18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
villamos 2013-08-23, 23:35
Parkowałem swoją furę w Kownie i nie miałem problemów. Zajebiste miejsce Ale fakt, laski mimo że kumają po polsku to starają się go nie używać.
Zgłoś
Avatar
Jungl3 2013-08-24, 0:29
No jeden focus plus ta druga padaka wiosny nie czynia. u mnie co 2 weekend jak GieKsa gra rozpierdzielaja ze 20 a nie 2 .... Skoncz przezywac, niech sie ciesza ze tylko tymi zlomami sie zainteresowali
Zgłoś
Avatar
BoryzSadek 2013-08-24, 0:53
Polskie MSZ przeprasza że istnieją polskie samochody na terenie litwy.
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-08-24, 1:31
wkurwia mnie to jak Polska daje sie dymac w dupsko, czy politycy nie maja za grosz honoru, aby się postawić innym państwom, a nie ciagle przepraszac i lizac dupe innym krajom nawet jak wina stoi po ich stronie.

Piłsudski by im pokazał, że Polska to też dumny kraj i nie da sobą pomiatać, no ale co zrobić jak rządzą nami ludzie, dla ktorych najwazniesza jest kasa i posada, a nie dobro Polski
Zgłoś
Avatar
Sister2291 2013-08-24, 10:40
Znowu macie bol dupy na wladze, a gowno i tak z tym zrobice
Zgłoś
Avatar
każdyloginzajęty 2013-08-24, 13:50 2
Wszyscy tu tacy waleczni chętni do wojny ze wszystkimi, na głupotę chcecie odpowiadać głupotą. Tacy z was katolicy? takie sprawy powinny być załatwiane na drodze prawnej (póki co nie są a powinny) a nie walką na noże bo agresja rodzi agresję. Jeśli myślicie, że na świecie ktos poza USA, rosją czy Chinami może używać siły w stosunkach międzynarodowych to Jesteście w dużym błędzie. No chyba, że chcecie wyalienowania naszego kraju i drugiej białorusi. Każdy tu pierdoli o Orbanie z Węgier i fakt kilka rzeczy dobrych zrobił ale czy znacie normalnych Węgrów? ja znam kilku i wiem co mówią o sytuacji u nich w kraju (a mówią, że jest przejebanie).

To samo tyczy się poglądów o powszechnym dostępie do bronii palnej. Niestety 3/4 narodu niewiele odbiega zachowaniem do czarnuchów ze stanów, którzy napierdalają do siebie z byle powodu. Nie dorośliśmy do tego i pewnie nigdy nie dorośniemy.

Wracając do tematu należy ubolewać, że tak stosunki Polska - Litwa wyglądają a są napięte właśnie z powodu złego traktowania mniejszości Polskiej.

Rozpisałem się bo wkurwia mnie, że ten portal przestał być sadisticiem jak kiedyś a pierdoloną tubą poglądów politycznych. Miłego kurwa weekendu
Zgłoś
Avatar
noctis14 2013-08-24, 16:01 2
Bolą mnie takie rzeczy. Dwa narody, które żyły razem przez setki lat i budowały do pewnego momentu jedną z największych potęg w Europie, teraz po latach pałają do siebie nienawiścią. Cały czas wracamy do historii i tego co było, to samo tyczy się Rosjan, Ukraińców, Niemców i innych nacji. Cały czas wracamy do tego co było, tylko to potrafimy robić, oskarżać i obwiniać innych, cały czas się kłócimy i nie potrafimy dojść do konsensusu nawet w naszym kraju. Dopiero ekstremalne sytuacje (rozbiory, II WŚ) otwierają nam oczy i się jednoczymy tylko po to żeby potem się znowu żreć. Umiemy wytykać błędy tylko innym, nie widząc belki w naszym oku. Ale przecież i tak poleci na mnie hejt.
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-08-25, 0:48
każdyloginzajęty napisał/a:

Wszyscy tu tacy waleczni chętni do wojny ze wszystkimi, na głupotę chcecie odpowiadać głupotą. Tacy z was katolicy? takie sprawy powinny być załatwiane na drodze prawnej (póki co nie są a powinny) a nie walką na noże bo agresja rodzi agresję. Jeśli myślicie, że na świecie ktos poza USA, rosją czy Chinami może używać siły w stosunkach międzynarodowych to Jesteście w dużym błędzie. No chyba, że chcecie wyalienowania naszego kraju i drugiej białorusi. Każdy tu pierdoli o Orbanie z Węgier i fakt kilka rzeczy dobrych zrobił ale czy znacie normalnych Węgrów? ja znam kilku i wiem co mówią o sytuacji u nich w kraju (a mówią, że jest przejebanie).

To samo tyczy się poglądów o powszechnym dostępie do bronii palnej. Niestety 3/4 narodu niewiele odbiega zachowaniem do czarnuchów ze stanów, którzy napierdalają do siebie z byle powodu. Nie dorośliśmy do tego i pewnie nigdy nie dorośniemy.

Wracając do tematu należy ubolewać, że tak stosunki Polska - Litwa wyglądają a są napięte właśnie z powodu złego traktowania mniejszości Polskiej.

Rozpisałem się bo wkurwia mnie, że ten portal przestał być sadisticiem jak kiedyś a pierdoloną tubą poglądów politycznych. Miłego kurwa weekendu


no kurwa następny, jak możesz tak mówić ty zły lewaku!!!
przecież to nam się dzieje krzywda!!! to nas cały świat ma przepraszać, za to że jesteśmy!!!
Zgłoś
Avatar
krzychu2lv6 2013-08-25, 1:40 1
Myślałem, że tu na tym forum są ludzie gruboskórni ale myślący ale widzę, że i tu ogarną większość imbecylizm populizm.
Popytajcie i sugerujcie się opinią ludzi którzy jeżdżą na litwe i których znacie, a nie z mediów w których co chwila jest jakaś nagonka jak to nas wszyscy nienawidzą czesi, niemcy litwini, ukraińcy cały czas ktoś podsyca bezsensowną nienawiść i nas skłóca z sąsiadami i nami samymi.
Czy Wy tego nie widzicie ?.
Poczytajcie komentarze ludzi powyżej którzy byli na Litwie i czy jakąś wrogość odczuli ?.
Sam byłem 2 lata temu i byłem pod ogromnym i pozytywnym wrażeniem, a właśnie dlatego, że wszyscy w około pieprzą, że wschód to taki 3 świat,a w życiu tam niebyli.

Jedź zobacz i dopiero pisz jak to nasi sąsiedzi nas nienawidzą.
Zgłoś