18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne


Islam religia pokoju i miłości czyli miłości w pokoju sam na sam z 4-latką. Chwilowe małżeństwa z dzieckiem? Dlaczego nie? Koran zezwala...

Koran; święta księga usprawiedliwionych pedofilii w klapkach i ich zjebanych duchownych dla których to norma bo Mahomet bzykał 6 letnią Aiszę... (może ten święty prorok islamu był po prostu niedorozwojem umysłowym i emocjonalnym jak to u pedofilii?)

Na końcu filmu prezentacja zakładki do tej mądrej księgi...


Multikulti, kurwa...
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-09-01, 12:36
Eustachy6 napisał/a:

A skąd wiesz, że napisy naprawdę tłumaczą co ten ciapek mówi? Nie żebym bronił ciapackie ścierwo (tfu) ale z drugiej strony nie możemy łykać wszystko co oczernia islam bez pewności, że źródło jest rzetelne.



Tylko pamiętaj że on słucha się religii a nie praw ustalonych przez człowieka współczesnego, tylko to co powie kapłan naćpany szczynami kozy to dla niego święte słowo jeśli je nie spełni to koleś już nie żyje.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-01, 12:43 2
Popieram tą reporterke, mimo ,że ciapata ale odwróciła się od islamu. Gdzieś tu już widziałem jak gasiła jakiegoś kozojebcę
Zgłoś
Avatar
antek025 2013-09-01, 12:58
islam jest religią miłości... Zwłaszcza wobec tych najmłodszych...
Zgłoś
Avatar
InnerGame 2013-09-01, 13:11
Gdyby to było jeszcze przyjemne, znalazłabym ziarno logicznego wytłumaczenia dla takiego postępowania, a tak stwierdzam, że oni są po prostu pojebani. Pomijając wszystkie moralne/emocjonalne aspekty, Przecież 5-6 letnia dziewczyna jest zwyczajnie mała - przyjemność porównywalna do wciskania penisa do wylewki od kranu... o_O
Zgłoś
Avatar
ImprezowyKotek 2013-09-01, 13:57
Nawet jeśli napisy są nieprawdziwe, to i tak faktem jest, że zgodnie z prawe szariatu małżeństwo i sex z dziewczynkami są całkowicie akceptowalne, a to dlatego, że jedna z żon mahometa miała 9 lat. Zresztą, walą kozy to mieliby się powstrzymać przed pedofilią?
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2013-09-01, 13:57 2
InnerGame napisał/a:

Przecież 5-6 letnia dziewczyna jest zwyczajnie mała - przyjemność porównywalna do wciskania penisa do wylewki od kranu... o_O



Skąd wiesz jakie to uczucie?
Zgłoś
Avatar
Siniak37 2013-09-01, 14:03 1
Za szerzenie prawdy zawsze piwo!

Niestety po lewakach takie argumenty spływają jak deszcz po szybie
Zgłoś
Avatar
ace55PL 2013-09-01, 14:05
A ja powiem tak:
Jebać muzułmanów itp, itd, ale... Podkreślam, kurwa, ALE, sam koran, jako księga religijna, nie nakłania do niczego złego. To te popierdolone arabusy, twierdzą, że skoro dwa tysiące lat temu, jakiś facet miał 6 letnią dziwkę, to teraz też można, a wręcz powinno się. Czasy się zmieniają i, o ile kiedyś, problem pedofilii nie istniał, bo to było normalne i akceptowane przez ludzi (same dzieci były pewnie traktowane lepiej w łóżku), to teraz, już tak nie jest.
Zgłoś
Avatar
Ziolko 2013-09-01, 14:07 2
Koran, Pismo święte i resztę ksiąg głoszące wiarę nadają się tylko i wyłącznie do podtarcia dupy przy sraniu.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-09-01, 14:12 3
No patrzcie, księża katoliccy są tak blisko braci w wierze, przynajmniej w kwestiach stosunku do dzieci.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-09-01, 14:22 1
kozojebcy pierdoleni, spalić to na stosie i wyjebać w pizdu w kosmos
Zgłoś
Avatar
InnerGame 2013-09-01, 14:43
Eustachy6 napisał/a:



Skąd wiesz jakie to uczucie?



No i tu mnie masz. Nie wiem, niestety nie mam penisa

Zgłoś
Avatar
Ace7 2013-09-01, 15:03 2
Wysadzić wszystkie te ścierwa.
Cała religia to zło a ludzie którzy nie wierzą w te brednie są prawdziwymi męczennikami tego ścierwa.

Księdza molestują małych chłopców.
Islamiści ścierwa gwałcą małe dziewczynki.
Żydzi to żydzi.
Buddyzm jako religia była by Ok ale większość z nich to mieszkańcy Indii którzy także żenią się z małymi dziewczynkami i je gwałcą co stawia ich w tym samym rzędzie co islamistów
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-09-01, 15:11
Eustachy6 napisał/a:

A skąd wiesz, że napisy naprawdę tłumaczą co ten ciapek mówi? Nie żebym bronił ciapackie ścierwo (tfu) ale z drugiej strony nie możemy łykać wszystko co oczernia islam bez pewności, że źródło jest rzetelne


Dokładnie tak zrobili. Podłożyli pod dowolną wypowiedź co chcieli by siać nienawiść i propagandę, a pelikany łykają.

Małe śledztwo: Jedno z kluczowych i bardzo często padających słów w filmiku: dziewczynka, po arabsku dziewczynka to فتاة, co czyta się jako <fetet>. Nie wiem o czym oni gadali, ale na pewno nie o tym do czego są napisy.
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-09-01, 16:36
A chcecie kurwa potwierdzenia tego, co tu mówią? To zaraz pogadam z kolegami z Egiptu i się przekonamy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie