18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Łódź
wikter • 2013-04-24, 23:46
BREAKING NEWS

Wczoraj na Łódź spadła bomba atomowa niszcząc dosłownie wszystko.
Straty wyceniono na 23 złote i 19 groszy.
Zgłoś
Avatar
rancwa 2013-04-25, 1:55 2
Żydzi upomnieli się o zwrot majątku po wojnie, spakowali co ich i się zawineli
Zgłoś
Avatar
D-Rose 2013-04-25, 9:36 4
chuj w dupe łodzi tej kurwie nic nie zaszkodzi
a jak zaszkodzi to drugi chuj w dupe łodzi
jak nie pomoze - trzeciego chuja dołoze
to nie są zarty - tej kurwie wejdzie i czwarty

Zgłoś
Avatar
Insejn 2013-04-25, 10:09
Widzę następny tępy kibic. No bywa - w końcu Polska.

ONTOPIC:
Nic nie zauważyłem :O
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-04-25, 11:37 2
Łódż wartością historyczną niema co konkurować jednakże architekturą mogła by przebić największe miasta Polski, gdyby tylko została zrewitalizowana, i nie piszę tu o rewitalizacji estetycznej, bardziej istotna jest tu jedak rewitalizacja społeczna wkońcu jacy ludzie takie miasto
Zgłoś
Avatar
naka15 2013-04-25, 12:21
fake, caly czas zyje
Zgłoś
Avatar
Whiltierna 2013-04-25, 12:29
A to o Zgierzu nie miało być?
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-04-25, 13:26
Ardrian napisał/a:

Łódż wartością historyczną niema co konkurować jednakże architekturą mogła by przebić największe miasta Polski, gdyby tylko została zrewitalizowana, i nie piszę tu o rewitalizacji estetycznej, bardziej istotna jest tu jedak rewitalizacja społeczna wkońcu jacy ludzie takie miasto



Chyba jakbyś zburzył 99% miasta i stawiał je na nowo.
Pracowałem w Łodzi miesiąc temu. Spędziłem tam dwa tygodnie. Jeżdżę po całym kraju i ranking najbardziej zapuszczonych miast wyglądał dla mnie tak:
1. Zielona Góra
2. Bydgoszcz
3. Warszawa

Napisałem celowo- wyglądał. Łódź to jedno z tych miast, które się nie odnalazły w nowym systemie. Byłem zaszokowany stanem dróg czy osiedli. Totalna ruina - jakbym się cofną w czasie o 20 lat. Jedyne miejsce które wyglądało w miarę reprezentacyjnie to ul. Piotrkowska i C.H. Manufaktura. Panów w pierdzących golfach czy BM-kach od zajebania. Nie ryzykowałem spacerów po zmroku. Szaro, smutno i ponuro. Tyczy się to też miast przyściennych takich jak np. Zgierz. Myślałem, że mi amorki wypierdolą przez maskę w kosmos.

Jak to mawia klasyk:


Miasto można odbudować - ludzi się nie zmieni.
Ranking po aktualizacji:
1. Łódź - Niepodważalny lider
2. Zielona Góra
3. Bydgoszcz
Zgłoś
Avatar
gressive 2013-04-25, 14:15 1
rancwa napisał/a:

Żydzi upomnieli się o zwrot majątku po wojnie, spakowali co ich i się zawineli



Chyba chuju w warszafce nie byłeś

Dża napisał/a:



Chuja się znasz, może pracujesz na wyjazdach dla ''dałnów''. W Łodzi jest źle jak w każdym większym mieście./quote]

Zgłoś
Avatar
Bubson91 2013-04-25, 14:27
Zawsze zawyżają te straty..
Zgłoś
Avatar
m................e 2013-04-25, 15:49 3
pierdolicie niektórzy, ze brzydko, że chujowo, a ja tu mieszkam od roku i zauwazyłem, że mieszkają tu normalniejsi ludzie, a nie jak w tych "nowoczesnych" miastach, plaga pedało-chujozy wiecznie socjalizującej się przy modnej kawie i kurwa telefonem w łapie przy gejsbuku. znalazłem tu pierwszą w swoim życiu kobietę, która jest kobietą, a nie mokro-słodkim pierdem, który nie wie w co się ubrać. owszem są też cioty ale nie w takiej ilości co spotkałem w warszawie czy krakowie. rzygać się chce jak widze te wszystkie nowoczesne, sterylne, przyjazne i kolorowe rzeczy. rzygać mi się chce jak widzę właśnie tą "wspaniała" manufakturę, kusząca przecież tak kurwa wspaniałymi ofertami. tak więc, jeśli ktoś chce żyć jako nowoczesny inwalida, zapraszam do centrum warszawy, w łodzi wystarczy już kolorowego chłamu.
Zgłoś
Avatar
gressive 2013-04-25, 18:02
Zapomniałem. Żeby ciebie zaraz nie wycenili pederasto - do autora tematu
Zgłoś
Avatar
miskolabor 2013-04-25, 19:39 1
Japa i wara od mojego miasta tępe chuje
Zgłoś
Avatar
Grabarz1750 2013-04-25, 21:06 1
Niech mówią co chcą kto się urodził w Łodzi wie co tu najlepsze. Co z tego, że warszawa taka nowoczesna jak same buce, buraki i słoiki tam mieszkają. Więcej bydła z pogranicznych wsi niżli samych warszawiaków. Najpiękniejszym miastem Polski jest Kraków i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
dudek0992 2013-04-25, 22:57
urodziłem się w łodzi i tu mieszkam i prawda jest taka że centrum to jeden wielki slams, tak samo wielkie blokowiska. Wylęgarnia idiotów, psychopatów i prostaków. O imprezowaniu można zapomnieć bo jak Cie nie skroją to bójka gwarantowana. Często bywam w krakowie i tam jest zupełnie inaczej. można wyjść o 24 i nic Ci nie grozi dopóki nie zaczniesz drzeć papy że wisła albo cracovia to pizdy. Po całym dniu w centrum miasta z chęcią wracam sobie na przedmieście gdzie można przez chwilę wierzyć w to że łódź to normalne miasto z normalnymi ludziami Łódź może uratować jedynie budowa slamsów i wyjazd meneli z centrum. Otoczyć drutem i strzelać w razie ucieczki. Innego wyjścia nie ma
Zgłoś
Avatar
miskolabor 2013-04-26, 8:02 1
to wypieprzaj do Krakowa, nie pasuje Ci Łódź daj adres pomogę ci się wyprowadzić, a co do imprez to się zgodzę, bo jak bym wiedział że taka cipa robi imprezę to nie pozwoliłbym na robienie jej bo grono pedałów w jednym miejscu to problemy, a to że dostajesz wpierdol na własnym kwadracie to też twoja wina, no bo jak można szanować takiego chuja jak pluje na swoje miasto. Mieszkałem na Retkini w Śródmieściu teraz Dąbrowa i powiem tak wszędzie imprezowałem i imprezuje dalej i problemów z tym nigdy nie miałem. W mordę też nigdy nie dostałem bo szanuję ludzi, i nie jestem pizdeczką żeby dać sobą pomiatać. Łódź może uratować jedynie wyjazd takich padalców jak ty co tylko marudzą jak to im źle i ludzi których dla tego miasta nic nie robią i na nie plują jak TY
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie