18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Code 2012-09-07, 13:38
fantomasik napisał/a:



Dałem Ci piwo, tylko dlatego że zrobiłeś sam z siebie debila...Debilu;) W dupie byleś i gówno widziałeś. Pewnie Tobie wodę stawiali zawsze przed ryjem bo pare razy na początku wesela padałeś.



Haha też masz piwo odemnie Tak trafnej refleksji jeszcze nie widziałem Widzę kolega z up komentarza to na prawde miał smutne wesela, ale wiesz, zazdroszcze żony lub kochanki, przynajmniej zna twoje granice i nie pozwolila dac ci alko tylko wode i wkrecila ci dobry bajer z tą wodą H20 Pewnie wysiadałeś po 1 kieliszku to wolała nie ryzykować
Zgłoś
Avatar
korzon_15 2012-09-07, 13:38
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Tak się właśnie bawią zwierzęta w oborze, kiedyś kamerę ukryłem za słomą i podobne ekscesy się działy, rly


wrzuć ten filmik
Zgłoś
Avatar
kurtz333 2012-09-07, 13:42
to nie mogła by być wóda bo koleś by nie przeżył
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-09-07, 14:35
Ryszardenko napisał/a:



widać,że jednak Ty nie piłeś. Raz się założyłem,że wypiję szklankę wódki (byłem już zajebany lekko), wypiłem, usiadlem i powiedziałem,że nic nie czuję - i tyle pamiętam, więc siekło mnie po ok. 2 minutach.

co do filmiku, to weź kurwa pójdź z takim na kielicha ..



znaczy, że lamus jesteś i pić nie potrafisz.
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-09-07, 14:58
kurwa przecież to studniówka w Rosji:)
Zgłoś
Avatar
KwusheR 2012-09-07, 15:42
A teraz idziemy na jednego...
Zgłoś
Avatar
knv123 2012-09-07, 16:08
casimus napisał/a:

I to byłoby już wszystko co ten pan z wesela zapamiętał.


No co Ty? Przecież to rosja...
Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-09-07, 18:47
pewnie mu kutasa na czole narysowali jak zezgonował ;p
Zgłoś
Avatar
saddam90 2012-09-07, 19:15
obstawiam ze przed calym pokazem jebnal 2-3 kreski... zreszta obczajcie jak gada ;p
Zgłoś
Avatar
SrogiSrom 2012-09-07, 22:48
nie wylewa za kołnierz? a jednak troszkę się polało
Zgłoś
Avatar
Kapitan Zombek 2012-09-07, 23:47
Musie mieć dobry koks
Zgłoś
Avatar
Reycio 2012-09-08, 10:45
Sllipp napisał/a:

Aż mnie kiedyś zastanawiało, dlaczego w Rosji nie używa się alkoholu metylowego do zabójstw. Przy takim spożyciu, zbrodnie byłyby niewykrywalne



Głównie dlatego, że alkohol etylowy jest naturalną "odtrutką" na metanol. Blokuje jego wchłanianie i znacznie spowalnia przetwarzanie w formaldehyd i kwas mrówkowy. Innymi słowy ruscy, z racji na swoją dietę, mają niemal naturalny immunitet. Ktoś nie uważał nie biologii

Więcej:
pl.wikipedia.org/wiki/Zatrucie_alkoholem_metylowym
Zgłoś