18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
litwin za kierownicą
redox • 2014-04-06, 2:18
Najgorsze bydło na Polskich drogach? LITWINI.
Niby nic, ale fakt jest faktem, ze jebany debil wyslalby mnie i 50innych osob(prowadzilem autokar z kompletem ludzi) na tamten swiat.
Z mojej strony, hamulce i retarder zapiety do oporu.

Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-04-06, 10:40
@UP
A moze jechal dozwolone 90, a kutas z ciezarowki sciagnal lancuch i chcial przetestowac, czy poleci 130kmh?
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-04-06, 10:41
białorusini są jeszcze gorsi
Zgłoś
Avatar
slimac 2014-04-06, 10:42 5
Skąd Litwini wracają ?
Zgłoś
Avatar
pirek 2014-04-06, 10:45
ale wiesz o tym, że 80% użytkowników nie wie co to retarder?
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2014-04-06, 11:06 2
thorold289 napisał/a:

Film prawie hard - oka, jednakże nie spodziewaj się, że ktoś zajarzy co to jest retarder. Masz piwo, bo sam zestawami jeżdżę, a na D też uprawnienia mam.



przecież chyba każdy facet wie co to retarder
Zgłoś
Avatar
maryjanos 2014-04-06, 11:34
Te surwysyny powinny być rozstrzeliwane na miejscu zdarzenia.
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-04-06, 11:59
Co miał jechać 20km/h za piczką w osobówce? Nic się nie stało przecież. A wina takiego pośpiechu to polaczki płacą ce kierowcom żeby się spieszyli
Zgłoś
Avatar
pawel8814 2014-04-06, 12:00
Byłem w Szwecji I Litwini tam to gówno.Teraz jestem w UK i dalej ich widze.Dresy,magiczne szyszki na nogach I te wygrymasione smutno-wściekłe mordy.Na kolana przed Polskim panem!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-04-06, 12:10 3
kurwa Litwini to najgorsze ścierwo dróg, skurwysyny nie mają wyobraźni i instynktu samozachowawczego, podejrzewam że ich moralność również jest mocno okrojona.
Ile to razy prawie mnie do rowu nie zepchnęli na trasie, nie raz nie dwa przyprawiając mnie o stan przedzawałowy. Najbardziej hardkorowa sytuacja jaką pamietam to kolumna litewskich tirów wyprzedzająca nasze- uwaga- na trzeciego... w tylnym lusterku nagle zobaczyłem ścianę z tirów na dwupasmówce- 2 skurwieli wyprzedza trzeciego, gdyby ktoś jechał z naprzeciwka nie miałby szans.
Inny przykład to gdy tir(cysterna) znajomego pochodzenia na zabudowanym zapierdala ok 120 jeszcze pod prąd wyprzedzając samochody, obecność skrzyżowania też nie zrobiła na nim wrażenia.

Do tych skurwieli należy strzelać bo nie ma innego lekarstwa, wiem że litwini nie przepadają za polakami i chyba dzięki temu są takimi chujami.

Szerokości i amen
Zgłoś
Avatar
dostępny_nick 2014-04-06, 12:28
Hehehe, każdy co choć trochę więcej jeździ, ten wie, że od ciężarówek na litewskich numerach trzeba spierdalać jak najdalej się da .
Swoją drogą, słyszałem, że u siebie w państwie jeżdżą bardzo przepisowo, bo mają strasnzie surową policje i wysokie mandaty.
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2014-04-06, 12:30
Litwini to bydło na drodze, wyprzedzają na chama, blokują lewy, robią zator.. nie nawidze skurwysynów a najgorsi to Ci co lorami napierdalają.
Zgłoś
Avatar
redox 2014-04-06, 12:32 2
Achelus napisał/a:


Wypada zadać pytanie, co ta osobówka odpierdalała, że się kierowca na taki manewr porwał. Jechał 70 na takiej drodze?
Nie zdziwiłbym się, kierowcy osobówek są najgorszą plagą naszych dróg.



ile by ta skoda nie jechala, miala prawo jechac wolniej niz kierowca tira, faktem jest, ze wyprzedzanie w ten sposob jest srednio madrym pomyslem. chyba.

nanab napisał/a:

Co miał jechać 20km/h za piczką w osobówce? Nic się nie stało przecież. A wina takiego pośpiechu to polaczki płacą ce kierowcom żeby się spieszyli



Koles w skodzie prawdopodobnie uratowal nam wszystkim dupe tam. Jak sie zorietowal, ze wyprzedza go jakies 30ton, a miejsca jest malo, przyjebal w hamulec i spierdolil ile sie dalo do prawej strony, dzieki czemu tirolot sie zmiescil miedzy nas.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-04-06, 12:38
Cytat:

Byłem w Szwecji I Litwini tam to gówno.Teraz jestem w UK i dalej ich widze.Dresy,magiczne szyszki na nogach I te wygrymasione smutno-wściekłe mordy.Na kolana przed Polskim panem!!!!!!!



Wypisz, wymaluj polaczek. Zgadzam się, tego kurestwa pełno w Europie Zachodniej.
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2014-04-06, 12:45 3
Achelus napisał/a:

@Loaloa

Wypada zadać pytanie, co ta osobówka odpierdalała, że się kierowca na taki manewr porwał. Jechał 70 na takiej drodze?
Nie zdziwiłbym się, kierowcy osobówek są najgorszą plagą naszych dróg.



W ogóle kierowcy są plagą dróg! Powinny być drogi tylko dla pieszych! A w ogóle, to przez drogi są tylko wypadki i nic więcej, powinni w ogóle dróg zakazać. A najlepiej przemieszczania się.
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-04-06, 12:48
raz w życiu jechałem z warszawy do białegostoku tą słynną ósemką i więcej nie pojadę
litwini i białoruskie niczego się nie boją a nasza władza jest za głupia żeby wprowadzić zakaz wjazdu dla takich skurwysynów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie