18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Logo 2019
Centurion • 2019-01-10, 12:38
Jak zmiany to zmiany ;)

Poszukiwany: grafik (za $$$)

Moja propozycja na nowe logo sadistica:
- zalezy mi na tym żeby było jak najmniejsze na wysokość, teraz jest 70px, optymalnie by było 30-40px, a jak się nie da to do 50px
- usunąć napis "Codzienna dawka czarnego humoru"
- oprócz napisu, coś w stylu uśmiechnietej czaszki pijącej browara (?)

Dodatkowo trzeba będzie zrobić obrazki na sadisticowy profil FB w podobnym stylu

2019-01-11, 12:04
Nie wiem gdzie masz zamiar konkretnie wrzucić te logo i czy coś jeszcze będziesz zmieniał w topie ale zrobiłem wstępnie coś takiego wrzucając na miejsce obecnego. Nie wiem czy czegoś takiego oczekiwałeś.



A co tam, wrzucę tez jak to wygląda w mojej wersji topu bo wydaje mi się że bardziej widać urok projektu (oczywiście to i tak koncept aby zobaczyć czy w ogóle to miałeś na myśli pisząc "czaszka z browarem" bo może się okazać ze mamy 2 różne wizje i gusta.


2019-01-11, 12:26
solltys, ja w ogóle nie mam koncepcji jak to ma wyglądać, po prostu kościotrup ,, szyderstwoi piwo mi się jakoś kojarzą z tym portale, ale własna inwencja i własna koncepcja też może być

Z tym jest własnie największy problem że ja sam nie wiem jak to ma wyglądać, a jeszcze użyszkodnikom się musi spodobać, więc pewnie będzie musiał być kilka wzorów i jakaś nakieta

Dodatkowo trzeba jeszcze tutaj będzie zrobić potem update zdjęcia profilowego/tła https://www.facebook.com/Sadisticpl-173960116638/

ps: zależy mi na tym żeby header był jakmniejszy na wysokość

2019-01-11, 12:30
Profilowe na fb to nie będzie żaden problem, może byś gdzieś przypiął na głównej informacje o propozycjach na nowe logo tak aby stworzyć jakiś wspólny koncept? Bo zaraz może wyjść jak z tą ikonką piwa że trzeba będzie 10 razy zmieniać a tutaj raczej mało osób zajrzy i przedstawi własną wizję jeśli się nie da jasno do zrozumienia że taki temat istnieje.

2019-01-11, 12:54
Jeśli mogę dodać swoje trzy grosze, to kościotrupowi dorobić kawałek przedramienia i dłoń, w której trzyma ten kufel.

2019-01-11, 12:56
Ja proponuję na nowe logo babę z ch*jem albo dwóch pedałów z ręką po łokieć w odbycie. W sumie tego najwięcej ostatnio jest na hardzie. Ewentualnie herb miasta Manaus.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0b/Bras%C3%A3o_de_Manaus.svg/800px-Bras%C3%A3o_de_Manaus.svg.png

2019-01-11, 13:20
Beny napisał/a:

Jeśli mogę dodać swoje trzy grosze, to kościotrupowi dorobić kawałek przedramienia i dłoń, w której trzyma ten kufel.




2019-01-11, 13:22
solltys napisał/a:





Obrazek



Jak dla mnie jest git :ok:

Ne...........ro
2019-01-11, 13:36
Jak będę miał wolną chwilę to usiądę :amused:

or...........ok
2019-01-11, 14:03
Centurion napisał/a:

szyderstwo i piwo mi się jakoś kojarzą z tym portalem



większości kojarzy się baba z ku*asem

2019-01-11, 14:32
orok napisał/a:



większości kojarzy się baba z ku*asem



Ile trzeba powtarzać że nie ma czegoś takiego jak baba z ku*asem, jest co najwyżej chłop co sobie cycki doprawił czyli transwestyta fachowo.

A co do logo to nawet fajne ale ta czacha trochę jak u kosmity podłużna.
Niestety nie pomogę bo nie znam się na obróbce graficznej. Co najwyżej w paintcie h*ja mogę narysować.

2019-01-11, 14:48
Będę na bieżąco w miarę możliwości starał się aktualizować logo według sugestii.





Alternatywna wersja, trochę bardziej kolorowa co nie każdemu może odpowiadać.


2019-01-11, 15:40
To ja jeszcze przy okazji proponuję zlikwidować wyskakujące okno po najechaniu na ulubione, bo wk***ia.

Sa...........hi
2019-01-11, 15:47
A może wstawić w logo profil Markiza De Sade, to od Niego powstało słowo "Sadyzm" więc jak na patrona strony będzie jak znalazł. Polecam zapoznać się z twórczością tego pana. ;)

2019-01-11, 15:48
PanRewolwerowiec napisał/a:

A może wstawić w logo profil Markiza De Sade, to od Niego powstało słowo "Sadyzm" więc jak na patrona strony będzie jak znalazł. Polecam zapoznane się z twórczością tego pana. ;)
Obrazek



Myślę że to było by zbyt głębokie jak na tego typu portal i nikt nigdy nie domyśliłby się "co to za typ" jest w logo strony. ;)