18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
logika pracownika banku
nowynick • 2015-04-22, 13:22
zgubiłem telefon... niestety akurat na ten numer przychodzą do mnie smsy z banku z kodami do potwierdzenia transakcji. Dzownię dziś do banku. Po zadaniu mi szeregu pytań potwierdzających tożsamość (m.in. nazwisko rodowe matki, ile lokat w jakiej walucie mam na koncie etc.) pracownik banku wpadł na rozwiązanie problemu zmiany numeru na inny.

"Wyślę panu na stary numer kod autoryzujący zmianę numeru telefonu"
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-04-22, 22:26 1
Kto pracował w "call center" to wie, że jest zwykłą pizdą. Śmierdzącym gnojem, co nawet kostki brukowej nie chce nosić za dwa razy więcej. Woli takie coś znosić obelgi, nie mieć na nic wpływu i udawać kogoś ważnego. Przez telefon.

Pomyliłem się?
Zgłoś
Avatar
Thunbi 2015-04-22, 22:51 2
@up
Ja pierdole - tak! Robota jak każda inna do chuja. Wybrzydzanie: bo ten głupi chuj bo robi w call center, ten zjebany i niedojebany bo w policji, ten ustawiony przez rodziców... i tak dalej. Kurwa, ludzie się imają roboty jaką mają; każdy stara się związać koniec z końcem w tych niełatwych czasach. Wole faceta z call center, który napierdala i znosi upokorzenia jak zwykła pizda, niż cwaniaka z własną "fyrmą", który ma auto w lizingu, dom ponad stan na kredycie, a wszystko to, bo zapierdalają na niego ludzie, którzy jebią na najchujowszym i najstarszym dostępnym sprzęcie i jeszcze muszą się prosić o należną im wypłatę.
Tacy byznesmeni to są zwykłe pizdy i śmierdzące gnoje, a nie ludzie którzy starają się zarobić na życie.
P.S.
nie pracuje w call center ale to się tyczy wszystkich zawodów.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-04-22, 22:52
W ogóle noszenie kostki brukowej to spełnienie człowieczeństwa, a jedyna słuszna filozofia życiowa to bóldupizm.
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-04-22, 23:37
Bóldupizm człowieku to ty tu uprawiasz od dawna.

Lepsze jest noszenie kostki brukowej niż podpierdalanie ludziom kasy, tylko dlatego, że mają takową.

A z noszenia kostki brukowej to czasem wychodzą fajne chodniki chociażby.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-04-22, 23:54
Jak podpierdalać? Płacisz 100 zł i dostajesz ciepłą kołderkę z wełny alpaki lub pakiet kanałów nie ma kurwa zmiłuj CANAL PLUS
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-04-23, 0:03 1
Ze sobą gadasz? Chujowy z ciebie prowokator. Niby wiem o co ci chodzi, niby się zgadzamy i się logujesz na inne konto, by zajebać bana komuś.

Co bierzesz?
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-04-23, 3:42 2
Chcesz wiedzieć co biorę? Dobra kurwa, powiem ci. Od roku wciągam proszek DOMINATOR. Daje mi niezwykłego kopa, a moje życie zmieniło się nie do poznania ;__; mam teraz więcej kolegów, poznałem ciekawe osoby, czasem załatwiam innym. Wciągamy razem tą magiczną substancję i potem zakładam konta dla moich kolegów niewidzialnych latających kangurów multikonta i razem piszemy komentarze na sadolu. Zabawy jest CO NIEMIARA.

Jedyne czego nie ogarniam to to, że ten proszek rzekomo jest przeznaczony do czyszczenia komputera.
ALe chuj, chcącemu nie dzieje się krzywda, a kto nie ryzykuje ten nie je.
A ty co wciągasz?

aha, jeszcze postawiłem ci piwo przez przypadek, więc nie mów kurwa, że nic nigdy w życiu ode mnie nie dostałeś

A, jeszcze jedno, tak wracając do pracy w call-center. Pracowałem tam jeszcze zanim poznałem cudowne właściwości wspomnianego wcześniej proszku.
Wciskałem ludziom pakiety telewizyjne i kurwa odczuwałem głęboką satysfakcje, gdy opchnąłem komuś pakiet, bo miałem z tego prowizję- 1,50zł (słownie złoty pisiont).

Raz miałem zabawną sytuację. Opowiem ci...

Czytaj to KURWA
Wyobraź sobie, że raz wybrało mi numer do jakieś starej bulwy co miała cały pakiet telewizyjny za 12 zł i jeszcze myślała, że dzwonię do niej, żeby jej obniżyć cenę bo płakała, że drogo (top bk pomyślałem sobie, kurwa 12 zł to tylko w Polsce Z i jeszcze połowę kanałów to by z powietrza wyłapało iksde

I co pomyślałem sobie, ja jej nie dopierdolę jeszcze za 15 zł pakieciku? Rozmowa zeszła na dalszy plan, bo opowiadała mi, że nie ma obecnie w ogóle czasu, żeby oglądać, bo mąż chory, praca w polu (śmiechłem z biedaków) i w końcu przyznała mi się, że bardzo lubi gotować bigos, bo to ją uspokaja.
BINGO kurwa.
Zapytałem co sądzi o znanym kulinarnym celebrycie- Robercie Makłowiczu i to był strzał w dziesiątkę, bo ten babelun był jego wielkim fanem. Opowiadała jak bardzo lubi jego program- Kuchenne Rewolucje.

Pominę kwestie techniczne związane ze sprzedażą oraz skrypty, którymi należy się posiłkować w rozmowie, ale koniec końców wkręciłem jej, że za 15 zł sprzedam jej pakiet HBO i tam w kółko leci Roberto.

Czaisz to? Makłowicz na jebanym EJCZ BI O

Sprzedałem jej ten skurwiały pakiet i czułem dobrze człowiek.
Mogłem opuścić cenę do 9 zł, ale tego nie zrobiłem- bo jestem wszak kurwą.
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-04-23, 3:43 1
Jasne. Już wszytko jasne. Piwo wirtualne to i tak sobie odbierzesz. Jesteś zajebisty, nie wiem w czym - ale jesteś. Bo musisz.

Ja pierdolę, ty bierz prochy. Nie stać? Sam ci kupię i nawet wyślę darmo.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-04-23, 3:48
Nie da się odebrać wirtualnego piwa- napierdalasz 30 postów na dzień i tego nie wiesz?
W sumie 30 postów na dzień to pewnie ci za to płacą, pewnie pracujesz dla Palikota i dostajesz 30 gr za każdą wypowiedź. To by wyjaśniało dlaczego gardzisz kol senter- przyszłość to e-promocja idei, a nie sprzedaż jakiś skurwiałych tapczanów przez telefon.
dobre, dobre
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-04-23, 3:56
elBiaauawy napisał/a:

Nie da się odebrać wirtualnego piwa- napierdalasz 30 postów na dzień i tego nie wiesz?
W sumie 30 postów na dzień to pewnie ci za to płacą, pewnie pracujesz dla Palikota i dostajesz 30 gr za każdą wypowiedź. To by wyjaśniało dlaczego gardzisz kol senter- przyszłość to e-promocja idei, a nie sprzedaż jakiś skurwiałych tapczanów przez telefon.
dobre, dobre



Moje piwa, moja sprawa. Chuj ci do tego? Lecz się pacanie, ja odkąd pamiętam to tylko płacę. Nikt mi jeszcze nie płacił za komentarze. Masz coś z deklem i nie chcesz tego zauważyć. Bierz kurwa leki imbecylu.

Ale żeś się śmieciu wyjebał wcześniej. Powodzenia w podpierdalaniu. Dawno pisałem - tyś jest zwykły ElUbek.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-04-23, 4:26
crankshaft napisał/a:

Powodzenia w podpierdalaniu.


dzięki śmieciu, elo
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-04-23, 4:35
Proszę bardzo śmieciu.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-04-23, 5:50
Dwa trzeciorzędne trole liściami się częstują, sprzężenie im się załączyło
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-04-23, 11:09
androgenius napisał/a:

Dwa trzeciorzędne trole liściami się częstują, sprzężenie im się załączyło



Hehe kto się czubi ten się lubi, żeby się kurwa te dwa trolle nie rozmnożyły
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-04-23, 11:12
Cytat:

Hehe kto się czubi ten się lubi, żeby się kurwa te dwa trolle nie rozmnożyły



Ja jestem ciekaw kto brał udział w procesie mnożenia, że wyszedł taki debil jak ty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie