18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
p................y 2013-04-29, 19:10
Wyraźnie słyszę, że pani mówi "so cold", te uczony załóż słuchawki, a nie na głośnikach zgrywasz encyklopedię.
Zgłoś
Avatar
Glorek 2013-04-29, 19:16
Ja też ewidentnie słyszę "It's so cold"
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-04-29, 19:21 1
Kurwa znaleźli tłumacze.. na 100% babka mówi, że To jest zajebiste! "That is so cool"
Potem że nigdy czegoś takiego nie widziała i druga dopowiada że ona też nie widziała i ponownie że to jest zajebiste.

Co wyście od Amerykanów się spodziewali analizy tego czegoś. że ciepłe zimne.. oni w większości mogą powiedzieć fajne, chujowe i tyle z ich obserwacji..
Zgłoś
Avatar
Grafi_ 2013-04-29, 20:01 1
To jest lód Mieszkam koło dużego zbiornika wodnego i takie zjawisko prawie każdego roku obserwuje Igły powstają z kry w trakcie roztopów. Na początku wygląda to jak potłuczona, klejona szyba samochodu a potem rozpada się coraz bardziej aż powstają skupiska igieł lodowych. Często takie kupy igieł pojawiają się gdy w zalewie zmniejszany jest poziom wody przed porą roztopów/powodzi może to też ma jakieś wpływ na powstawanie tego zjawiska ;p Igły wcale nie są ciepłe ;p choć w trakcie roztopów gdy promienie słoneczne ogrzewają wszystko wokół nie czuć typowego chłodu lodu
Na drugiej scence wydaje się jak by kamerzysta uchwycił moment dynamicznego powstawania tych igieł ;p To złudzenie, w rzeczywistości taka kupka igieł została po prostu poruszona i tak charakterystycznie się rozpada jak domino ;p Wiem bo sam miałem niezłą frajdę rozwalając takie iglaste lodowce ;D
Zgłoś
Avatar
a................0 2013-04-29, 20:29
Lepper a jaki wykształcony . Kurwa Ty już nie żyjesz !
Zgłoś
Avatar
b3h3mot 2013-04-29, 22:44
"IT'S SO COOL"

COOL KURWA COOL , a nie "cold"
Zgłoś
Avatar
OxY 2013-04-29, 23:10
japierdole
węsząc Wasze komentarze fizykospecjalisci jebnę sobie kilka zdań do pracy mgr
Zgłoś
Avatar
lepper 2013-04-29, 23:20
Do wszystkich powyzej:
Nigdzie nie napisałem, że to nie woda. Jedynie to, że osobiście nie spotkałem się z takim zjawiskiem z jej udziałem (przy dodatniej temperaturze). A octan sodu podałem jako dobry przykład.
Jakość dźwięku nie powala i o pomyłkę nie łatwo, zresztą znając się trochę na chemii spodziewałem się usłyszeć akurat że będzie ciepłe ;D
Zgłoś