18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
AKEVITT 2014-01-14, 18:43 13
aż mnie kurwa cofa jak widzę tego jebanego zwyrodnialca :/
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2014-01-14, 18:52 24
Świetne kurwa, BRAWO dla twórców!
Niech się lewactwo dalej kompromituje takimi pomysłami jak "gender", kurwa przyjdzie na was czas, za robienie ludziom gówna z sumienia, mózgu i dobrego smaku!
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-01-14, 20:29 20
Zgłoś
Avatar
grzegorz7 2014-01-14, 20:38
quang-dat napisał/a:

Świetne kurwa, BRAWO dla twórców!
Niech się lewactwo dalej kompromituje takimi pomysłami jak "gender", kurwa przyjdzie na was czas, za robienie ludziom gówna z sumienia, mózgu i dobrego smaku!
Obrazek



dzieki
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-01-14, 20:45
quang-dat --> pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Zgłoś
Avatar
mixja 2014-01-14, 21:10 5
i.sadistic.pl/pics/e0c42c58b3a6.jpg
Zgłoś
Avatar
No_Remorse_ 2014-01-14, 22:15
TempT --> Ta sama strona, hasło intelekt
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2014-01-14, 22:18 4
Hehe, widzę że niektóre prawiczki jeszcze nie rozumieją, że istnieje coś takiego jak 'płeć mózgu' człowieka (gdyż mam nadzieję, zdają sobie przynajmniej sprawę, iż mózgi kobiece i męskie są różne od siebie). Są to różnice jakie możemy zaobserwować w budowie (ale i odbiorze bodźców przez nie) mózgów poszczególnych płci. Osoby prawidzwie transseksualne posiadają zazwyczaj (wykluczam tu osoby po prostu podszywające się/ulegające chorej modzie transseksualnej) cechy mózgów charakterystyczne dla płci przeciwnej Tak też, mózg transseksualnego mężczyzny jest bardziej podobny do mózgu kobiety, aniżeli do mózgu normalnego, heteroseksualnego mężczyzny.
Nauka zaś (z tego co wiem) nie zna jeszcze przypadku, w którym ktoś urodziłby się z mózgiem posiadającym cechy jakiegoś zwierzęcia - bo jest to kurwa, raczej niemożliwe, takie patologie nie występują w naturze. No aale co tam, lepiej obśmiać, pokazać swoją ignorancję takimi "ironicznymi" argumentami, pójść w tani populizm, który w rzeczywistości nie ukazuje żadnego absurdu (a jedynie głupotę jego twórców).
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2014-01-14, 22:23 68
@up, ludzie też rodzą się bez mózgów. Co prawda żyją parę chwilę, ale się rodzą. I wiesz co przyjacielu? To są anomalie. Pozdrawiam i życzę powodzenia w odnajdywaniu analogii
Zgłoś
Avatar
r4f43ll 2014-01-14, 22:25
@milosciprzyjazn możesz tutaj pisać, tłumaczyć, ale i tak nie dotrze. dla nich to i tak "masakra lewaka".
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-01-14, 22:25 15
milosciprzyjazn powiedz chłopakowi że brakuje ci milości i przyjaźni wobec czego zaczynasz bredzić. Chciałbym cię obraźić, lecz nie mogę, po chwili namysłu również nie chcę, brzydzę się poprostu takimi chorymi stwierdzeniami. Jak nazywa się odstępstwo od normy w żargonie medycznym? Właśnie, a co się z tym robi? Leczy się, a nie doszukuje ideologi.
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2014-01-14, 22:30 3
@ miłosciprzyjazn

Powiem tyle to co napisałeś to prawda jeśli chodzi o zaburzenia identyfikacji płci bo taka osoba jest w pewien sposób obojniakiem lub problemy hormonalne lub genetyczne np. gdy facet ma XXY to jest facetem ale zniewieściałym może mieć więcej iksów ale wtedy dochodzi upośledzenie umysłowe itp

To co masz w majtkach okręśla Twoją fizyczną płeć i tak powinno być zapisane w dokumentach, bo wiesz gender tak naprawdę chodziło o to by kobiety mogły robić to samo co faceci (praca, hobby, pasje itp.) i by niebyły wyśmiewane, poniżane itp. i tak samo w druga stronę, że jako lubisz robić na szydełku to by nikt nie śmiał się z Ciebie i nie obrażał, ale jak zwykle ludzie przekręcają, dopisują, wyśmiewają itp.

Wkurwia mnie jak pomyślę sobie, że np. przez 18 lat ktoś nie będzie miał płci bo jeszcze się nie zdecydował, przecież takie dane potrzebne są w dokumentach itp.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-01-14, 22:31 4
@milosciprzyjazn

Normalny zdrowy facet który przez kilkadziesiąt lat żyje jak mężczyzna i nagle postanawia zmienić płeć to zwykły popierdoleniec.
Temat który poruszyłeś jest bardzo ciekawy ale radzę Ci więcej poczytać o biologii mózgu zanim wdasz się w dyskusję bo artykuł z onetu czy wp nie jest zbyt bogatym źródłem informacji.

Zresztą nie sądzę, żeby ktoś był w stanie odpowiedzieć na pytanie czy do takich zmian może dojść pod wpływem czynników zewnętrznych czy tacy się rodzimy i już. Najlepsze efekty daje badanie pośmiertne a to wydaje mi się niewykonalne, żeby pociąć mózg jednego osobnika na kilku etapach życia.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-01-14, 22:33 2
milosciprzyjazn, Widocznie nie śledzisz poczynań naszych polityków. Polska lewica była za tym, aby KAŻDY po osiągnięciu 13 lat mógł sobie wybrać, czy czuje się dziewczyną, czy chłopcem.
Oczywiście rozumiem, że niektórzy rodzą się z defektami, ale żeby każdy ot tak mógł sobie wybrać płeć niezgodną z biologicznego punktu widzenia, to chore.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie