18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
radek225 2024-03-16, 13:32 1
majeńka napisał/a:

A ty byś to lepiej zrobił? Byłeś na szkoleniach jak podpalać punkty wyborcze okupanta?
(Leningrad to Nienszanc, szwedzko-fińskie miasto; tereny wokół miasta nawet się w 1919 zbuntowały i wybiły na niepodległość, prosząc Finlandię o anszlus. Niestety kacapi ponownie podbili je półtora roku później.)
Gdybym odważyła się na coś takiego (babom grozi dożywocie w barbarzyńskim więźniu, facetom jeszcze gorzej) chyba bym wpierw poszła do lasu porzucać testowymi butelkami. Ale tylko mała część ludzi wie że takie pomysły trzeba wpierw przetestować.
A co do tekstów o lesbach: ja tam wiem czego nie potrafię, i tego nie robię. Wiem że prowadzę jak baba (cóż...), tak więc samochodu nie dotykam (mimo że prawko mam). W gniazdku grzebać nie potrafię, czy żarówki łazienkowej wymienić też nie, więc dzwonię do znajomego samca zamiast samej się wygłupiać i bawić w hinduskiego elektryka. I co, mam udowadniać jaka to "silna niezależna" jestem? Bo przyznanie się do nieumienia czegoś jest... niemęskie?



Bym to dużo lepiej zrobił, bo za dzieciaka nie zamulałem przed TV / kompem, tylko jeździłem na rowerze, ze znajomymi chodziło się po budowach, opuszczonych budynkach (uprawiałem urbex zanim to się stało modne) i się wybijało resztki szyb albo biło słoiki i butelki. Jak chcesz skutecznie rozbić koktajl Mołotowa to nie nalewasz butelki do pełna tylko do 3/4 i walisz z całej siły w TWARDY cel. Na filmie widać, że mądra inaczej z dwoma chromosomami X zamiast rzucić torem płaskim, to walnęła butelkę wysoko po paraboli. No i wybierasz butelkę ze stosunkowo cienkim, łatwym do zbicia szkłem.

Chwała Tobie, że zdajesz sobie sprawę ze swoich ułomności. Mi jazda samochodem przyszła naturalnie. Owszem, oswajałem się z osobówką pół roku, potem z TIRem ok. 1 roku, ale wsiądę i pojadę. Nie zamulam, manewry wykonuję szybko i zdecydowanie. Nie umiesz czegoś, a chcesz coś zrobić? Kiedyś ktoś musiał Ci pokazać, wytłumaczyć, trzeba było przeczytać kilka książek. Dziś to banał. Wpisujesz w google "jak wymienić gniazdko", "jak wymienić żarówkę" i na YouTube ktoś sprytniejszy od Ciebie tłumaczy tak, że małpa z debilem by zrozumieli. Nawet mechanicy którzy odbudowują Patrykowi Mikiciukowi Lamborghini Diablo sami przyznali, że dopiero na YouTube zobaczyli, jak z ramy wyjąć silnik i skrzynię biegów. Rzeczy zarezerwowane tylko dla kobiet też ogarniam. Umiem zszyć sobie gacie, wstawić pranie, ogarniam pralkę, zmywarkę, żelazko, odkurzacz. Skąd to wiem? Podpatrzyłem u mamy. Cipska tylko nie nadstawię, bo nie mam i cyckami moimi się nie pobawisz, bo też nie mam. Jak się chce to można, nie trzeba dzwonić po faceta, no chyba, że po wymianie gniazdka udrażniać będzie też i rurę, to wtedy co innego.
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-03-16, 14:00 1
radek225 napisał/a:

Bardzo sprawnie jej to poszło. Baba to wszystko spierdoli dlatego natura stworzyła ją tak żeby nie opuszczała kuchni i umiała prawidłowo wypiąć dupę. Niestety lekko ponad 100 lat temu emancypacji im się zachciało i teraz oglądamy jak wyrwane ze swojego naturalnego środowiska potykają się o własne nogi.



A żeś ładnie dokurwił xd
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-16, 14:20 1
Normalną żarówkę wymienić potrafię, ofiary losu ze mnie nie rób. Mowa o takiej łazienkowej wstawionej w sufit i zabezpieczonej pierścieniem który można kręcić w prawo, w lewo, kręcić dociskając, itp, itd — bez żadnego efektu — a cała akcja sięgając wysoko ponad głową (swoje 179cm mam ale to nie starcza), taboretu itp w bezpieczny sposób pod prysznic nie wstawię. A nawet gdybym wstawiła, jak się zjebię to bym połamana leżała aż z głodu zdechnę.

Kiedy się inaczej nie da to jasne że próbuję. Ale tu, nauczona zresztą oglądaniem kursów BHP na Sadolu, zbędnego ryzyka wolę nie podejmować. W tym przypadku mogłabym nawet wezwać owego samca do asekuracji, ale skoro już ma i tak przyjść, niech się wykaże. Społecznie to właśnie po facetach oczekuje się takich umiejętności, wiem że taki podział zadań nie do końca ma sens, ale całego świata na raz nie zbawię.
Zgłoś
Avatar
radek225 2024-03-16, 14:35
majeńka napisał/a:

Normalną żarówkę wymienić potrafię, ofiary losu ze mnie nie rób. Mowa o takiej łazienkowej wstawionej w sufit i zabezpieczonej pierścieniem który można kręcić w prawo, w lewo, kręcić dociskając, itp, itd — bez żadnego efektu — a cała akcja sięgając wysoko ponad głową (swoje 179cm mam ale to nie starcza), taboretu itp w bezpieczny sposób pod prysznic nie wstawię. A nawet gdybym wstawiła, jak się zjebię to bym połamana leżała aż z głodu zdechnę.
Kiedy się inaczej nie da to jasne że próbuję. Ale tu, nauczona zresztą oglądaniem kursów BHP na Sadolu, zbędnego ryzyka wolę nie podejmować. W tym przypadku mogłabym nawet wezwać owego samca do asekuracji, ale skoro już ma i tak przyjść, niech się wykaże. Społecznie to właśnie po facetach oczekuje się takich umiejętności, wiem że taki podział zadań nie do końca ma sens, ale całego świata na raz nie zbawię.



Domyśliłem się, że nie chodzi o żarówkę z gwintem E14/27 bo tą by małpa zmieniła, tylko o oprawę halogenową. Żeby ją zdjąć to wystarczy coś płaskiego i sztywnego i podwadzasz oprawę. Tylko uważaj, bo trzyma się ona na dwóch mocnych sprężynach i możesz dostać nimi po palcach. Jak nie chcesz tak często angażować samca to wymień halogeny na LEDy - pobierają mniej prądu, nie grzeją się i dużo dłużej świecą. Jak się bawisz z rzeczami pod napięciem, to się wyłącza bezpieczniki, no chyba, że chcesz trafić na harda. Jak sufit masz bardzo wysoko to to takich rzeczy nie robi się na taborecie, bo faktycznie jak spadniesz to możesz przypłacić to życiem, tylko bierze się rozkładaną, aluminiową drabinę. Jak na przedstawicielkę płci pięknej to jesteś bardzo wysoka, choć ja jestem jeszcze wyższy . I przyznaj się - po faceta dzwonisz bo wymiana żarówki to tylko pretekst . Do faceta mówi się wprost - słuchaj Krzysiek / Grzesiek / Marek, po wymianie gniazdka proponuję wino, kolację, ostre rżnięcie i wyjśc masz dopiero rano .
Zgłoś
Avatar
WQuty 2024-03-16, 15:02
To są ci opozycjoniści którzy w taki sposób próbują zdobyć zaufanie społeczeństwa
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-16, 15:30
No faktycznie pisze że halogen (G4). Tak z ciekawości: masz jakiś związany zawód, czy też każdy facet tabelę oznaczeń żarówek zna? I naprawdę można to po opisie oprawy rozpoznać? Bo na babski rozum żarówka co ma dwa drutoprzewody i 12V powinna tak samo działać czy to halogen czy LED, tak więc w tej samej obudowie można by wstawić jedno lub drugie. Oczywiście budowa wewnętrzna jest zupełnie inna, ale tak samo mają normalne E27.

Wymieniać nie wymienię póki co, bo żarówka padła pierwszy raz w ciągu 7 lat kiedy tu mieszkam, a w opakowaniu są dwie (oczywiście się zgubi, ale cóż). Drabiny też nie mam gdzie trzymać bo to małe mieszkanko (jestem sama, hulanek nie urządzam).

A tego faceta którego zwykle wykorzystuję nie wykorzystam w taki sposób bo siostra by mnie zamordowała.

EDIT: Toż ja durna, zapomniałam poszukać "żarówka G4 LED". Są takowe, z jakiegoś powodu opisane jako "halogen LED". Że co? Np. tutaj. Jak kuźwa może być halogen LED? Jeśli nawet ja wiem jak różne technologie żarówek działają, jak fachowiec który się tym bawi może to źle nazwać?
Zgłoś
Avatar
voltar666 2024-03-16, 15:36
Jaki lokal? ... gdzie?
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-03-16, 16:32 1
może i jej nie wyszło to podpalenie, ale przynajmniej próbowała, a nie tak jak większość kacapów, cicho siedzi, aż w okopach się budzi, że nic im to nie pomogło, to siedzenie cicho...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-16, 19:03
Majeńka, z takim podejściem nie uwierzę, że nie masz przy sobie wartościowego faceta.
Zgłoś
Avatar
0x_F_I_L_O_Z_O_F_x0 2024-03-17, 9:19
Rusek i nie potrafi użyć koktajlu Mołotowa no debil xDD
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2024-03-17, 11:21
JAk tak patrzysz na to to może lepiej że putin rzadzi tym grajdołem
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-03-18, 15:25
Nikt pani nie powiedział że butelka musi być szklana.
Zgłoś