18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
babycow 2012-10-06, 15:24
Cytat:

jakie kozaki, przeca to gimbazjum jeszcze, 50 kilowe chłopaczki, nóżki jak moje przedramie


to w chuj sie spasles.
Zgłoś
Avatar
patyk161 2012-10-06, 16:20 4
Też bym się wkurwił jakby mi pokój pomazali !
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-10-06, 16:37
Zabawna sytuacja aczkolwiek wygląda na typowo ustawioną.

Przyszli sobie pomazać po murach z puchami w rękach na jakimś wypizdowie, bez plecaków więc mniemam że na mieście sobie przypał robią [monitoring]. Druga kwestia która mnie zastanawia to fakt że występują przed kamerą bez jakiegokolwiek zamaskowania twarzy - równie dobrze mogli podać swoje personalia które wyświetlono by na ekranowym pasku - bo jeśli rzeczywiście są kibicami to policja już dawno ma ich zdjęcia, personalia, nr tel - i nikt obyty by się na taki występ nie zgodził.

Trzecia sprawa jakoś nie przekonują mnie te ciosy wyprowadzane przez cygana

PS. Poda ktoś tytuł tego dokumentu?
Zgłoś
Avatar
Quintessential 2012-10-06, 16:50 1
Film jest dokumentem i nazywa się "Bałuckie getto". Do znalezienie w inernetach.
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2012-10-06, 18:12 1
Ludzie, którzy nakręcają lub piszą scenariusze do tegu typu głupot i innych "trudnych zwał", "dlaczego kurwa ja", czy "pamiętników niedojebów", powinni dostać dożywotni zakaz publikowania swojej twórczości. Potem patrzy jakieś stare babsko w ekran i łyka wszystko, jak pelikan, że to kurwa z życia wzięte... J A P I E R D O L E!
Zgłoś
Avatar
Umcal 2012-10-06, 18:40 2
do wszystkich hejterów Widzewa

FLOTA - ŁKS 7:1
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-10-06, 18:41
To się nazywa Kultura he he...
Zgłoś
Avatar
Mr. Snickerski 2012-10-06, 19:32
Generalnie w moich stronach tylko Widzew. Ja też jakiś tam sentyment do tego klubu mam, ale 100 % propsów dla gościa. Jak się nauczyłeś na ścianach wypisywać głupoty to naucz się o te głupoty walczyć
Zgłoś
Avatar
Lumpex75 2012-10-06, 19:33
film Bałuckie getto.
Szkoda że nie wrzucone jest jeszcze krótki wywiad z gościem.
Zgłoś
Avatar
mk1981 2012-10-06, 19:35
Pan kapitan napisał/a:



Nawet niech to będą ministranci. Typ do nich podszedł i zaczął napierdalać a ich było 4... Prawdziwy facet wstaje i odda, albo jeszcze napierdoli awanturnikowi. Tym bardziej, że gość pod sześćdziesiątkę podchodził.

Jeżeli nawet byłbym aktorem i zostałbym zaatakowany bo ktoś pomyliłby moją rolę z rzeczywistością to i tak bym oddał.



Pod sześćdziesiątkę to mu z ćwierć wieku brakuje. Idź do okulisty albo obejrzyj jeszcze raz.
Zgłoś
Avatar
BulletTime 2012-10-06, 19:47
dopiero w 15 sekundzie zorientowałem się, że ten starszy jegomość mówi po polsku...
Zgłoś
Avatar
Iperyt 2012-10-06, 19:48
ScrappyCoco napisał/a:

Ludzie, którzy nakręcają lub piszą scenariusze do tegu typu głupot i innych "trudnych zwał", "dlaczego kurwa ja", czy "pamiętników niedojebów", powinni dostać dożywotni zakaz publikowania swojej twórczości. Potem patrzy jakieś stare babsko w ekran i łyka wszystko, jak pelikan, że to kurwa z życia wzięte... J A P I E R D O L E!



to nie oglądaj tego więcej z babcią, na ten czas wyjmij baterie z pilota albo coś
Zgłoś
Avatar
barczu1995 2012-10-07, 10:27
Forester napisał/a:

Mit obalony, że dresy tylko w kupie groźni


Czy ja wiem Gdyby taki wyskoczył do mnie wysmarowany kupą raczej nie podejmował walki
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-07, 16:15
Davor napisał/a:



Widzę że mamy tu kolejnego kulturystę...



ważę tylko 90kg, te przedramię od walenia konia.
Zgłoś
Avatar
cinu314 2012-10-07, 18:53
Gdyby w tym tempie ktokolwiek próbował malować cokolwiek gdzie indziej niż w tv to by go zdarzyli zawinąć 20 razy.... Po za tym kurwa kto robi wrzuty montipem :O Fake, reżyserka i w ogóle chuj !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie