18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
_InVictus_ 2010-07-06, 6:43
I teraz jak ktoś wystawia coś na allegro to pierdolnie coś sadystycznego i wrzuci na sadistic jako reklama... później na demotywatory, komixxy, facebook...
już kurwa to nie jest śmieszne, zabawne, sadystyczne, demotywujące i chuj wie jakie jeszcze

a tak na marginesie:
Cytat:

4.11. Zakazana jest reklama usług, produktów, lub innych stron internetowych bez zgody Administracji.

Zgłoś
Avatar
Rodman 2010-07-06, 8:54 1
Kirek09 napisał/a:

I teraz jak ktoś wystawia coś na allegro to pierdolnie coś sadystycznego i wrzuci na sadistic jako reklama... później na demotywatory, komixxy, facebook...
już kurwa to nie jest śmieszne, zabawne, sadystyczne, demotywujące i chuj wie jakie jeszcze



Zgłoś
Avatar
Antek_amb 2010-07-06, 9:27
Ja wolę trzymać głowy w słoikach z formaliną
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2010-07-06, 10:41
Kirek09 napisał/a:

I teraz jak ktoś wystawia coś na allegro to pierdolnie coś sadystycznego i wrzuci na sadistic jako reklama... później na demotywatory, komixxy, facebook...
już kurwa to nie jest śmieszne, zabawne, sadystyczne, demotywujące i chuj wie jakie jeszcze

a tak na marginesie:



Ale o co chodzi? Numer tel zamazany, numeru aukcji nie ma, linka do niej też nie, nawet ceny. Z tego co mi wiadomo lodówka sklepowa nie stoi w każdym domu (no chyba, że się mylę i u mnie oraz moich znjomych jest inaczej ) i jak ktoś by chciał sobie taką kupić to pewnie by na to allegro wszedł sam i jej poszukał a nie poprzez linki na fejsbuku, gronku, sadisticu, bashu czy odlotach. Aż złamię drugie przykazanie i napiszę, "dżiiizzz". Ale i tak chuj z tym, bo jestem niewierzący.
Zgłoś
Avatar
Jox 2010-07-06, 13:53
LegendarnyZiom napisał/a:

Z tego co mi wiadomo lodówka sklepowa nie stoi w każdym domu (no chyba, że się mylę i u mnie oraz moich znjomych jest inaczej )



mylisz się, u mnie w mieszkaniu stała ta od pepsi, no ale niestety nie miałem żadnej głowy do chłodzenia, czasem może jakaś kończyna.
Zgłoś
Avatar
Hoxie 2010-07-06, 21:28
Po co komu lodówka, jak nieopodal jest "Żabka".
Zgłoś