18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
iggiamakim 2023-05-23, 13:47 1
Pierdolony zjeb!!! Wygląda jakby spierdolił od Backstreet Boys-ów!!!
Pizdeusz jeden!!!
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2023-05-23, 18:48 1
1:17 coś o gruszkach pierdoli i coś o mirze ... mir to świat więc podejrzewam że oskarża ją że na świecie jest mało gruszek tyle z orkowego zrozumiałem ...
Zgłoś
Avatar
pankruk 2023-05-23, 22:24
damian15snk napisał/a:

Kolorem to on pasuje do rosji jak temat do filmu. Rozpierdala mnie od kilku lat jak wiara łyka propaganda.. jak doratalem swiadomie mialem wieksza wiare w speleczonstwo. Dzie zagladajac w internety z ulga na serca stwierdzam jebac was tylko swiadomi zadbaja o swoje srodowisko a szczury sie zagryza. 15 lat temu mowilem ze swiat zwariuje do tego poziomu ze beda egzekucje publiczne na tle religi I pochodzenia I mieli za wariata to dzis wam mówię ze bedziecie zdychac z glodu I slonczycie w klatkach jak szczury.. smiejcie sie HAHAHA



Wydaje mi się, że 15 lat temu to Ty spierdalałeś z polskiego żeby przyswoić jakiegoś dopalacza i potem prowadziłeś dyskusję światopoglądową z wiewiórkami.
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2023-05-24, 18:54
Generalnie gość ciągle każe jej mówić i pyta się, czemu ona milczy, powtarza, że daje jej ostatnią szansę, dziewczyna mówi, że poznali się wieczorem w klubie, po czym gość ją bije i odpowiada, że on jest bogiem, był w cerkwi i przeżył nawrócenie, że za znieważanie go, czyli boga, będzie zabijał, że spuścił już kary na zachodni świat, że ludzie są z krwi, jak widać po dziewczynie itp. bzdury. Ona ma 18, on 31 lat. Ogólnie jak sprawdziłem, to koleś jest synem byłego posła i nałogowym ćpunem, który nawet w więzieniu prosi o wodę i mówi, że pokaże, jak demony z niej wychodzą. Już siedzi, dziewczyna przeżyła.
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2023-05-24, 22:17
sklepkabzinski napisał/a:

Najważniejsze że ma krzyżyk na szyji:)



Przeszkadza ci? Szyi*
Zgłoś