18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
KateVonD 2012-12-02, 1:27 90
No, przecież wodę z kałuży musi w czymś trzymać
Zgłoś
Avatar
xXMolochXx 2012-12-02, 1:36
Obstawiam, że to była zrzutka całego akademika
Zgłoś
Avatar
vass 2012-12-02, 1:48 1
Coś mętna ta wódka
Zgłoś
Avatar
danielukas 2012-12-02, 2:24 14
Przecież to cytrynówka z AGieHu:P
Zgłoś
Avatar
Vento_87 2012-12-02, 3:46
dzieki takim fotkom czlowiek czuje sie jak na wakacjach
Zgłoś
Avatar
hejcior 2012-12-02, 3:56 2
Dobra cytrynówka nie jest zła! Ale widze, że jedna "zwyczajna" leży na lodzie
Zgłoś
Avatar
push3k 2012-12-02, 4:24
AGH? Na PWr też tak wygląda. Nawet lodówki takie są. I pewnie nie na tych dwóch uczelniach się kończy
Zgłoś
Avatar
be4beginning 2012-12-02, 8:59
Albo masz wielu Docento-profesorow do przeciagniecia na swoja strone albo oni sa nad wymiar wymagajacy.
Zgłoś
Avatar
kufel01 2012-12-02, 10:33 2
Martwie się o przyszłość tego kraju
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-12-02, 11:10 5
Zwykła cytrynówka. Trochę wody, najtańszego spirytusu technicznego do czyszczenia maszyn, wymieszanego z kwaskiem cytrynowym i jedną zmieloną cytryną na 5 litrów (żeby było widać miąższ, wtedy tym pierdoli że to jest z prawdziwych cytryn).
Jeden z wielu chujowych produktów typu porterówka, ajsówka, herbacianka etc, po których rzyga się dalej niż widzi, a następnego dnia zdycha.
Zgłoś
Avatar
Sin_69 2012-12-02, 11:50 29
kudlaty1125 napisał/a:

Zwykła cytrynówka. Trochę wody, najtańszego spirytusu technicznego do czyszczenia maszyn, wymieszanego z kwaskiem cytrynowym i jedną zmieloną cytryną na 5 litrów (żeby było widać miąższ, wtedy tym pierdoli że to jest z prawdziwych cytryn).
Jeden z wielu chujowych produktów typu porterówka, ajsówka, herbacianka etc, po których rzyga się dalej niż widzi, a następnego dnia zdycha.



1. dobra cytrynówka jest zajebista
2. chujowa cytrynówka jest zajebista po trzeciej flaszce.
3. rzygasz dalej niż widzisz tylko przez pierwszy rok
4. od spirytusu technicznego jeszcze nikt nie oślepł

A za materiał własny zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
wisimita 2012-12-02, 12:01 3
piłem to kilka razy. Nie czujesz sie pijany a chodzić nie możesz
Zgłoś
Avatar
Deepshock 2012-12-02, 12:56
kudlaty1125 napisał/a:

Zwykła cytrynówka. Trochę wody, najtańszego spirytusu technicznego do czyszczenia maszyn, wymieszanego z kwaskiem cytrynowym i jedną zmieloną cytryną na 5 litrów (żeby było widać miąższ, wtedy tym pierdoli że to jest z prawdziwych cytryn).
Jeden z wielu chujowych produktów typu porterówka, ajsówka, herbacianka etc, po których rzyga się dalej niż widzi, a następnego dnia zdycha.



Jak Ty robisz taką cytrynówkę z kwaskiem i mieloną cytryną to nie dziwie się, że rzygasz dalej jak widzisz, poza tym współczuję też. Poczytaj porządnie jak się robi cytrynówkę. To nie jest 1 dzień a tydzień leżanki.

P.S - Niezły masz spirytus na osiedlu
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-12-02, 13:21 3
@up
Ja opisałem jak robi się cytrynówkę na sprzedaż na różnych uczelniach. Oczywiście kurwa, można wierzyć sprzedawcą spirytusu, którzy mówią że jest on "kradziony z polmosu" (to chuj że smakuje jak jakiś lakier, a nie spirytus i kosztuje też dziwnie tanio, o ile dobrze pamiętam to ok 7 zł/litr), znałem też typa który używał denaturat. Najzdrowsze to nie jest, jeden mój znajomy nawet do szpitala przez te cuda trafił.
Ja osobiście spotkałem się z kilkoma wytwórniami tego cuda, jedno jest pewne, jeśli ktoś robi to na sprzedaż to idzie po kosztach, dlatego potem 0.5 kosztuje 10 zł. Wiadomo, że jeśli ktoś robi dla siebie, to zrobi porządną (a nie z technicznego i kwasku), ale wtedy nie będzie sprzedawał jej na prawo i lewo, tylko co najwyżej po znajomych i już dużo drożej niż 10 zł/0.5l.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie