18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
tpytlak7 2023-05-22, 19:38 3

damian15snk napisał/a:

Kolorem to on pasuje do rosji jak temat do filmu. Rozpierdala mnie od kilku lat jak wiara łyka propaganda.. jak doratalem swiadomie mialem wieksza wiare w speleczonstwo. Dzie zagladajac w internety z ulga na serca stwierdzam jebac was tylko swiadomi zadbaja o swoje srodowisko a szczury sie zagryza. 15 lat temu mowilem ze swiat zwariuje do tego poziomu ze beda egzekucje publiczne na tle religi I pochodzenia I mieli za wariata to dzis wam mówię ze bedziecie zdychac z glodu I slonczycie w klatkach jak szczury.. smiejcie sie HAHAHA



I to mówi typ 92 rocznik
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2023-05-22, 19:47 1
To dziwka, więc mi jej nie szkoda

GIF-Seeker napisał/a:

Się popsuła Jekaterina trochę


A gdzie GIF?
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2023-05-22, 19:52
busek napisał/a:

Ktoś przetłumaczy, albo podrzuci chociaż kontekst?



on, że ona jest ładna i żeby mówiła jak wcześniej a on jest boh (bóg?) i jakies proroctwo i dzieci jakieś i każe ej mówić jak się poznali i kim on jest i takie tam i jeb jeb pistoletem a ona, że go kocha.. on mówi, że ona ma 18 lat a on 31 a potem, że oszukiwała.. chyba starczy tego tłumaczenia..
Zgłoś
Avatar
Nilfgardczyk 2023-05-22, 20:45 5
lysymisio6969 napisał/a:

on, że ona jest ładna i żeby mówiła jak wcześniej a on jest boh (bóg?) i jakies proroctwo i dzieci jakieś i każe ej mówić jak się poznali i kim on jest i takie tam i jeb jeb pistoletem a ona, że go kocha.. on mówi, że ona ma 18 lat a on 31 a potem, że oszukiwała.. chyba starczy tego tłumaczenia..



damian15snk napisał/a:

Kolorem to on pasuje do rosji jak temat do filmu. Rozpierdala mnie od kilku lat jak wiara łyka propaganda.. jak doratalem swiadomie mialem wieksza wiare w speleczonstwo. Dzie zagladajac w internety z ulga na serca stwierdzam jebac was tylko swiadomi zadbaja o swoje srodowisko a szczury sie zagryza. 15 lat temu mowilem ze swiat zwariuje do tego poziomu ze beda egzekucje publiczne na tle religi I pochodzenia I mieli za wariata to dzis wam mówię ze bedziecie zdychac z glodu I slonczycie w klatkach jak szczury.. smiejcie sie HAHAHA



Wy jebane ANALfabeckie kurwy piszcie po Polsku.
Zgłoś
Avatar
petru23 2023-05-22, 21:05 2
ErwinR napisał/a:

nie strzelil, mozna wylaczyc po 7 sekundach.



Mow sam za siebie. Ja strzeliłem po 24 sekundach.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-05-22, 21:08 3
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2023-05-22, 21:09 17
"Narkoman przeprowadził sesję egzorcyzmów na żywo

Dziewczyna poznała młodego mężczyznę w klubie i przyszła do jego domu. Wkrótce jednak zaczął się koszmar.
Mężczyzna będąc pod wpływem narkotyków bił dziewczynę i groził jej pistoletem, zmuszał ją do powiedzenia, że ​​jest bogiem i próbował egzorcyzmować demony.
Podczas egzekucji mężczyzna transmitował na żywo na Instagramie.
Użytkownicy tego portalu społecznościowego zwrócili uwagę na niedopuszczalne zachowanie, a pod adres narkomana przyjechała policja.
Mężczyzna został zatrzymany, a dziewczyna trafiła do szpitala. Ma liczne obrażenia i krwiaki.

Wołgograd, Rosja."
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2023-05-22, 21:30 1
ErwinR napisał/a:

nie strzelil, mozna wylaczyc po 7 sekundach.



Ale fajnie jej krew pomiędzy cycami ściekała
Zgłoś
Avatar
erise 2023-05-22, 23:20 3
damian15snk napisał/a:

Kolorem to on pasuje do rosji jak temat do filmu. Rozpierdala mnie od kilku lat jak wiara łyka propaganda.. jak doratalem swiadomie mialem wieksza wiare w speleczonstwo. Dzie zagladajac w internety z ulga na serca stwierdzam jebac was tylko swiadomi zadbaja o swoje srodowisko a szczury sie zagryza. 15 lat temu mowilem ze swiat zwariuje do tego poziomu ze beda egzekucje publiczne na tle religi I pochodzenia I mieli za wariata to dzis wam mówię ze bedziecie zdychac z glodu I slonczycie w klatkach jak szczury.. smiejcie sie HAHAHA



A ty razem z nami więc zamknij pi7de bo nie jesteś wyjątkowy jak ci się wydaje
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2023-05-22, 23:25
Krew zbyt czerwona na żylną, a z tętnicy na pewno nie krwawi.
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-05-23, 0:35
sklepkabzinski napisał/a:

Najważniejsze że ma krzyżyk na szyji:)



Od 03:04 pierdoli coś o bogu, o tym, że był w cerkwi, itp.

sklepkabzinski napisał/a:

Najważniejsze że ma krzyżyk na szyji:)



Od 03:04 pierdoli coś o bogu, o tym, że był w cerkwi, itp.
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2023-05-23, 1:19 2
sklepkabzinski napisał/a:

Najważniejsze że ma krzyżyk na szyji:)



Nie ma takiego słowa jak szyjia analfabeto pierdolony. Chuj ci w dupę i niech ci stara urodzi martwy płód. Kurwa, jak ja nie znoszę analfabetów.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2023-05-23, 5:44 1
SantaMaria napisał/a:

Dobra ale w 99 proc przypadków Widziały gały co brały XD



Chuja tam wiesz o zyciu. Nie masz pojecia jak ludzie potrafia sie zmieniac…
Zgłoś
Avatar
Takafura 2023-05-23, 11:25 2
Jokerd napisał/a:

Nie masz pojecia jak ludzie potrafia sie zmieniac…


A żony po 20-tu latach... Coś wiem o tym
Zgłoś
Avatar
Vissegard 2023-05-23, 11:55 1
damian15snk napisał/a:

Kolorem to on pasuje do rosji jak temat do filmu. Rozpierdala mnie od kilku lat jak wiara łyka propaganda.. jak doratalem swiadomie mialem wieksza wiare w speleczonstwo. Dzie zagladajac w internety z ulga na serca stwierdzam jebac was tylko swiadomi zadbaja o swoje srodowisko a szczury sie zagryza. 15 lat temu mowilem ze swiat zwariuje do tego poziomu ze beda egzekucje publiczne na tle religi I pochodzenia I mieli za wariata to dzis wam mówię ze bedziecie zdychac z glodu I slonczycie w klatkach jak szczury.. smiejcie sie HAHAHA



zamknij pysk ruski kacapie, wołgorad, Rosja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie