
To tatuś, wujek czy ksiądz. Nauczyciele stoją w statystykach dziwnie nisko (głównie wuefiści), czasem zdarzy się lekarz, reszty prawie nie ma.



Można prosić o link do tych statystyk?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie