18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wróciłam 2022-07-17, 21:35
KapejloneK napisał/a:

Chuja byś zrobiła. Dostałabyś 2 razy w trąbę i chodziłabyś jak w zegarku



A co w domu stary matkę tłukł że wiesz piwniczaku ?
Zgłoś
Avatar
bardak 2022-07-17, 22:21 2
Wniosek dla Pań - nie brać Chińczyka za partnera. Można oblecieć wpierdol.
Wniosek dla Panów - brać Chinkę za partnerkę, można strzelić plaskacza jak będzie niepokorna i rozejdzie się po kościach.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-17, 22:27 3
Wróciłam napisał/a:

A co w domu stary matkę tłukł że wiesz piwniczaku ?



Wiadomo, czasem mu pomagałem, gdy był za bardzo najebany.
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2022-07-17, 22:42 5
A mi jej nie żal. Dostała raz wpierdol, ledwo co się pozbierała to pobiegła za chłopem, żeby dostać drugi raz. Debilka i tyle.
Zgłoś
Avatar
golu 2022-07-17, 23:17 1
trytodie napisał/a:

W takiej sytuacji, jak już mogła się pozbierać, zamiast samobójczej szarży, zadzwonić na policję. Gość będzie miał z takim białkiem przej***ne, podobnie jak oprawcy zwierząt. Niżej są tylko pedofile. Zrobią mu z dupska Hiroszimę.



to nie polska XD
Zgłoś
Avatar
moja stara 2022-07-18, 14:07 2
KapejloneK napisał/a:

ch*ja byś zrobiła. Dostałabyś 2 razy w trąbę i chodziłabyś jak w zegarku



już suka chodzi na smyczy, tylko chłop zostawil lapka włączonego i ja pojebało. zaraz będzie masowana pięścią
Zgłoś
Avatar
Janiol 2022-07-18, 14:14
Jak to mój teść mawiał raz na jakiś czas trzeba babę zresetować
Zgłoś
Avatar
C................h 2022-07-18, 16:14
Arbitro napisał/a:

Jedyny, skuteczny lek na babskie histerie i borderline. Niestety, bo trzeba wcześniej upewnić się, że nie ma podsłuchu/kamerek i życzliwych świadków.
A prawda jest taka, że jak samicy pozwoli się wstać z parteru to zaczyna jej odpierdalać. :/



Ciebie chyba jeszcze w piwnicy trzymają . ile ty masz kurwa lat głąbie ? dorośnij.
Zgłoś
Avatar
Ziebaj 2022-07-18, 16:50
Widocznie mial powód i chciał delikatnie pokore jej przywrócić. Do wesela sie zagoi.
Zgłoś
Avatar
e................s 2022-07-18, 19:29
KapejloneK napisał/a:

Chuja byś zrobiła. Dostałabyś 2 razy w trąbę i chodziłabyś jak w zegarku



Uwierz mi, można się zdziwić. Jak byś zobaczył, co 50 kilogramowe laski odpierdalają na treningach, to byś się obsrał. Zanim byś zamachnął się swoją tłustą łapą, to wyłapałbyś łokcia albo soczyste kolano na papę
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-18, 19:43
eliveruss napisał/a:

Uwierz mi, można się zdziwić. Jak byś zobaczył, co 50 kilogramowe laski odpierdalają na treningach, to byś się obsrał. Zanim byś zamachnął się swoją tłustą łapą, to wyłapałbyś łokcia albo soczyste kolano na papę



Wiem, wiem. Kiedyś już opisywałem sytuację - dziewczyna nie ważyła nawet 50kg, a uszarpałem się z nią... wysyłała mi sms-y, że chce się bzykać itd, a jak przyszło co do czego, to zaczęła histeryzować. Małe to takie, drobniutkie, a walczyło jak o życie. Choć regularnie ćwiczę, to naprawdę nie było lekko zedrzeć z niej rajtuzy i majtki. Jeszcze mnie kretynka później straszyła, że na policję pójdzie.
Zgłoś
Avatar
heidegreen 2022-07-19, 10:39
Swoją drogą, jakaś strasznie głupia cipa, zero instynktu przetrwania, zamiast od razu spierdalać, to ta na początku mu pyszczyła, a po pierwszym wpierdolu jeszcze za nim poleciała po dokładkę. Chyba od dawna po łbie dostaje, bo nie jarzy już jak przetrwać
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2022-07-20, 0:48
Skuteczną w 100% terapią, dla osób przejawiających zaburzenia typu "domowy ninja", jest kula w łeb i piach.

Zgłoś