18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Logika turbanów
M................3 • 2013-01-27, 0:14
W 1272 Muzułmanie stworzyli pierwszą prezerwatywę używając koziego jelita. Wyjaśnijmy sobie jedno – nie ma przeciwwskazań do założenia kozich wnętrzności na spoconego, obrzezanego fiuta i wsadzenia całości żonie, ale Bóg zabrania jeść wieprzowiny bo jest „nieczysta”?
Zgłoś
Avatar
Entheus 2013-01-27, 0:36 5
Bzdura. W starozynym egipcie jako antykoncepcji normalnie używano jelit ale były mało skuteczne. Najskuteczniejsze było łajno krokodyla. To jest dopiero perwera, wpychanie lasce w cipe łajna krokodyla i zapychanie <3
Zgłoś
Avatar
Earl Grey 2013-01-27, 0:41 203
W 1272 r. Arabowie wynaleźli prezerwatywę, używając do tego celu koziego jelita.
W 1873 Brytyjczycy udoskonalili ten pomysł, wyciągając najpierw jelito z kozy
Zgłoś
Avatar
Exias 2013-01-27, 0:59 2
@2x up

Biorąc pod uwagę, że myli się od święta to taka 'żona' miała wychodowane naturalne łajno w cipsku... więc chyba nie robiło im różnicy :p
Zgłoś
Avatar
Entheus 2013-01-27, 1:02 1
@up robiło różnicę bo chodzi o "pH" środowiska. Sperma jest zasadowa by zneutralizować kwasowość pochwy chroniącą przed infekcjami (bakterie mlekowe zakwaszają) i umożliwić ruchliwość plemników zależną od pH
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-01-27, 1:02 5
Tam gdzie jest religia, nie ma logiki.
Zgłoś
Avatar
Entheus 2013-01-27, 1:04
a łajno krokodyla jest silnie kwasowe (w granicach nie wyżerania cipska)

poza tym Egipcjanie to nie arabowie. Znaczy się to nie byli ; D
Zgłoś
Avatar
jinrey 2013-01-27, 10:53
Ale koza to nie wieprzowina, a poza tym kozy nie ryją w błocie i własnym gównie, dlatego nie są obmierzłe.
Ja osobiście opierdoliłbym stejka.
Zgłoś
Avatar
1408 2013-01-27, 12:02 5
Zgłoś
Avatar
Roozek 2013-01-27, 14:09
Powiedz mi tylko co ma piernik do wiatraka. Nic, kurwa nie wiesz o Biblii, także proszę Cie nie wypowiadaj się na jej temat. Wszystkie tępe buraki takie, jak wy wychodowane na katolickich zasadach grzyba wiecie. Zjebane porównanie na poziomie gimbazjalisty. Poczytaj na temat świnki, która codziennie wpierdalasz a jaki syf Ci robi z organizmem. Świnia wpierdoli Ci wszystko a Ty wpierdalasz ją.
Zgłoś
Avatar
CyganBezGruzu 2013-01-27, 14:34 2
Cytat:

Powiedz mi tylko co ma piernik do wiatraka. Nic, kurwa nie wiesz o Biblii, także proszę Cie nie wypowiadaj się na jej temat. Wszystkie tępe buraki takie, jak wy wychodowane na katolickich zasadach grzyba wiecie. Zjebane porównanie na poziomie gimbazjalisty. Poczytaj na temat świnki, która codziennie wpierdalasz a jaki syf Ci robi z organizmem. Świnia wpierdoli Ci wszystko a Ty wpierdalasz ją.



Dobra nie pierdol i idź do spowiedzi za słowo wpierdoli/wpierdalasz bo do nieba nie pójdziesz.
Zgłoś
Avatar
MMAchu 2013-01-27, 14:41
@Earl Grey, komentarz roku
Zgłoś
Avatar
Roozek 2013-01-27, 15:00
@CyganBezgruzu

Czytanie ze zrozumieniem opanowane na 5 . Chłopie zadziwiasz mnie. Dalej nie kumasz o co chodzi. Powodzenia !
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-27, 21:22
Exias napisał/a:

@2x up

Biorąc pod uwagę, że myli się od święta to taka 'żona' miała wychodowane naturalne łajno w cipsku... więc chyba nie robiło im różnicy :p



Niekoniecznie. Ludzie w starożytności dbali o higienę, w przeciwieństwie do ludzi z epok późniejszych. Zaś od końca starożytności do gdzieś tak XIX wieku był zajebisty syf.
Zgłoś