18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
🔥 Radosny brodacz mocz oddawał - teraz popularne
Lodzik w autobusie
Fakerę • 2012-09-03, 22:03
Dziewczyna w autobusie powiedziała, że obciągnie mi za piątaka. Kiedy skończyła, wytarła twarz i zapaliła fajke. Do czego zmierza ten świat? Naprawdę, kto sprzedaje fajki 12stolatce??

______________

Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
Zgłoś
Avatar
Mirai 2012-09-03, 22:22 6
Właśnie się przyznałeś, że jesteś pedofilem czyli znajdujesz się poniżej marginesu społecznego.
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-09-03, 22:30 18
@up: Wyluzuj poślady a potem zobacz na jakim portalu siedzisz.

______________

Cytat:

Od: ScrappyCoco Do: JezusToŻyd
Temat: Żyd [ 2012-09-09, 17:22 ]
Twój stary też, ale czy to powód, żeby pisać o tym w miejscu na nazwę użytkownika?

Zgłoś
Avatar
u................t 2012-09-03, 22:36 1
@up
to portal dla pedofilii...?
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-09-03, 22:37 3
Yamatertasu napisał/a:

Właśnie się przyznałeś, że jesteś pedofilem czyli znajdujesz się poniżej marginesu społecznego.


JezusToŻyd napisał/a:

@up: Wyluzuj poślady a potem zobacz na jakim portalu siedzisz.


Pan z Wami Amen

______________

You must die I alone am best
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-09-03, 22:52 22
ulthart napisał/a:

@up
to portal dla pedofilii...?


Yamatertasu napisał/a:

Właśnie się przyznałeś, że jesteś pedofilem czyli znajdujesz się poniżej marginesu społecznego.


Kurwa wy wiecie w ogóle co to jest żart? Myślicie, że wszystkie kawały zdarzyły się naprawdę? Gratuluję dystansu i (braku) poczucia humoru
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-09-03, 23:08 2
@up
No co Ty....?

Zgłoś
Avatar
C................1 2012-09-03, 23:15 1
Pan,który to wrzucił niech uważa żeby nie dostał wezwania na komende.Bo jakiś gościu może zawiadomić policje.
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2012-09-03, 23:44 2
Czesiek181 napisał/a:

Pan,który to wrzucił niech uważa żeby nie dostał wezwania na komende.Bo jakiś gościu może zawiadomić policje.


hahaha
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-09-03, 23:46 7


a zdziwił byś się co ludzie potrafią zgłaszać
Zgłoś
Avatar
injeen 2012-09-04, 0:13
Robicie aferę z fajki dla dwunastolatki.Ja czuję jednak coś innego... On ma większy przebieg niż nie jedna wasza matka no i moja.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-09-04, 0:53 1
ukcioo napisał/a:


hahaha

w klopie był jeden temat i już go usunęli,może tego nie usuną sadistic.pl/wezwanie-za-piwo-vt135882.htm
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-09-04, 1:01 1
anty-piwo.

Naduzywany motyw.
Zgłoś
Avatar
luki_wch 2012-09-04, 7:48
Dobra, mogła zajumać rodzicom fajki... ale jak można palić w autobusie?
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-09-04, 9:16 1
Skoro próbujecie podjąć temat pedofilii i wszelkich czynników świadczących o takim skrzywieniu mam przerażającą wiadomość dla Nas, 90% facetów. Ostatnio znalazłem na jakimś onecie/o2 czy tym podobnym pseudoinformacyjnym portalu artykuł który przyprawił mnie o pokerface'a. Jacyś tam naukowcy czy psycholodzy odkryli że mężczyźni którzy lubią ogolone cipki mają ukryte zapędy pedofilskie. I co Wy (a właściwie My) na to?

______________

You must die I alone am best
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów